Türkcell mi? Vodafone mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

KuzeyUnutmaz

Üyecik
Yeni hat kampanyaları ve paket fiyatı buna ek şehir, köy, kasabalardaki çekim kalitesine bakarak Vodafone diyebiliriz.
Vodafone Yeni Müşteri (Abone) internet Kampanyası bu kampanyası da iyi

Vodafone Kampanyalar burada diğer kampanyaları da var

lotusadana

Asistan
Ben 1 ay sonra türkcelden vodafona geçmayi düşünüyordum ama kafam karıştı şimdi. Şehir dışı, ücra yerlerde iyi kötü internet ve konuşma çekiyor. Bazı arkadaşlar kullanamadıkları oluyor.
Hızla ilgili yazılanları okuyunca hız testi yaptım şimdi.

M4chel

Üyecik
Şuan turkcell faturalı kullanıyorum ve kullandığıma pişmanım. En ucuz faturalı paketi aldım 45 liraya yeni tahattüt yeniledim ve 45 lira olan faturam kesim tarihine daha 12 gün varken bile 55 lira oldu. Uygulamadan detaya baktığımda yok iletişim, yok yuvarlama farkı, yok o, yok bu, yok şu derken bir kere bile müşteri hizmetiyle görüşmediğim halde 10 tl fiyat eklemişler. Çekme konusunda da ilden ile aramalarda rezalet her 3 aramamdan 2 si ulaşılamıyor buna rağmen aynı paketin vodafone da hatta biraz daha fazla avantajıyla 30 lira olduğunu öğrendim turkcell kullandığıma çok pişmanım çevremdekilerin çoğu vodafone kullanıyor ve aralarında daha önce turkcell kullananlarda var. Çekim gücünün nasıl olduğuna sorduğumda nerdeyse hepsi turkcellden farksız ve eskisi gibi çekim gücünde sorun yaşamadıklarını söylediler. Ben buna rağmen aynı paketin 2 katı fiyat öderken turkcelin yaşattığı bu denli fiyat şişirerek daha iyi gibi göstermesi beni son damlaya getirdi. İlk fırsatımda vodafona geçicem.

Zafer kurt

Asistan
Öğrenci isen turkcell

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben sizi anlamıyorum 20tl yükle en ucuzunu kullan hız i ne yapacaksınız video donmazsa yeter

Son düzenleme:

Zafer kurt

Asistan
Ben sizi anlamıyorum 20tl yükle en ucuzu yalan mı bana up lazım 1 işimi görür

M4chel

Üyecik
Turkcell Dağ bayırda çekse nolacak oda 1-2 diş anca vodafone da internet paketimin bolluğu sayesinde watsapptan istediğim gibi rahatça konuşup görüşebiliyorum. Ayak üstü kazık yemek istemiyosanız vodafondan şaşmayın.

umiteker

Asistan
Çok uzun yıllardır vodafone kullanıyorum çok memnunum yurt dışında en uygun rooming vodafone da

Mr.usanmaz

Asistan
Şuan turkcell faturalı kullanıyorum ve kullandığıma pişmanım. En ucuz faturalı paketi aldım 45 liraya yeni tahattüt yeniledim ve 45 lira olan faturam kesim tarihine daha 12 gün varken bile 55 lira oldu. Uygulamadan detaya baktığımda yok iletişim, yok yuvarlama farkı, yok o, yok bu, yok şu derken bir kere bile müşteri hizmetiyle görüşmediğim halde 10 tl fiyat eklemişler. Çekme konusunda da ilden ile aramalarda rezalet her 3 aramamdan 2 si ulaşılamıyor buna rağmen aynı paketin vodafone da hatta biraz daha fazla avantajıyla 30 lira olduğunu öğrendim turkcell kullandığıma çok pişmanım çevremdekilerin çoğu vodafone kullanıyor ve aralarında daha önce turkcell kullananlarda var. Çekim gücünün nasıl olduğuna sorduğumda nerdeyse hepsi turkcellden farksız ve eskisi gibi çekim gücünde sorun yaşamadıklarını söylediler. Ben buna rağmen aynı paketin 2 katı fiyat öderken turkcelin yaşattığı bu denli fiyat şişirerek daha iyi gibi göstermesi beni son damlaya getirdi. İlk fırsatımda vodafona geçicem.
Benim de Vodafone a geçme düşüncem vardı bu yazdıkların beni bu konuda daha da netleştirdi öğrenciyim sonuçta kendim çalışıp kendim ödüyorum Turkcell pek bize göre değil seninde söylediğin gibi zaten genelleme yapıldığı zaman hatlar arasında çok çok aşırı bariz bir fark yok enine boyuna düşünüp seçmek en iyisi oluyor

lotusadana

Asistan
Türkcell'in ilk 10 binden abonesiydim.
Ayrıca bir de 20 yıllık 2.hattım vardı.
ikisi de 39tl ücretlendirilirken aynı gün biri 45tl diğeri 55tl yapıldı. İkisinin de aynı olması gerektiğini söyledim. Kabul etmediler.
Bu 45tl-55tl mevzusu yüzünden vodafone geçtim.
29tl ödüyorum.

Mr.usanmaz

Asistan
Turkcel Vodafone ve Türk Telekom inceleseniz görüşleriniz nelerdir turkcelle çoğunlukla aynı yorum gelecek biliyorum ama t.telekom ve vodafone nun karşılaştırmalarını merakla bekliyorum sizce neleri iyi neleri kötü

phasan

Üyecik
Turkcel Vodafone ve Türk Telekom inceleseniz görüşleriniz nelerdir turkcelle çoğunlukla aynı yorum gelecek biliyorum ama t.telekom ve vodafone nun karşılaştırmalarını merakla bekliyorum sizce neleri iyi neleri kötü
Bna soracak olursan ben ankarada oturuyorum hem vodafone hem turk telekom hattım var internet konusunda hızlı olan turk telekom vodafone de sadece 4.5g gosteriş var 3g den bile yavaş oldugu yerler cok

Leand

Profesör
Tt reis tokat çeker.

stat counter