Türkcell mi? Vodafone mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

CrussheN

Asistan
Turkcell son zamanlarda cekim gucunu kaybetmis durumda full 4.5g ceken yerde 2 dis zar zor cekiyor bende 2 tel var vodafonun cektigi koyde turkcell cekmiyor ayrica turkcell bu aralar cogu kisinin faturasina onay almadan kamu hesaplama diye birsey yiteledi kimsenin haberi yok ne ise yaradigindan iptal icinde ayri bir ucret yaziyorlar ama 2 dis cekmesine ragmen diger operatorlerden katca hizli

Katil Civciv

Üyecik
Size şöyle bir örnek vereyim gerisine siz karar verin Vodafone da 4gb 500dk 1000sms ben 19 TL'ye alıyorum. Turkcell de ise aynı paket 40 TL
Kardeşim kanıt veya ss atar mısın vodafonede böyle bir kampanya varsa biz de kullanalım sallamayın böyle şeyler yok vodafoneda. size tek diyeceğim vodafone çöp turkcell en iyisi! Vodafonede 19₺ öyle tarife yok!

Tuğ-han

Cyber Security
Ben Vodafone'luyum ama Turkcell'in daha kaliteli daha hızlı olduğunu düşünüyorum.

caglarcb

Asistan
Kesintisiz erişim, hızlı internet istiyorsan birazda paran varsa Turkcell. Bol içerik, az para, az memnuniyet= Vodafone.

ezel56

Asistan
Turkcellden vodafone gectim tek sıkıntım evimde cekmiyor 70 liraya 17 gb internet veriyor bi ayda 26 gb internet kullandim 4.5g de tubamateden video indirdim ve 60 mb hizla indirdim türkcell ile speed testte 170 mb hiz gordum ama tubamateden indirme yapinca 2 mb hizla indirdi türkcell bozdu kendini face paketi yaptim 3 aylik bi video izliycem izleyemedim sonra youtube girdim full hd video izledim bilerek yapiyolar vodafone bi turkcell kalitesinde degil ama seni uzmez.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada benim pakette face twitter instagram whatsapp falan bedava 26 gb ordan geliyor

Son düzenleme:

enolaguy

Üyecik
Turkcell 5 para etmez en dandik internet Turkcell de en pahali tarife turkcell de, tek artisi musteri hizmetleri gerisi yalan

seyhmus21

Profesör
Turkcell en iyisi ama tarfeleri pahalı 12gb 2000dk olan tarife 85tl iken 15gb 2000dk vodafone red tarfiesi aile de vodafone red'li varsa 65tl'ye geliyor siz olsanız hangisine geçersiniz hız bi yere kadar en önemlisi fiyat sonuçta bir sene boyunca tahattütten çıkmadan ödeme yapacaksınız

Jack1095

Doçent
Alcaksan turkcell al.Arkadaş çekiş gücü iyi paketler insanı memnun ediyor.Bak şimdi vodofona 40 tl ödüyor bizimkiler 2 gb sına ben 39 tl 4gb.Ayriyetten vodofone çekmiyor gerçekten çekmiyor.Bizim oturduğumuz yerde zar zor.Ama turkcell çekiyor.Hadi dışarı çıktım diyelim vodofone yok arkadaş adamı deli ediyor.Turkcell tavsiyemdir.Paketler pahalı yapçak bir şey yok.Ama kampanyalı paket yakaladın mı mükemmel.

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
ben de 1 gün önce Turkcell'i kapatıp Vodafone'a geçtim, haydi hayırlısı...

mertbaki38

Üyecik
kesinlikle Turkcell'e geçmeyin kullanmadığım halde hattıma turkcell tv+ adı altında 90 tl ücret yansıdı.

KuzeyUnutmaz

Üyecik
Bu durum kişiden kişiye değişiyor. Herkes kendi kullandığı operatörü övüyor. Ama takip ettiğim bloglara baktıkça en çok kampanyayı ve hediyeyi Turkcell'in verdiğini görüyorum. Fakat fiyat bakımından da Vodafone ve Türk Telekom'dan bir hayli pahalı.

TunaDrsn

Üyecik
Bakın ben türk telekom kullanıyorum. Ama eskiden çok iyiydi mesela tokide iken 100 mbps çıkıyordu hız. Şimdi 2 yıldır vasat sunucu değiştirmişler, türk telekom ya vericiyi turkcelle satmış çünkü 15-20 mbps hızına indi. Arkadaşım 1 yıldır türkcell kullanıyor 100 mbps giriyor internet okulda tokidez Türkcelin anneannemim yaylasında internet çekmese bile çekmesi sonda yayladan uzaktan sinyal arayarak belli bir bölgeyi 1 metre kare alanda H artı hızında internete girebilen biryeri keşfedip taşları oraya koymamız gerekse dahi türkcell giriyor internete en kötü 3 g ile. Çekmesi çok önemli gittiğim yerde sadece türkcell çekiyordu.
Şuan pttcell(türktelekom üzerinden internete giriyor) Yeni dünya 6gb 30₺ 100dk 900 sms var işimi görüyor. Bazen 4,5 gde 10 yada 3 mbps hızlarına düşsede.

25 yaş altı kişiler için 10 gb 400 dk 100 sms tarifesi var 45₺(faturasız) 1 yıl sonra o tarifeye geçmeyi düşünüyorum. Aslında üniversitedede yurtta yada kiraladığımız yerde lazım olur diye hemde. Yada modem wifi alırım.

Türkcell parası çok extra fatura çok şişirebiliyor . Pttcell ise türk telekom üzerinden bağlanıp interneti bitirince interneti kendisi ücretsiz kesiyor.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Kapsama alanı olarak Vodafone birazcık daha kendini geliştirse hattımdan tamamen memnum olacağım. :)

AMC

Profesör
kesinlikle Turkcell'e geçmeyin kullanmadığım halde hattıma turkcell tv+ adı altında 90 tl ücret yansıdı.
Ne alaka ? okuyup etmeden işlem yapıyorsunuz firmayı suçluyorsunuz 2003 ten beri turkcel faturalıyım bi güne dek tarifemden fazla fatura gelmedi Online işlemler diye bi teknoloji var oradan takip edin.

Gökçe Asena

Profesör
Her zaman tercihim Vodafone'dan yana olmuştur. Bu yüzden hiçbir operatöre geçiş yapmadım. Tabii dağ bayıra yolumuz düştüğünde çekim kapasitesini az birşey arttırabilirse bu vodafone adına iyi olacak.

stat counter