Turkcell mi Vodafone mu ?

Bu konuyu okuyanlar

eren_3425

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum Turkcell pahalı olduğundan Vodafone taşımayı düşünüyorum numaramı pişman olurmuyum Vodafone nasıldır.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Güzel Turkcell faturasız paketleri var. Mesela şu paket.1 ay vodafone veya türk telekomda gel sonra geri dön turkcelle :)

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Vodafone , Türk Telekom, Turkcell . Üçünü de 3 sene içerisinde denedim. Her birinde bir yıl taahhütlü kaldım. En iyisi Vodafone bence. Turkcell cihaz fiyatlandırması çok berbat . Yakıyor cepleri gerçekten. Türk Telekom da çekim gücü ve kalitesi zayıf kalıyor. Vodafone en iyisi. Zaten uluslararası bir şirket olduğundan kalite belli ediyor kendini.

semahat uluca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum Turkcell pahalı olduğundan Vodafone taşımayı düşünüyorum numaramı pişman olurmuyum Vodafone nasıldır.
Vodafonun müşteri temsilcileri son derece yetersiz ve yanlış yönlendiriyorlar. Yurt dışına çıktığımda aşırı fatura ödememek için müşteri temsilcilerine danıştığımda tarifemi arttırmamı söylediler.Yaptım, ama arada GB farklılıklarından dolayı yurt dışında kullanım aşımı olmuştur deyip yüklü fatura gönderdiler ve hiç bir şekilde de yardımcı olmadılar.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
3 operatörü de kullanmış biri olarak kesinlikle turkcell diyorum.

semahat uluca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone kesinle Uluslararası bir şirket gibi değil....Son derece kötü müşteri ilişkileri var.Kendileri neyi dayatırsa onu kabul etmek zorunda kalıyorsunuz.

burakbardakci34

Asistan
Reaksiyon puanı
37
her sene taahhüt bitince değiştirin ben öyle yapıyorum. Yeni gelen kampanyalarından faydalanıyorum. Beyin bedava :D

buroLive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
5 yıldır Vodafone kullanıyorum gayette memnunum herhangi bir problem yaşamadım. Problem yaşasamda direkt olarak Müşteri Hizmetleri çok iyi hizmet veriyor. Turkcell'ide Peder yıllardır kullanıyor oda gayet memnun fakat fiyat averajına bakıcak olursak Vodafone bana daha uygun geliyor. Şuan kullandığım paketin hiçbiri Turkcell'de yok.

RED 20 kullanıyorum.
20GB Internet
Sosyal Pass (Facebook,Instagram,Whatsapp)
Muzik Pass (Spotify,Deezer,Mudu)
Video Pass (Youtube, İzlesene)
İletişim Pass (Vodafone'lular ile kesmiyor)
4000DK (24 ülke ile ücretsiz görüşebiliyorum)

Pass diye belirttiğim sistemler İnternetin hiçbirinden yemiyor.
Aylık 109TL ödüyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Çekim alanı dışında kullanılabilir bir operatör.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Benim öneirm turkcell den yana çekim alanı diğerlerine göre baya iyi ama şehir içinden ayrılmam diyorsan türk telekom öneririm

byjuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Vodafone'daki tarifem: 750DK, 1000SMS, 4GB = 23TL
Türkcell'de buna benzer bir şeyler var mı yoksa pahalı mı :(

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Vodafone'daki tarifem: 750DK, 1000SMS, 4GB = 23TL
Türkcell'de buna benzer bir şeyler var mı yoksa pahalı mı :(
Bu paketi Turkcell'de 40 TL den aşağıya bulamazsın ama en kaliteli operatör de turkcell sonuçta çekim gücü açısından adamların kendini kanıtlamak veya kullanıcı çekmek için böyle indirimler yapmasına gerek yok çünkü belirli bir kitleye ulaşmışlar.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Turkcell'de bip ile sınırsız görüşme yapabiliyorsun ve her cuma salla kazan var ayrıca süpriz noktadan benim bi ay ihtiyacım oldu 5 gb kazandım :D Şimdi ihtiyacım olmuyor, netspeed sömürüyorum :) turkcell başınızı diğer fos oparatörler gibi ağrıtmıyor ama parasını da hak ediyor.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Güzel Turkcell faturasız paketleri var. Mesela şu paket.1 ay vodafone veya türk telekomda gel sonra geri dön turkcelle :)
Taşıma için arada bir süre kısıtlaması yok ama operatörler kendi içerisinde bu süreyi 3 ay yapıyorlar. Yani 3 aydan önce taşıma yaparsan yeni müşteri olarak kabul etmiyorlar. Kampanyalardan yararlanamıyorsun.

Reaksiyon puanı
24
net pişman olursun. zamanında kullandım sonra turkcelle geri döndüm. vodafone çekmiyor internet hızı falan insanı kanser ediyoorrr. biraz daha para ver ama psikolojin bozulmasın derim. hem lifecell tariflerine bak turkcellin onlar daha uygun

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
ben yillardir Turkcell kullandim ve ucuz olduğundan vodofona gecmisdim 3 ayimda vodofondan ayrildim surekli internetim kesiliyordu bazi yerlerde cekmiyordu Turkcell geri dondum en iyisi Turkcell ama fiyat olarak yüksek

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
4.5g kullanmam diyorsan vodafone uygun ben tt kullanıyorum ankarada bazı yerlerde 100 uzerinde hız alıyorum 4.5g ile