Turkcell mi Vodafone mu ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

eren_3425

Üyecik
Merhaba arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum Turkcell pahalı olduğundan Vodafone taşımayı düşünüyorum numaramı pişman olurmuyum Vodafone nasıldır.

Scarneep

Asistan
Vodafone , Türk Telekom, Turkcell . Üçünü de 3 sene içerisinde denedim. Her birinde bir yıl taahhütlü kaldım. En iyisi Vodafone bence. Turkcell cihaz fiyatlandırması çok berbat . Yakıyor cepleri gerçekten. Türk Telekom da çekim gücü ve kalitesi zayıf kalıyor. Vodafone en iyisi. Zaten uluslararası bir şirket olduğundan kalite belli ediyor kendini.

semahat uluca

Üyecik
Merhaba arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum Turkcell pahalı olduğundan Vodafone taşımayı düşünüyorum numaramı pişman olurmuyum Vodafone nasıldır.
Vodafonun müşteri temsilcileri son derece yetersiz ve yanlış yönlendiriyorlar. Yurt dışına çıktığımda aşırı fatura ödememek için müşteri temsilcilerine danıştığımda tarifemi arttırmamı söylediler.Yaptım, ama arada GB farklılıklarından dolayı yurt dışında kullanım aşımı olmuştur deyip yüklü fatura gönderdiler ve hiç bir şekilde de yardımcı olmadılar.

semahat uluca

Üyecik
Vodafone kesinle Uluslararası bir şirket gibi değil....Son derece kötü müşteri ilişkileri var.Kendileri neyi dayatırsa onu kabul etmek zorunda kalıyorsunuz.

burakbardakci34

Asistan
her sene taahhüt bitince değiştirin ben öyle yapıyorum. Yeni gelen kampanyalarından faydalanıyorum. Beyin bedava :D

buroLive

Üyecik
5 yıldır Vodafone kullanıyorum gayette memnunum herhangi bir problem yaşamadım. Problem yaşasamda direkt olarak Müşteri Hizmetleri çok iyi hizmet veriyor. Turkcell'ide Peder yıllardır kullanıyor oda gayet memnun fakat fiyat averajına bakıcak olursak Vodafone bana daha uygun geliyor. Şuan kullandığım paketin hiçbiri Turkcell'de yok.

RED 20 kullanıyorum.
20GB Internet
Sosyal Pass (Facebook,Instagram,Whatsapp)
Muzik Pass (Spotify,Deezer,Mudu)
Video Pass (Youtube, İzlesene)
İletişim Pass (Vodafone'lular ile kesmiyor)
4000DK (24 ülke ile ücretsiz görüşebiliyorum)

Pass diye belirttiğim sistemler İnternetin hiçbirinden yemiyor.
Aylık 109TL ödüyorum.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Çekim alanı dışında kullanılabilir bir operatör.

Enes HCKYL

Doçent
Benim öneirm turkcell den yana çekim alanı diğerlerine göre baya iyi ama şehir içinden ayrılmam diyorsan türk telekom öneririm

stat counter