Turkcell mi Türk telekom mu

Bu konuyu okuyanlar

trollyyoutuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 yıldır Türk Telekom kullanıyorum paketi 4.5G'ye geçirmediler berbatlar
Lanet olsun Türk Telekom

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Türk Telekom u 1999 yılından beri kullanıyorum bulunduğum semtte 4,5 g güzel (Güngören). Buradan tramvaya binip Eminönü ne kadar internet H+ hiç 4,5g olmadı özellikle dikkat ettim çok ilginç topkapı aksaray laleli sultanahmet turistik bölge buralarda 4,5g ye geçiş olmadı.
Eminönü den gemiye bindim Üsküdar a ve gemide 4,5g oldu üsküdarda sorun yoktu.
He kullandığım cihaz Galaxy Note 5

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Kalite ve hızda Türkcell fiyattta Türk telekom.

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Kalite için Turkcell. Vodafone'dan geçtim.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Son zamanlarda Türk Telekom' da bariz bir iyileşme var bulunduğum ilde ve çevre illerde sıkıntı yaşamadım hiç yıllardır Türk Telekom kullanıyorum paketlerindeki fiyatlar tatminkar ama Türkcell kalitesinde değil, kalitede her zaman pahalıdır zaten.

erc4444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bugün itibariyle turkcelle geçiyorum. tavsiyem turkcell,türk telekom,vodafone kalite sırasına dikkat et

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Turkcell 3 gb internet 39 liraya veriyor. Tt aynı fiyata 10 gb veriyor. Aslında çok mantıklı ama geçmiyorum:D taahhüt bağlıyor:(

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
Valla türk telekom illallah ettirdi beni fiyat ve avantajı iyi ama bulunduğun yerde 1 diş çekiyordu ve internet rezaletti.2 mb zor görüyordu. Herşeyi göze aldım taahhütü bozdum ve turkcelle geçiş yaptım 4.5 g ve full çekim 60 mb hız. Daha ne olsun
Ha birde fizy var ki sınırsız müzik keyfi. Tv+ a da bir şey yapsalar 5 10 tlye sınırsız olsa dadindan yenmez

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Herkes kullandığı operatör den memnun olsun yeter.Sana Turkcell Bana Türk Telekom başkasına Vodafone yani insanlar yaşadıkları yerde nasıl hizmet kalitesi alıyorsa ona göre kullanıyor doğru olan bu.
Ama aslında bu opertaörler her yerde aynı çekim ve kullanım gücü sağlasalar da biz müşteriler paketlere fiyatlara göre değerlendirme yapabilsek.
Biz değerlendirmeyi paket ve fiyata göre yapamıyoruz çünkü insanların oturduğu yerde hizmet veremiyorsa operatör bedava verse neye yarar.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Turktelekom cekimi nasil 4g de ben turkcellden gecmeyi planliyorum turkcell cok yiteliyor

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Turktelekom cekimi nasil 4g de ben turkcellden gecmeyi planliyorum turkcell cok yiteliyor
Turkcell'den sonra çok yavaş bir internetle kalırsınız. Turkcell çok daha hızlı internet veriyor. Ayrıca upload ve ping'de rakipsiz

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58

Turkcell'den sonra yavaş geliyor ama bir süre sonra alışılıyor paketleri bol olduğu için geçtim zaten

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ucuzluk için kesinlikle BIMcell :D WI-FI'siz telefonlar için çok uygun. Yalnızca dakika için BIMcell.

TT bir zaman sonra mantıksız (ücret, kampanyalar konusunda) gelmeye başlıyor.

Vodafone yanlış bir tıklamaya 15 TL para kesiyor.

Turkcell kaliteli ve pahalı.

BIMcell pek kaiteli değil ama çok ucuz. Yalnızca dakika için çok uygun.

SEÇİM SİZİN

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Turkcell'den sonra çok yavaş bir internetle kalırsınız. Turkcell çok daha hızlı internet veriyor. Ayrıca upload ve ping'de rakipsiz

Turkcell'den sonra yavaş geliyor ama bir süre sonra alışılıyor paketleri bol olduğu için geçtim zaten

Ztn vodafone sinirsiz net paketi var interneti onda kullaniyorum turkcell cok pahali ve interneti pek kullanmiyorum sadece aramalara kullaniyorum turktelekom bulundugum yerde guzel cekerse turktelekoma gececegim

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ztn vodafone sinirsiz net paketi var interneti onda kullaniyorum turkcell cok pahali ve interneti pek kullanmiyorum sadece aramalara kullaniyorum turktelekom bulundugum yerde guzel cekerse turktelekoma gececegim
Bulunduğunuz yerdeki telekom kullanıcılarına sorun bakalım memnunlar mı?

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
turkcel al kardeşim turktelekom kazanmasın kaliten olur biraz

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Türk Telekom Prime müşterisiyim,

Paket içeriği: 10 GB internet, 1500 her yöne dakika, 1500 her yöne sms

Fatura: 54 TL

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Turkcelldeki suanki paketim 4gb internet 1000 dk 1000 sms 49 lira tabi hicbirzaman 49 tl gelmiyor 55-60 arasi geliyor

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Dogru abi bende farkindayim fakat ben aylik ortala 40-50-60 gb kullaniyorum bunu turkcellden almaya kalksan olmaz :) o yuzden vodafone internet var sinirsiz 19 liraya forumda konusuda mevcut yani benim turkcelldeki internete verdigim para bosuna gidiyor o yuzden gececegim

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Paranız yoksa türktelekom alın varsa paranız tukcell alın herşey maddi ucuz etin yahnisinden birşey beklemeyin

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Turk Telekom Ucuz Çekim Alanı Her Yere göre Değişen Kullanılabilir Paketlere sahiptir :)
Turkcell Paketleri Pahalı Çekim Gücü Yüksek Ve Salla Kazan ile Diğer Operatörlerden Fiyat Dışında Herşeyde Önde Turkcell Kullanıcısıyım Birazda Şanslıyım Diyelim Her Sallayışımda İnternet Geliyor Haftalık Veya Aylık Bazen Dakkada Oluyor Kötü Gelmedi Şuana Kadar :)

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Karşılaştırmada önce bulunduğunuz yerde çekiyor mu ona bakın arkadaşlar.Lütfen bulunduğunuz yerde çekim gücü az olan operatörlerede çöp vesaire demeyelim ayıptır yani. Bulunduğunuz yerde çekim gücü öncelik sonra fiyat politikasına bakmak gerek.
Bu seçenekleri izlerseniz sorunsuz hizmeti kendiniz seçmiş olursunuz.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Karşılaştırmada önce bulunduğunuz yerde çekiyor mu ona bakın arkadaşlar.Lütfen bulunduğunuz yerde çekim gücü az olan operatörlerede çöp vesaire demeyelim ayıptır yani. Bulunduğunuz yerde çekim gücü öncelik sonra fiyat politikasına bakmak gerek.
Bu seçenekleri izlerseniz sorunsuz hizmeti kendiniz seçmiş olursunuz.

Hocam o zaman o cekmeyen operator "bizim heryerde baz istasyonlarimiz var veya cekim gucu olmayan yerlerde para iadesi" gibi sacma sapan seyler yazip soylemeyecekler gecen gun turktelekomun musteri temsilcisi geldi dukkana hattinizi tasimak istermisiniz dedi soyle atiyor boyle tutuyor dedim adama turktelekom hic cekmiyor ayrica internet hizlari dusuk adam dedi daha 4.5g ye geceli 1 yil oldu dedi agzim acik kaldi sende turkcelle ayni zamanda ayni vakitte gectin 4.5g ye nasil oluyorda bunca zaman ne cekim gucunuz nede hiziniz artti dedim sonuc olarak turktelekom ve vodafone basinda neyse boyle devam eder ne cekimi artar nede hizi o kamanyada ztn elindeki musterileri kaybetmemek icin yapiliyor

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Arkadaşlar artık bu sorular biraz absürt kaçıyor şu operatör mü bu operatör mü diye kıyası kişiler kendi yapamıyor mu ?
Birde en büyük kıyas bulunduğun yerde çekim gücü iyi olan en iyisidir bunu anlamak lazım her seferinde bu yazılıyor.
Neden ısrarla bu mu bu mu diye soruluyor ülkemizde her operatör her yerde full çekmiyor burada yazılanlardan belli demek oluyor ki sonuç olarak kim soruyorsa bunu mu bunu mu diye önce çeken en iyisidir ve hayırlı olsun deriz bizde.

hasanhasan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk Telekom her yöne 1000 dakika 35 TL 24 ay taahhütlü hattım için paket aşımı 200 küsur dakikalık ekstra konuşma ya karşılık 224 TL fatura kesti. 1000 dakika bitimi sonrası dakikası 0,70 TL'den yansıtılıyor. Diğer iki operatörde 0,17 TL iken Türk Telekom'da fahiş bir fiyatla kullanıcılar söğüşlenmektedir. Ayrıca diğer operatörlerde paket aşımı sonrası otomatik ek paket tanımlanıp paket aşımı sonrası 10 TL tutarıyla 250 dakika kullanılıyor. Türk Telekom da ise bu işlemi muhakkak telefonla arayıp çağrı merkezinde 20 dakikada ancak hal edebilirsiniz. Türk Telekom 12 yıllık abonesi olmama rağmen vaz geçilmez olduğunu düşünüp kullanıcılarını yolmaktadır. Numaramı taşıyıp enayi yerine konulmaktan kurtulacağım. AMAN DİKKAT FATURA AŞIMI CANINIZI YAKMASIN