Turkcell mi ? Avea mı ? Vodafone mu ?

Bu konuyu okuyanlar

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaş nereye geçersen geç kontörlü geç faturalida kontrol onlarin elinde kontörlüde paran varsa yüklersin yoksa kullanmazsin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sen şimdi faturalı hat alacaksın her ay bedavadan yeni hat vergisi 5 tl ek ödeyeceksin turkcell al kontörlü gençturkcell açtır 25 tlye 700 dk + 7 tlye 500 mb internet al yada 20tlye 500 dk + sınırsız 1gb 25tl hızı kesiyor tabi 1gb den sonra ama kafan rahat olur millet sırf kontör yüklemeyeyim diye faturalı hat alıyor ama adam hep fatura kesilince ödüyor bedavadan her ay 5 tl hat açma kapama parası veriyor

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
15 yıl sonra Turkcell'den Avea'ya geçtim şimdilik memnunum şehir içinde sıkıntı yaşamadım..

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Allah nasip ederse bende bu yaz türkcellden vodafone geçicem türkcell sıktı artık

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
valla az daha fazla ode Turkcell kullan avea vodafone cırt her yerde cekmıyorlar bı kere

mesela ben arada bı Giresuna gıdıyorum Gıresunun koylerınde cekmıyor ne zaman koye cıksam turkcell kullandıgıma bın sukur edıyorum.

ama bıraz pahalı tabı ....

asi_53

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Turkcell pahalı ama kalitesi çok iyi avea ucuz ama ucuzluk adı altında kazığın en alasını atıyolar insanlara.Ben vodafone kullanıyorum 1 yıldır genç avantaj tarifesindeyim çokta memnunum.Tavsiye ederim.

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Ben beş yil vodafone kullandım. Sırf cepnet için kullanıyordum. Ama son zamanlarda 96 kbps olması gereken hız 50 yi bulmuyordu. İlk zamanlar 128 den aşağı pek düşmedi. Tabi birde üstüste gelen zamlarla tüm avantajını yitirdi. Artık en az bir yıl turkcell liyim.

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
turkcell çok pahalı. avea çok az çekiyor, en iyisi vodafone gibi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
avea tavsiye etmem ama vodafone ve turkcell iyi hepsini kullandım
turkcell faturalı
genç tarife
ben yaptım 500 (250 dk. turkcellilerle 250 dk. heryöne)
hazır karttan faturalıya geçersen 12 ay boyunca her ay 5000 sms turkcellilerle hediye ayda 19 tl 500 dk + 5000sms
ben yaptım 700 (350 dk. turkcellilerle 350 dk. heryöne)
hazır karttan faturalıya geçersen 12 ay boyunca her ay 5000 sms turkcellilerle hediye ayda 25 tl 700dk+5000sms

vodafone da hesabını bilen tarife var ayda 35 tl heryöne 500 dk 500 sms 500 mb internet

avea nın tarifeleri daha ucuz ama çekim gücü düşük.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben şuanda avea ve turcell birlikte kullanıyorum. herkesın dedıgı gıbı turcell biraz pahalı olabilir ancak cekım kalıtesı olarak ön planda. avea da az mıktara daha fazla konuşsak mesajlaşsak bıle İstanbul gibi bir yerde 4. katta bazen cekmıyor bu bı gerçek. turcell kullanmaya devam edecegım ama avea yı vodaafone ye gecırmeyı düşünüyorum. aveada dakıkam olmasına rağmen dıger operatörlerı arayamıyorum mesela nasıl bir mantık yada hatadır bilemiyorum sinir bozuyor sadece

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben şuan avealıyım bis paketim var kontorum yok ama kullanamıyorum müşteri hizmetlerini aradıgımdada yukleme yaptıktan sonra kullanmaya devam edebilirsiniz diyo vodafone geçmeyi düşünüyorum sınırsız internet paketleri cazip geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben avealıyım 2 gb internetım var dogru durust girmiyor bile. 3g varken bile.

tatil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
%100 yerli birisi olsa onu seçerdim ama alayı yabancıların hakimiyetinde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Atkadaş gencini yaşlisini 7 den yetmişe tatmin edebilecek hat vodafon başka bişey olamaz kimse ksr bakmasin çok seviyorum kiz ark türkselli bana da ol dedi olmadm ayrildik vazgecmem abi ben enayi diilim o kadar boşa para vereyim

utkjean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AVEA kullanıcısıyım. Ancak yakın zamanda vodafone a geçeceğim.

Shizo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hepsini birleştirip TAV Cell dıye bisey çıkartsak tutarmı ki :)

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Turkcell > Vodafone.

Avea'yı söylemiyorum bile. yabancı ülkede operatör diye kullandırmazlar bile :)

PelinYavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence avea arkadaşlar birim fiyata düşen kalite bakımından en iyisi o.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende avea ya geçmeyi düşünüyorum lakin evde kenarda duran bir avea hattım var onu ufaklığa verdim arada bir arıyorum ama bakıyorum şebeke gelip gidiyor bağlantı hatasını ve şebeke meşgulünüde söylemiyorum :)

bldoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kim ne derse desin vodofone hemkazıklamıyo hem de kaliteli hizmet sunuyor​

ertugrulkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kalite Turkcell > Vodafone > Avea

Fiyat Avea > Vodafone > Turkcell

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yorumların hepsini okudum ve avea yı eledim turkcell kazıkçı ama kaliteli bunu anladım vodafone yi anlamadım turkcell e geçsem diye düşünüyorum ama para sorunu var dedim benim için yardım edin vodafone ve turkcell arasında seçim yapın ve yorumlarınızı yazın...

Reaksiyon puanı
16,118
Arkadaşlar yorumların hepsini okudum ve avea yı eledim turkcell kazıkçı ama kaliteli bunu anladım vodafone yi anlamadım turkcell e geçsem diye düşünüyorum ama para sorunu var dedim benim için yardım edin vodafone ve turkcell arasında seçim yapın ve yorumlarınızı yazın...
sen Turkcell al hazırkart al faturalı alma otomatik TL yükleme ayarla bak keyfine.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni tulcell e taşıdım çok pişmanım yaşasın vodafone