Turkcell (Lifecell) ya da Vodafone (saçma güzel)

Bu konuyu okuyanlar

Cbklgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Türk telekom dan ayrılıp vodafone veya turkcell e kayıt yaptırcam vodafone paketi benim için daha iyi ama bazı yerlerde internet hızından şikayetçi olunmuş vodafone kullananlar var mı önerir miniz ?

İkisinin de fiyatı 35 TL
Turkcell paket detayları 5 gb internet ve kendi uygulamaları için 20 gb (bip, fizzy vs)

Vodafone paket detayları 5 gb internet ve 5 gb seçeceğiniz insta, youtube ya da spotify uygulamalarından birisi için(her ay bu uygulamalar arasından değişim yapabiliyorsunuz)

Son düzenleyen moderatör:

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Önemli olan, telefonu yoğunlukla kullanacağınız yerin çekim kalitesi. Örneğin, benim yaşadığım yerde vodafone ve turkcell çekim gücü çok iyi, türk telekom vasat.

Fakat memleketimde tam tersi, türk telekom çok iyi çekiyor, vodafone yerlerde.

Kararınızı vermeden önce bunu araştırın.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Arkadaşlar Türk telekom dan ayrılıp vodafone veya turkcell e kayıt yaptırcam vodafone paketi benim için daha iyi ama bazı yerlerde internet hızından şikayetçi olunmuş vodafone kullananlar var mı önerir miniz ?

İkisinin de fiyatı 35 TL
Turkcell paket detayları 5 gb internet ve kendi uygulamaları için 20 gb (bip, fizzy vs)

Vodafone paket detayları 5 gb internet ve 5 gb seçeceğiniz insta, youtube ya da spotify uygulamalarından birisi için(her ay bu uygulamalar arasından değişim yapabiliyorsunuz)
35 tl ye türktelekomda faturasızdan fayuralıya geçenlerde 15gb 1000dk 1000sms li tarife var . Vodafonu ben önermem internet hızı berbat(internet hızı şehirden şehire değişir)

Mehmet Alp GÖZBAŞI

SDN - Editör
Reaksiyon puanı
6
Bugüne kadarki deneyimlerime göre Turkcell kullanmanızı tavsiye ederim. Yaşadığım yer il merkezi olmasına rağmen Vodafone opreatöründe internet hızı konusunda problem yaşadım.

Cbklgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
35 tl ye türktelekomda faturasızdan fayuralıya geçenlerde 15gb 1000dk 1000sms li tarife var . Vodafonu ben önermem internet hızı berbat(internet hızı şehirden şehire değişir)
Hocam faturalıda çok güzel paketler mevcut ama faturalıya geçmek istemiyorum coğunda taahhütlü paketler mevcut ben bazı dönemlerde telefonla pek işim olmuyor o arada yükleme yapmıyorum

Reaksiyon puanı
2,554
Bende vodafondan Türkcell e geçtim salla kazanı güzel bide internet daha güzel çekiyor deneyimlerime göre aynı fiyatsa Turkcell daha iyi bence.