Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Yasal kısmı tamamıyla yalan. Türkcell sistemindeki açıkları kullanarak yapıyorlar boşuna suç işlemeyin
.. Türkcell bu ilerde mahkemeye verir başınız beladan kurtulmaz benden söylemesi. Sdn de böyle işlerin pazarlığının yapıldığını bile duymaları yeter aslında dava açmak için...

Zohanwwwww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler beni iyi dinleyin ben Şanlıurfada oturuyorum vodafone sınırsız internet paketi buldum ve öyle fahiş bir fiyata değil 50 tl işlem ücreti istiyorum isteyenlere görüntülü ve sesli olarak kanıt gösterenilirim daha yeni yaptım kullanıyorum haberinizi olsun bugünlerde kullanıcı alımına kapanacak her şehirde oluyor isteyen varsa bana ulaşabilir şanlıurfa içi elden interneti yaparım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben yaparım

Ben yaparım

Ben yaparım sana senin bana iyliğin çok dokundu istersen yaparım

Ben yaparım s

ben yaparım

Ben yaparım s

ben yapıyorum sınırsız internet
Nasıl yapıyosun ücretlimi

jova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ücreti mukabilinde yapabilecekler ulaşabilir. Güven konusunda problem yaşamayız sunar kanıtlarını alır parasını. Turkcell önceliklidir fakat her operatör olabilir.

Beyaznazlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ilgileniyorum bana yaptığının mesajını atarmısın.

Beyaznazlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oltaya mı geldik şimdi

Beyler şu sınırsız internet işini yapan varsa bi yardım etsin bakın kurdun kuşun eline düşecez.

Son düzenleme:

quadrapolar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şuan Turkcell'de buglu paket var mı bilmiyorum ama Yaani'nin API'lerini deneyebilirsiniz. Bakiyesiz Yaani'yi kullanıp arama yapıp, görselleri vs. ziyaret edebiliyorsunuz ve görseller Yaani'nin kendi sunucuları üzerinden proxy ediliyor. İstenilen linke proxy ettirilmesi sağlanırsa sınırsız indirme vs. yapılabilir. Zor iş ve domain bazında bilgiye sahip olmak gerekiyor bunun için.

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Yenisini bulmuşlar yine bugda kalıyor.başka forumlarda yine piyasaya yayılıyor yöntemin nasıl olduğu değil yenisinin bulunup kullanıldığını söylüyorlar bi kaç kişi hemde.

ksk_35.5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yenisini bulmuşlar yine bugda kalıyor.başka forumlarda yine piyasaya yayılıyor yöntemin nasıl olduğu değil yenisinin bulunup kullanıldığını söylüyorlar bi kaç kişi hemde.
keşke öğrenebilsek. bulunduğum ortamda çok iyi oluyordu şimdi baya sıkıntı çekiyorum.

cplsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler hattımı taşicam eğer hala varsa böyle sınırsız kotasız bi internet

Emretoptaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muğlada turkcell bugu hayla devam etmekte subat ayı başları gibi son bulmuştu fakat sonra birkaç deneme yaptım devam ediyor.

Benim kullandıgım paket 50gb mobil internet paketi, Normalde gece 2 ile sabah 8 internet kullanımı paketimden eksilmiyor. ama hattım 50gb oldugundan kotası hemen doluyor sonrasındada o verdigim fiyata internete giremiyorsun bu yüzden sınırsız kullanmaya devam ediyorum, fixleseler farklı cözümler arayacagım.

verdikleri huwai modemde olmuyor, ilk olarak telefonumu iphone6plus, jailbreak yükledim. versiyonu ios11.1(beta2) o zamandan beri kullanıyorum telefon açıgı sanmıştım versiyon atmadım daha :D sonra subat ayında kesildi, birşey daha farkettim hergün hattı güncellememi söylüyordu ben fixlerler diye onuda güncellemiyordum. sonra internet kesildikden sonra güncellemenin cıkmadıgını gördüm. İnternette Turkcell_tr_iPhone carrier ipcc diye aratırsanız eski sürümler çıkar şuan bende 29.5 versiyonu aktif. İnternette buldugunuz versiyonu indirip telefona kurun bu işlemi iphonelerde jailbreak ile yapabiliyorsunuz. androidlerde denemedim bilen arkadaşlar varsa izah edebilirler. sonrasında ise hücresel ayarlarından apn: mgbs yapıp bilgisayara bağlıyken download yaptırın. yani interneti kullansın ardından apn ayarını internet12 ile değiştirin :D bende bu şekilde işliyor. bir kaç kere denemekte fayda var bazen tutmuyor

Ha o fiyata fiber bağlatırsın diyenler var :D evimin karşısında baz istasyonu var hangi fiber o fiyata 170mb download 70mb upload veriyor :D hiçbiri cünkü o uploadı veren yok :D

Son düzenleme:

Eren47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler şu anda Vodafone sınırsız internet sınırsız konuşma paketini kullanıyorum isteyen varsa yaparım belli bir miktar karılığında

Melekcancan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler şu anda Vodafone sınırsız internet sınırsız konuşma paketini kullanıyorum isteyen varsa yaparım belli bir miktar karılığında
Merhaba Eren bana Vodafone sinırsız internet konsunda nasıl yardımcı olursun

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Kanıtlaması zor inanmayın firsatci muhtemelen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...