Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baddal1498

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kuyuya taş atyok o zaman ikinci ayda nasıl tekrar yap caz fikri olan varmı direk 1gb yenilenecek 100 sonra gelecek

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
takibini yapacaksın artık süresi dolunca interneti kapatıp paketi tekrar alacaksın

M

Murat Burç

SDN Okuru
Türkcell'e geçişim 3 gün içinde tamamlanır. Paket sizce ne kadar devam eder hatta şuan aktif mi?

Cüneytsezer59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
EC093A92-74BA-4FD1-93FD-CE31FC845DEF.png

--- Gönderi Güncellendi ---
Suanda full sinirsiz kullaniyorum bugun gidip turkcelden hat aldim sonra paketleri yaptim 114 megabit hiz aliyorum evdn tekirdag merkez tesekkurler paylasim icin bu isin taktigi asımsiz paketlerdeki acıklardan kaynaklariniyor biran once tekrarlanan pakedi alin turcel isin farkinda olmali hazir kart satisini durdurmus

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ekli dosyayı görüntüle 30447
Suanda full sinirsiz kullaniyorum bugun gidip turkcelden hat aldim sonra paketleri yaptim 114 megabit hiz aliyorum evdn tekirdag merkez tesekkurler paylasim icin bu isin taktigi asımsiz paketlerdeki acıklardan kaynaklariniyor biran once tekrarlanan pakedi alin turcel isin farkinda olmali hazir kart satisini durdurmus

hazırkart satışı devam etmekte yanlış bilgi vermeyin lütfen

Cüneytsezer59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
tekirdagda 1 haftadir hicbir bayide hazirkart yok bizzat sordum arastirdim turkcelin gondermedigini gondermeyi durdurdugunu soylediler gorevliler kiytirik biryerde 1 tane buldum 1 hafta sonunda

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
asla faturalıya geçmem hattı iptal etsin o zaman ve iptal gününe kadar yüklediklerimi iade etsin o zaman...

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
tekirdagda 1 haftadir hicbir bayide hazirkart yok bizzat sordum arastirdim turkcelin gondermedigini gondermeyi durdurdugunu soylediler gorevliler kiytirik biryerde 1 tane buldum 1 hafta sonunda

bizim bayimiz var. böyle bi bilgi bize düşmedi. böyle bieşyin olması da söz konusu değil. oradaki bayii de bi sıkıntı varıdr.

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Bu bug hala devam ediyor mu? Türkcell'e 1-2 güne Turkcelle geçeceğim. Yapayım mı?

böyle şeylerin garantisi olmadığını bilirsinizi. bir çok müşterime yaptım. hatta dükkana reklam bile astım ama grantisi yok. kullanabildiğiniz kadar kullanın. sonuçta sözleşme bişey yok.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
SC20171201-174359.png

ilk günden beri faal gt-s5360 spotify ile Metallica keyfi Mikado MD2012 ile 7/24 devam ediyor...
geceleri wifi ile uyurken gsm'i kapatıyorum...

baran01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ekli dosyayı görüntüle 30447
Hocam tam olarak nasıl yaptınız anlatırmısınız bende yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Hocam tam olarak nasıl yaptınız anlatırmısınız bende yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.
*YURTDISI INTERNET* yazıp *2200* yollayın

*AY100MB* yaz *2200* yolla *25 TL*

*YENI 1GB* yaz *2222* yolla *20 TL*
bunları sms atıyorsun ve tekrarlancak para olmalı hatta...

baran01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
*YURTDISI INTERNET* yazıp *2200* yollayın

*AY100MB* yaz *2200* yolla *25 TL*

*YENI 1GB* yaz *2222* yolla *20 TL*
bunları sms atıyorsun ve tekrarlancak para olmalı hatta...
o zaman paket bitmeye yakın 45 atarım tekrar otomatik olarak yenilenir degilmi hocam yoksa baska islemmi yapmam gerekir

Akoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kafama birşey takıldı.Operatorler bu olayı fark Edip kullanılan datayı faturalandirip dava açabilirler mi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kafama birşey takıldı.Operatorler bu olayı fark Edip kullanılan datayı faturalandirip dava açabilirler mi?
Açamazlar.
İşin çıkış noktası Yeni 1GB paketinin kota asimsiz yani şöyle diyeyim 1 GB AKK sonra hız 1KBPS olması.
İki paket Biga giriyor ve 1GB'i gecseniz bile hız düşmüyor. Turkcell'in kendi hatası kesinlikle ve kesinlikle herhangi bir şekilde sizden ekstra bir ücret talep edemez.
Vereceğiniz cevap şu olur:

Ben bu işlerden anlamam olay Turkcell'in hatası umrumda bile değil hızı düşürselerdi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Paketi yaptım. Bakalım ne olacak :D
Beyler her ay hangi paketi elimle yenilemeliyim ikisini de mi?
4.5G 2 diş ile 2.5 mpbs aldığım odamda (vodafone)
Turkcell 4.5G tek diş ile şu sonucu aldım.
Vodafone pişmanlıktır arkadaşlar.
Screenshot_20171204-005000.png

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
otomatik yenilencek ikiside sen parayı eksik etme yada 3 günü geçirme o zaman iptal ediyor uncle...

M

Murat Burç

SDN Okuru
emin misin? ben tekrarsız paket diye biliyorum
Valla hocam bende sizin gibi biliyorum. İkisinden biri tekrarsız paketti sanırsam.
Şimdi mesajlarıma baktığımda Yeni 1GB'ın yenileneceğinden bahsediliyor. Fakat Aylık yurt dışı 100MB'ın yenileceğine dair bir yazı yok.
Bug hala devam ediyor mu? Kusura bakmayın sizi kızdırıyorum ama 1GB'ı bitirmeye korkuyorum :D biraz nasıl desem pintirikli biriyim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...