Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheFlash779

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yenilendi o yurt dışı 100mb ve 1gb sınırsız kullanıyorum...
Nasıl yenilendi yani nasıl yaptın açıklayıcı bir şekilde anlatabilir misin bide Yurt Dışı 100 MB paketini yeniden alırsak ya da başka bir paketi alırsak olur mu konu hakkında bilgisi olan yok mu?

mssgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
özelden yazın lütfen bana da, öğrencilik zor

TheFlash779

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yine hile buldum ama soylersem kapanir yine , guvenmiyom , youtubeye yuklenmis 1 ay dir bu suanki bug sikayet olmasa bile turkcell duyar youtubeye den
Özelden yazabilir misin hatta bence isteyenlere yazarsın kimsede bişey demez kapanmaz çünkü bunun kapanma sebebi ya şikayet edilmesi ya da youtubeye düşmesi

Baddal1498

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biri şikayet etmiş vodafone forumdan gordum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Adamlarda kapatmis

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ben de pttcell den bıkmıştım, kota bitince gece 2-8 arası bile hız 128 kbits ! tam turkcelle geçmeyi planlıyordum :( pttcell yani türktelekoma iş düştümü insan yandı :D tam bir dolandırıcı türktelekom.

Son düzenleme:

mssgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Obase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef bitti face liteyi bile açmıyor. herkes müşteri hizmetlerini arayıp yurtdışı 100 mb paketini iptal ettirip 25 lirasını geri alsın. Vakit intikam vakti :))

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Malesef bitti face liteyi bile açmıyor. herkes müşteri hizmetlerini arayıp yurtdışı 100 mb paketini iptal ettirip 25 lirasını geri alsın. Vakit intikam vakti :))
Valla tık diye geri verdiler parayı çok şaşırdım.
Geri gelen parayla 22 TL 300 DK 300 MB yaptım denemek için işe yaramadı deneyecek olan varsa denemesin. Bir de hız testi yaparken 17 MB harcadığım için iade de alamadım :D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
bakınız btk nın sitesinde şöyle bir karar var :
BTK Tüketici Sitesi - ELEKTRONİK HABERLEŞME SEKTÖRÜNDE KIST ÜCRETE İLİŞKİN UYGULAMA ESASLARI BELİRLENDİ

bu karara göre yararlanılmayan veya kısmi yararlanılan hizmetlerden o nispette ücret alınmalıdır kalan tutar iptal edildiği taktirde iade edilmelidir diyor! ben mi yanlış anlıyorum...

turkcell iade ile dürüst olduğunu kanıtlıyor, pttcell ise böyle bir karar yok diyo...
hiç kullanmadığım yurtdışı paketini iptal ettirmek istemiştim ama dolandırıcı pttcell mim ekibi olmaz demişti, şimdi turkcell in iptal ettiğini görünce araştırdım, kıst ücreti diye bişey varmış...

kararda açıkça yazıyo :

Kurumumuza tüketicilerden gelen şikâyetlerde; abonelik tesisi, numara taşıma, abonelik feshi, aboneliğin dondurulması vb. durumlarda fatura dönemi içerisinde tüketicilerin almış oldukları hizmetlerin tamamından yararlandırılmış gibi ücretlendirildikleri belirtilerek, işletmeci uygulamalarının şikayet edildiği görülmüştür. Bunun üzerine Kurumumuzca yapılan çalışma sonucu tüketicilerin sunulan hizmetten yararlandıkları süre ve/veya miktar kadar ödeme yapmalarının tüketici haklarının korunması açısından yerinde olacağı değerlendirilmiştir.

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşlar öğrenciyim bu paketi almak için para biriktirmiştim alamadan kapandı. Başka bir yöntem var ise sadece forum üyelerine mesajla ulaşarak yapabilir miyiz ? (Bu arada bu açığın kapanmasında emeği geçen arkadaş umarım spamlanmıştır)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Valla tık diye geri verdiler parayı çok şaşırdım.
Geri gelen parayla 22 TL 300 DK 300 MB yaptım denemek için işe yaramadı deneyecek olan varsa denemesin. Bir de hız testi yaparken 17 MB harcadığım için iade de alamadım :D
Türkcell in robotuna laf anlatılmıyorki şu robotlu sistemler baş belası. Nasıl iptal ettirdin,?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Türkcell in robotuna laf anlatılmıyorki şu robotlu sistemler baş belası. Nasıl iptal ettirdin,?

Yapmak istediğiniz işlemi söyleyin diyor robot paket iptali de yönlendirir.

Aslında bu iş devam etseydi kullanıp kullanıp son gün 100 MB paketi iptal edip parasını alırdık aylık 20 TL'ye gelirdi. :D

murat.122a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar birde günlük yurt dısı paketi var 12.90 tl yani 13 tl bir günlük pahalı ama ise yarıyor

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Yapmak istediğiniz işlemi söyleyin diyor robot paket iptali de yönlendirir.

Aslında bu iş devam etseydi kullanıp kullanıp son gün 100 MB paketi iptal edip parasını alırdık aylık 20 TL'ye gelirdi. :D
Tamam hallettim. Ama en güzeli mh ile uğraşmadan bip üzerinden müşteri temsilcisiyle yazışarak halletmek. Herkese tavsiye ederim.

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
bugün 2 müşterime yaptım. hiç sıkıntı yok. dün de bi müşterimin yenilemesini yaptım. 100 mbtı iptal ettik hız düşümü de olmadı:)

Baddal1498

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Nasıl yaptnz
Saat 13 20 de gitti
Bu net

SoulofAnatolia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet 532i ara müşteri hizmetlerine bağlayın de sonra da dedeki geçenlerde şu paketi aldım geri idade etmek istiyorum TL de geri yükleniyor zaten %100 olduğu için rahatlıkla yapabilirsin
Teşekkürler ettiler iade.
bugün 2 müşterime yaptım. hiç sıkıntı yok. dün de bi müşterimin yenilemesini yaptım. 100 mbtı iptal ettik hız düşümü de olmadı:)
Hala devam ediyor mu yaptığın müsterilerinin ki?

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
kisinide sabah 9-10 gibi yaptım. ama bence kademeli olaraktan kapatıyorlar. veri trafiğine göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...