Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaJMoRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunu bir insan neden şikayet edipde kapattırırki , biri bunu bana açıklasın , hiç mi başkalarını düşünmüyolar yani anlamış değilım , tabi sonuçda benim gibi kırsal kesimde değilde şehir içinde yaşıyolar , sahip oldukları vodafone interneti rahat rahat çekiyor , bizim gibi adsl den 2 mgbt hız almıyolar , mobilden bir video için yarım saat beklemiyolar...
Gelde sinir olma şimdi...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bunu bir insan neden şikayet edipde kapattırırki , biri bunu bana açıklasın , hiç mi başkalarını düşünmüyolar yani anlamış değilım , tabi sonuçda benim gibi kırsal kesimde değilde şehir içinde yaşıyolar , sahip oldukları vodafone interneti rahat rahat çekiyor , bizim gibi adsl den 2 mgbt hız almıyolar , mobilden bir video için yarım saat beklemiyolar...
Gelde sinir olma şimdi...
Forumdan biri kışkırttı birini o da şikayet edeceğim dedi şikayet etti büyük ihtimal. KYK'dayim net rezil ama gerçekten rezil 0.05 mpbs falan benim için baya kötü oldu :D
Kanı bozukluk başka bişey. Internette erişimi olmayan KYK'li bir arkadaşa da önermiştim ortada kaldık :D

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
açığın kapandığını kim söyledi. dün yaptım bi müşterime ve kullanıyor hala bi sıkıntı yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
açığın kapandığını kim söyledi. dün yaptım bi müşterime ve kullanıyor hala bi sıkıntı yok
Hocam çoğunlukta gitti ama Allah Allah ilginç.
Bize (benim ilginç bir şekilde babamin yani hattımin yasal sahibinin numarasına ) kotanız doldu mesajı gitti ve net kesildi.

TheFlash779

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de dün yaptım akşam biraz kullandım daha 1 saat önceye kadar da giriyordum şuan Facebook Lite bile açılmıyor peki şimdi müşteri hizmetlerini arayıp Yurt Dışı 100MB'yi iptal etmemiz mümkün mü çünkü hiç kullanılmamış gözüküyor

SaJMoRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Demekki bu gün kapanmış , bu sabah saat 9 da yaptım ve 1 gb kullandikdan sonra paketiniz bitmiştir diye msj geldi ve net kesildi bende...

Reaksiyon puanı
2,146
Şikayet edenin kullandığı vodafone paketi blackberry bis, intikam almak isteyen olursa.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bilgilendirme mesajı geldi hız düştü beyler yazık oldu.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Eyyyy Türkcell!!. Sen kimsin yaas?.

Şemsi paşa pasajında emojileri büzüşesiceler..

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Vay arkadaş geçmeyi planlıyorduk o da iptal oldu.Yurtta internet yüzü göremeyeceğiz galiba :D

Reaksiyon puanı
2,146
Öğrenci arkadaşlar bulunduğu yerde telekom çekiyorsa pttcell alsın. Super 1 GB paketi var AKN'li, gece 2~8 hızı yükseliyor indirmeniz falan varsa indirirsiniz gündüz de mobille idare edin.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
niye geç kurtar kendini bende var hem optik var Turkcell hemde 3g Turkcell sokakta evde spotify ile 7/24 Metallica forever...
Yok hocam hat zaten Turkcell de bu sınırsız internet olayı yatmış ona üzüldüm.Kendi internetimizi bağlatabilme imkanı verseler yapıcam o da yok.Eve çıkmak şart bu yüzden.

Reaksiyon puanı
16,118
Yok hocam hat zaten Turkcell de bu sınırsız internet olayı yatmış ona üzüldüm.Kendi internetimizi bağlatabilme imkanı verseler yapıcam o da yok.Eve çıkmak şart bu yüzden.
bende yenilendi o yurt dışı 100mb ve 1gb sınırsız kullanıyorum...

TheFlash779

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurt Dışı Avantaj 100 MB Paketini müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirdim tekrar alırsak olur mu bilgisi olan?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar onu bunu gecelim Bu AKNli paketlerin hız dusumu mobilde 96kpbs ve gece 2-8 arasi hız düşümsuz olmak zorunda değil mi? Şikayet etsek Tl'ye bu konu hakkında bir sonuç alınabilir mi?

Baddal1498

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
80 mb hız vardı nasıl geçiyoz acep o van atılan kişinin banini kaldırın yine atn admimden ricam.

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Hayattaki sansim ya 1 gun kullanabildim sadece

Cüneytsezer59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sonunda kapandi
--- Gönderi Güncellendi ---
Simdide guncel tutun konuyu habahahahaam

Baddal1498

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vodafone blackberry de kapatıldı yeni paket varmış bilgisi olan ezelden yazabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...