Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Konu kalsın da en azından nasıl yapıldığı kaldırılsın PM ile paylaşılır. Paketi aşımsız yerine 500mb'lık paket gibi yaparlarsa iş biter.
Aynen bende boyle dusunuyorum daha fazla saga sola haber ucmasın.Sonra buraya gelip vay beee 3 ay yada 3 yıl once neler yapmışız demeyelim demi canım ;)

ya ben pttcell mimi aramıştım, adamlar yalan üstüne yalan atmışlardı :D sanki hiç haberleri yokmuş gibi davranıp, BTK'nın açıkladığı hükümleri bilmiyoruz diyolardı ... :) sağır sultan duymuştu halbuki. adresi vermiştim açın bakın demiştim, "işimize gelmiyor" edasıyla "ancak bukadar yardımcı olabiliriz" demişlerdi.

Arkadaşlar birazdan hat taşıma tamamlanacak,ancak ben 25 tl ye 2 gb ve 500 dk.yeni müşteri paketi için geçiyordum.Şimdi hem bu 25 tl paket hem burda anlatılanı yapsam saçma olur, burda anlatılanı yapsam konuşma nasıl olacak,nasıl yapsam

Superonline fiber bağlatmak istiyordum. Ancak altyapı yokmuş bu paket beni idare eder diye düşünüyorum. Bu hızda sınırsız ve 45tl . Ancak 25 lira vergi ücretim olduğunu öğrendim

Vodafone sınırsız internet 27 tl yazmış biri ücret istiyor
bitanesi 40 tl istedi
YouTube sınırsız paketi ilk ay sınırsız olmuyor dedi her yere girmiyor sadece Youtube a giriyor dedi bilgi vereyim dedim Vodafone için çözelim su internet bug sırrını Yardım

Jovi

Üyecik
müşteri temsilcisine anlatınca ne öğrendiniz veya neye ulaştınız salaklıktan başka adı yok bu yaptığınızın. mh’nin bilip bilmediğini öğrenmek istediyseniz bu çok mu önemli. işsizsiniz sanırım.

Aptalliktan baska hicbirsey degil
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrica bu yurtdisi haric tekrarlanan bir paketle daha oluyor
--- Gönderi Güncellendi ---
Onuda kimse bilmiyor bunu yayin herkese kapansin

Turkcell hesabınıza tarayıcı üzerinden girdiğinizde kullanım detayında harcadığınız GB'ı gösteren bir eklenti yaptım kendime isteyen mesaj atabilir. :)

Ekran Alıntısı.PNG

Yarin turkcell genel merkeze mail yaziyorum ve bu acigi kapattiracagim. Yeter 5 ay kullandim yapacak biseyim kalmadi indirecegimi indirdim kullanacagimi kullandim issizim ve kendime is arayisindayim bu arada bu bi sureligine mesgul eder beni vodafonede hic kapanmayacak sinirsiz internetim var zaten o aptal salak diyenler dusunsun

Yarin turkcell genel merkeze mail yaziyorum ve bu acigi kapattiracagim. Yeter 5 ay kullandim yapacak biseyim kalmadi indirecegimi indirdim kullanacagimi kullandim issizim ve kendime is arayisindayim bu arada bu bi sureligine mesgul eder beni vodafonede hic kapanmayacak sinirsiz internetim var zaten o aptal salak diyenler dusunsun
Kac yasinda la bu bebe evde 24 saat oturup bu bos islerlemi ugrasion yalvaririm kapanttirma

stat counter