Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bayi aracılığıyla sizi sınırsız pakete üye yapıyorum. Faturasız hat olduğu için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Sadece 45 Tl karşılığında paketiniz her ay yenilenir. Tek sefere mahsus işlem ücreti olarak 40 tl alıyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

1)İnternet sınırlı mı 1-2 gb kullandıktan sonra hız düşer mi veya kesilir mi?

-Internet gerçek anlamıyla sınırsızdır. Kota yoktur 500 gb indirseniz dahi hız düşmez, kesilmez.

2)Vpn mi? Yoksa başka bir program falan mı?

-Vpn ya da başka bir program değildir. Normal mobil verinizi açarak sınırsız interneti kullanacaksınız.

3)Hızı nasıldır?

4.5g destekleyen hattınız ve cihazınız varsa 4.5g hızında da kullanabilirsiniz. Her operatörün internetinde olduğu gibi bulunduğunuz yere göre hızınız değişebilir.

4)Kapanır mı?

-Hayır kapanmaz yasal paketle yapılıyor.

Forumda bu konunun benzerini(Vodafone sınırsız internet) aylar öncesinde açmıştım ve baya ilgi görmüştü. Vodafone abone alımına kapandı ancak eski aboneler hala sınırsız internete devam ediyor. Turkcell sınırsız net kanpanyası başladı. Güven açısından diğer açtığım konuyu inceleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Oradaki hiç bir mesaja geri dönemyip nasıl bi güven bekliyorsnuz. İnsanlara yardımcı olmak ve faydalanmasını istiyorsanız açık açık yazın ya da konuyu kapatsın adminler.

Oradaki hiç bir mesaja geri dönemyip nasıl bi güven bekliyorsnuz. İnsanlara yardımcı olmak ve faydalanmasını istiyorsanız açık açık yazın ya da konuyu kapatsın adminler.
Tekrardan buraya da yazayım insanlar yanlış anlamasın. Pmye gelen mesajlara cevap vermeme nedenin abone alımına kapandıktan sonraki günlerde pm atılmasıdır.

benim ki:
Yeni 2 GB
Screenshot_20171111_161411.png
Screenshot_20171111_161352.png

burda bir suçlu varsa o Turkcell...
2gb sınırsız paketin paket bitiminde 1kbps olması neden? 96kbps olması gerek iken bu hız csd'den bile yavaş internet yok mesajına neden oluyor hızın 128kbps yapılması gerek dedim onlar:
Yeni 2 GB Paketinizin kullanım hakları bittiğinde hızınız 1 KBPS'ye düşürülmektedir. Detaylı bilgilere web sitemizde yer alan " Yeni 2 GB " linkinden ulaşabilirsiniz. Mevcut uygulamalarımızda yapılabilecek iyileştirmeler veya değişiklikler konusunda siz müşterilerimizden gelen görüşler ve öneriler bizim için önemlidir. Bu sebeple önerinizi değerlendirilmesi için ilgili ekiplere ilettim. İyi günler dilerim. Lütfen Bizi Değerlendirin dediler...
--- Gönderi Güncellendi ---
bir öküz varsa o burada değil.

Ben suan kullaniyorum

Yeni 1 gb paketi alin faturasiz hattan zaten turkcell hesabima girin 1 tane yeni 1 gb paketi var

Ardindan yurtdisi 100 mb paketi alin

Yenilemek icinde 1 gb yi kendi otomatik yeniliyor yeniledigi zaman yapmaniz gereken "AY100MB" yazip 2200 a gonderin

1 gb bitiyor 100 mb hic bitmiyor

ben yaptım kullanıyorum da...
faturasız hat candır canandır Canan Hoşgör var ki o efsanedir düyalar tatlısıdır.

Ben suan kullaniyorum

Yeni 1 gb paketi alin faturasiz hattan zaten turkcell hesabima girin 1 tane yeni 1 gb paketi var

Ardindan yurtdisi 100 mb paketi alin

Yenilemek icinde 1 gb yi kendi otomatik yeniliyor yeniledigi zaman yapmaniz gereken "AY100MB" yazip 2200 a gonderin

1 gb bitiyor 100 mb hic bitmiyor
Bu 1 GB yerine 500MB alınsa olmuyor mu? Deneyen var mı?

Yeni 500 MB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...