TurKcell in 45TL LIK KAMPANYASI

Bu konuyu okuyanlar

Kocareis58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hızı 16 mbps ye kadar olan kotası limitsiz AKK sı 50 GB olan 45 Tlık kampanya hakkın a sorularım olacak
1) AKK 50 GB AZMIDIR ben şuan ttnet fibernet kullanıyorum aynı verimi alırmıyım ?
Bide hızlımıdır yardımlarınızı bekliyorum

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar hızı 16 mbps ye kadar olan kotası limitsiz AKK sı 50 GB olan 45 Tlık kampanya hakkın a sorularım olacak
1) AKK 50 GB AZMIDIR ben şuan ttnet fibernet kullanıyorum aynı verimi alırmıyım ?
Bide hızlımıdır yardımlarınızı bekliyorum

Hocam sorun biraz muallakta kalmış. Yani kullandığın internete bağlı. Durmadan video izliyorsan veya durmadan indirme yapıyorsan bu AKK elbette az. İlk olarak şuna bakman lazım: "Ben ayda kaç GB internet kullanıyorum?" Bu sorunun cevabını verebilirsen, sormuş olduğun sorunun cevabını verebilirsin.

Kocareis58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani en fazla 5 saat dizi izlerim ayda youtubede her dakka şarkı açıktır ve ödev falan baya oluyor Oyun falanda indirmem yüzyılda birdir 16 Mpbs azmıdır arkadaşlar bunlar için yetermi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ya Csgo alacağım bide oda kasarmı yetermi yani bana hep face fln bugüne kadar hç TTnette AKK dolmadı ama Turkcell de olur iye korkuyorum :)

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Yani en fazla 5 saat dizi izlerim ayda youtubede her dakka şarkı açıktır ve ödev falan baya oluyor Oyun falanda indirmem yüzyılda birdir 16 Mpbs azmıdır arkadaşlar bunlar için yetermi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ya Csgo alacağım bide oda kasarmı yetermi yani bana hep face fln bugüne kadar hç TTnette AKK dolmadı ama Turkcell de olur iye korkuyorum :)

16 Mpsb yi tam randıman alırsan yetecektir. Ayrıca oyunda kasma sorunun olacağını zannetmiyorum. TTNet te 50 AKK doldurmadıysan bunda da doldurmazsın.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
daha iyi tarifeler mevcut sanırım