Turkcell Hediye Çark NoteBook, Akıllı Telefon ve Saat Kazanma Şansı

Bu konuyu okuyanlar

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
14 - 15 Eylül tarihlerinde Turkcell İletişim MerkezlerinE (TİM) gidip telefon numaranızı yazarak çarkı çevirebilir hediyenizi alabilirsiniz. 14 Farklı hediye veriliyor. Bunlardan hangisi ki şansınıza çıkarsa. Eklenen görselde hediyeler yer alıyor bir bakın derim. Zaten yakınınızda bir Cep Merkezi varsa denemeye değer bir kampanya. Bakarsınız Bilgisayar yada Akıllı Telefon kazanırsınız, belli mi olur :)

Kaynak; Turkcell Şanslı Çark ile Hediye NoteBook Kazan | Bedava internet Paketi

Resmi Turkcell instagram Adresi;
01852fc9e80e0b30d0d8ba1700ff2476.png

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Kurumsal hatlar için geçerli mi acaba?

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Son düzenleme:

YilanSerdarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TV+ verdi neyse ki ekstra bir şey yapmadım Bayi yakındaydı yoksa sinirlenebilirdim :D

fjiss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
14 - 15 Eylül tarihlerinde Turkcell İletişim MerkezlerinE (TİM) gidip telefon numaranızı yazarak çarkı çevirebilir hediyenizi alabilirsiniz. 14 Farklı hediye veriliyor. Bunlardan hangisi ki şansınıza çıkarsa. Eklenen görselde hediyeler yer alıyor bir bakın derim. Zaten yakınınızda bir Cep Merkezi varsa denemeye değer bir kampanya. Bakarsınız Bilgisayar yada Akıllı Telefon kazanırsınız, belli mi olur :)

Kaynak; Turkcell Şanslı Çark ile Hediye NoteBook Kazan | Bedava internet Paketi

Resmi Turkcell instagram Adresi;
01852fc9e80e0b30d0d8ba1700ff2476.png
05343314250 benim icinde cevirebilirmisiniz?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Türkcell telefon vermez. Anca fizy verir kendi servislerini verir salla kazanda ilk aylarda verdiler 20 gbları şimdi paso fizy

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Türkcell hediye çarkını önceki kampanyalarında da çevirmiş biri olarak ve çevremde gördüğüm çevirenlerin aldığı hediyeleride gördüğümden şunu söyleyebilirim ki YALAN DOLAN.
Verdiği hediyeler Tv+, Lifebox, Gollercepte ve fizy en çok verdiği bunlar bunların dışında ben hediye alanı görmedim kendim dahil hatta dün çevirdiğim ve aldığım hediyeler Annemim hattına: Tv+ Eşimin hattına Tv+ ve benim hattıma da Tv+ :) nasıl güzel hediyeler değilmi?
işin daha acı olan kısmı hattıma tanımlı zaten TV+,Lifebox,Fizy ve dergilik abonelikleri ve hepsine 5GB kota tanımlı buna rağmen Tv+ hediyesi verdi ve bunu kullanmak istediğimde zaten tv+ paketi kullanıyorsun bunu kullanamazsın dedi.
Madem hediye veriyorsun üst paketini yada farklı bir hediye verebilir ama yok zaten o dijital hediye çarkının yazılımsal olarak farklı bir hediye verme olasılığı olmayacağını bir yazılımcı olarak farkındayım da işte insan bi ümit belki diyor!!!!
Bundan sonra ne giderim nede çeviririm yazıklar olsun TURKCELL...

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Türkcell hediye çarkını önceki kampanyalarında da çevirmiş biri olarak ve çevremde gördüğüm çevirenlerin aldığı hediyeleride gördüğümden şunu söyleyebilirim ki YALAN DOLAN.
Verdiği hediyeler Tv+, Lifebox, Gollercepte ve fizy en çok verdiği bunlar bunların dışında ben hediye alanı görmedim kendim dahil hatta dün çevirdiğim ve aldığım hediyeler Annemim hattına: Tv+ Eşimin hattına Tv+ ve benim hattıma da Tv+ :) nasıl güzel hediyeler değilmi?
işin daha acı olan kısmı hattıma tanımlı zaten TV+,Lifebox,Fizy ve dergilik abonelikleri ve hepsine 5GB kota tanımlı buna rağmen Tv+ hediyesi verdi ve bunu kullanmak istediğimde zaten tv+ paketi kullanıyorsun bunu kullanamazsın dedi.
Madem hediye veriyorsun üst paketini yada farklı bir hediye verebilir ama yok zaten o dijital hediye çarkının yazılımsal olarak farklı bir hediye verme olasılığı olmayacağını bir yazılımcı olarak farkındayım da işte insan bi ümit belki diyor!!!!
Bundan sonra ne giderim nede çeviririm yazıklar olsun TURKCELL...

GSM Firmaları işte :) Çok şey beklememek lazım, yaklaşık 3 5 farklı yerde telefon kazandım, notebook kazandım gibi yorumlar gördüm. Bende çevirsemiydim diye düşünmedim değil.