Turkcell Hat Fiyatları...

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya abi sahibinden com da note 2 yi 400 tl ye satıyolar adam orjinal diyo aldım süper bişeydi . bide 35 tl lik sim de taktım. viber tango da yükledim oh.!!!!!

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ya abi sahibinden com da note 2 yi 400 tl ye satıyolar adam orjinal diyo aldım süper bişeydi . bide 35 tl lik sim de taktım. viber tango da yükledim oh.!!!!!
öncelikle o satan sensin böyle yazdığına göre ve 2010 senesinin konusunu hortlattığına göre , aklınca millet sahibindende arayacak senin ilanını bulacak ve alacak :mad:

2.si o note 2 çin içinde android olduğundan gerçek sanıyorsun / gerçek diye satıyorsun

POLİS-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
45 TL içinde de 20 TL lik konuşma var 2 hafta oldu alalı.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
3 operatörün de bayiliğini yapan biri olarak kesin fiyatları burda açıklıyorum :D

Arkadaşlar turkcell,vodafone ve avea ön ödemeli yeni hatların bayi alış fiyatı 32 tl dir içerisinde 5tl bulunmaktadır.

İçerisinde 20 tl bulunan hatlar ise 40 tl ye bayilere verilmektedir.Alış fiyatları bunlar,satış fiyatı ise esnafın stratejisine ve isteğine göre değişir.

Pahalı diyen arkadaşların devletin kapısını çalmaları gerekiyor yeni hat tesisi için operatörler devlete bayilere verdikleri fiyattan daha fazla para ödeyip zararına yeni hat tesisi gerçekleştiriyorlar yani 32 liraya bize verilen hat operatöre 40 tl ye mal oluyor tamamı vergi.

Bayini yeni hat satışından kazanç primi ise 1 adette 4 tl'dir(aynı fiyattan sattığı takdirde).

25 tl vs. gibi fiyatlara satılabilmesinin sebebi ise o an için zararına ama kota doldurulunca priminin hat başına 8 tl olacak olmasından ve ayrıca kota primi alınmasından dolayı uzun vadede karlı satış olarak düşünülmesindendir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı hesaba geliyor zaten 5 tl ye alsan içinde kontör yok doldur 25 tl yine

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saol bılgı ıcın alıs da deısmıyo hepsı aynı ama bn hat alıp bırıne tasımak ıstıorum oyle daha karlı bıldıgım kadarıyla :) en az 500 dk olması gerekıo sms gerek yok anneme hangısı tasımada bnm avantajıma olur yardımcı olursanız sewınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bilmiorumki bncede 25 ii değilmi yha 30 vermektense 25 daha ii die umuyorum :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herkes kafadan birşey diyor doğru söyleyin bizde ona göre atım atalım

outofside

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ztn abuk sabuk şeylere para alıolar hat ücretini almayıversinler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar günaydın ben gazianatepten yagmur nolur yardım edin ya hat resmen altın değerinde burada 38tl 5tl içinde yüklü sizin yorumlarınızı okudum 20 tl ve 25tl yazıyor .
:( neolur yardım edin siz nerede sordunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgili olan birisi cevaplasin soruyu - tam olarak müşteriye satilan hat fiyati nedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar 17.03.2014 itibariyle ben hat aldım faturasız ve 35 lira verdim 5 lira yüklü sadece...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tarih 1 Nisan 2014 şimdi hatlar 38 TL içinde 5 TL yüklü. Eskiden hatlar beleşti millet 2-3 tane hat kullanıyodu .

Son mesajlar