Turkcell gnc Yeni Yıl Güzellik Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Hiçbir şey yaptığın fotoğrafını BiP GNÇ kanalından gönder, 2 GB'ı anında kap!
08 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli.GNÇ'den yeni yıl güzelliği! GNÇ'liler bu sefer de yeni yılda hiçbir şey yaparak kazanıyor. "Hiçbir şey" yaptığın fotoğrafını BiP'teki GNÇ kanalından gönder, 2 GB kazan.Kampanya 19 Aralık 2016 – 8 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan 26 yaş altındaki Turkcell’liler abone ve kullanıcıları sadece bir kez faydalanabilir. Kampanyaya katılım ücretsizdir.Kampanyaya başvurular sadece BiP mobil uygulaması “Keşfet” bölümünde yer alan GNÇ kanalından yapılacaktır. Katılımcılar, BiP uygulamasını indirerek GNÇ kanalına mesaj yoluyla “hiçbir şey yaptığını” ifade eden fotoğraflarını göndererek kampanyaya katılabilirler. GNÇ Yeni Yıl Güzellik Kampanyası

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Yaw bana neden yaşın uygun değil diyor yaa[emoji34] [emoji34]

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Yaw bana neden yaşın uygun değil diyor yaa[emoji34] [emoji34]
Aynısını banada dedi 26 yaş altı olman gerekiyor ben kardeşimi kullanıcı olarak tanimlatip genctarifeye gecmistim ama kullanıcı önemli değil demekki hat sahibi 26 altı olması lazim
--- Gönderi Güncellendi ---
Müşteri hizmetleri ile görüştüm herkeste aynı hatayı veriyormus duzelteceklermis

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Aynısını banada dedi 26 yaş altı olman gerekiyor ben kardeşimi kullanıcı olarak tanimlatip genctarifeye gecmistim ama kullanıcı önemli değil demekki hat sahibi 26 altı olması lazim
--- Gönderi Güncellendi ---
Müşteri hizmetleri ile görüştüm herkeste aynı hatayı veriyormus duzelteceklermis
Teşekkürler. Çünkü hat benim üstüme yani yaşımda 26nın tam yarısı[emoji1]

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Güzel kampanya. 2GB haftalık mı aylık mı peki ?

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Hediye 2 gb geldi pazartesi salla kazana kadar yeter herhalde [emoji1]

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Banda verdi hatta 8 tane ardarda mesaj geldi bipten[emoji1]

Gokce11114

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiçbir şey yaptığın fotoğrafını BiP GNÇ kanalından gönder, 2 GB'ı anında kap!
08 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli.GNÇ'den yeni yıl güzelliği! GNÇ'liler bu sefer de yeni yılda hiçbir şey yaparak kazanıyor. "Hiçbir şey" yaptığın fotoğrafını BiP'teki GNÇ kanalından gönder, 2 GB kazan.Kampanya 19 Aralık 2016 – 8 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan 26 yaş altındaki Turkcell’liler abone ve kullanıcıları sadece bir kez faydalanabilir. Kampanyaya katılım ücretsizdir.Kampanyaya başvurular sadece BiP mobil uygulaması “Keşfet” bölümünde yer alan GNÇ kanalından yapılacaktır. Katılımcılar, BiP uygulamasını indirerek GNÇ kanalına mesaj yoluyla “hiçbir şey yaptığını” ifade eden fotoğraflarını göndererek kampanyaya katılabilirler. GNÇ Yeni Yıl Güzellik Kampanyası
Hiç bir sey yaptigin fotografi ifade eden tam olarak ne demek ? Hergangi bir fotografimizi gonderemiyor muyuz :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
yaştan kaybediyorum

Son mesajlar