Turkcell den türk telekoma geçilir mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Leand

Profesör
peki vodofone nasıl annem geçmeyi düşünüyo ben turkcellde kalıcam %90
Vodafone güzel 26 yaş altına özellikle güzel kampanyaları var 7+7gb bir paketide vardı hatta uygun peki kaç liralık bakıyorsunuz ve içinde internette önemlimi?

Inan Yetmen

Profesör
Vodafone güzel 26 yaş altına özellikle güzel kampanyaları var 7+7gb bir paketide vardı hatta uygun peki kaç liralık bakıyorsunuz ve içinde internette önemlimi?
yaşım 26 dan küçük. 15 yaşındayım.
45 tllik falan olsun vergi mergi dahil. internet baya önemli. ama işte çekim gücü de önemli baya. vodofoneye de pek güvenemiyorum ama teyzem falan kullanıyo onlar baya iyi çektiğini söylüyo.
ama işte benim bildiğim vodofone daha yavaş.
yani brawl stars oynuyorum, zaman zaman netflix kullanıyorum (bazen indirme için kullanabilirim interneti). baya sosyal medya da kullanıyorum internetli sonuçta hepsi :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

müşteri hizmetleri konusu beni şüphelendiriyor vodofonedeki.
sonuçta bir sorun yaşadığımda benim arayınca düzgün bilgi alma mlazım ama genelde olumsuz yorumlar var müşteri hizmetleri hakkında.

Son düzenleme:

Leand

Profesör
yaşım 26 dan küçük. 15 yaşındayım.
45 tllik falan olsun vergi mergi dahil. internet baya önemli. ama işte çekim gücü de önemli baya. vodofoneye de pek güvenemiyorum ama teyzem falan kullanıyo onlar baya iyi çektiğini söylüyo.
ama işte benim bildiğim vodofone daha yavaş.
yani brawl stars oynuyorum, zaman zaman netflix kullanıyorum (bazen indirme için kullanabilirim interneti). baya sosyal medya da kullanıyorum internetli sonuçta hepsi :D

müşteri hizmetleri konusu beni şüphelendiriyor vodofonedeki.
sonuçta bir sorun yaşadığımda benim arayınca düzgün bilgi alma mlazım ama genelde olumsuz yorumlar var müşteri hizmetleri hakkında.
Evet müşteri hizmetleri konusu sıkıntı olabilir çekimde çok öyle ahım şahım değil film, video ve indirme işinde sıkıntı yaşamazsın ama çevrim içi karşılıklı oyunlarda bilemem sizin oynadığınız oyun içinde pek bir bilgim yok ama iş görüyor elde bir gb deposu sim olması sizin orda teyzenlerin teli iyi çekiyorsa sende sıkıntı çekmezsin.

Bende god of olympus oynuyordum ama bıraktım benimki geç bağlanıyor yada bağlanmıyor diye sonuçta telefondan kaynaklı olabilirde benim sorun. Rakip köyü yüklerken bulutlarda kalıyordu bu telefona fazla geldiğinden herhalde yeni telefona geçip denemek lazım. :)

Son düzenleme:

hayatsever

Asistan
Çekim gücü için Turkcell'i bırakmam Turktelekom maalesef çekmiyor fatura ve fiyat tarifesine gelirsen Turkcell'ler daha avantajlı bana kalırsa bir çok uygulaması var her uygulamaya özel hediye internet veriyor sürekli kampanya yapıyor bu kadar uygulamayı ve hediye interneti Turktelekomda sanmıyorum bulacağını hadi buldun diyelim ya çekim gücü ne olacak bir düşün istersen.

PARAzitCELL

Profesör
Turkcell'e geçtim rahat ettim, bedava konuşmalar veriyor, internet de veriyor az da olsa ama yetiyor... Kalite demek turkcell, neredeyse hiç işim düşmüyor mim servisine, her şey şeffaf ve denildiği gibi ayrıca çok da samimi bir şekilde ilgileniyolar. tırttelekom ve vodiş insanı canından bezdiriyodu ...

mapavrili

Doçent
Turkcell'e geçtim rahat ettim, bedava konuşmalar veriyor, internet de veriyor az da olsa ama yetiyor... Kalite demek turkcell, neredeyse hiç işim düşmüyor mim servisine, her şey şeffaf ve denildiği gibi ayrıca çok da samimi bir şekilde ilgileniyolar. tırttelekom ve vodiş insanı canından bezdiriyodu ...
Kesinlikle çok haklısın, ben Turkcell den TT ye geçtim pişmanım şimdi taahhüdümün bitmesini dört gözle bekliyorum Turkcelle geçeceğim yine.

Inan Yetmen

Profesör
Bu arada eklemeyi unutmuşum git gel yaparak Turkcell den 49 tlye 5 gb lifecelle geçtim ama 1 sene 3 gb hediye veriyo benim geçtiğim dönemde o hediyeli geldi bide 2 gb face twitter (face çok kullanıyorum). İşimi görüyor.

Drangleic

Profesör
Turktelekom da cicim ayı bittiği anda sizi kazıklamaya başlıyor o yüzden kalıcı olarak değil ama yeni üye avantajından faydalanmak için geçilebilir bittiğinde yine farklı operatöre geçip avantaj kovalamak mantıklı olacaktır çekim kalitesi olarak Turkcell TT den bir iki gömlek üstün ama kırsal alana pek gitmeyen insan için hiç sorun olacağını düşünmüyorum en azından bende olmamıştı.

Mellinsane

Üyecik
Turkcellden Turk telekoma geçmiş birisiyim.Öğrenciysen normal vatandaşsan falan daha mantıklı türk telekom.İş adamı veya dağda bayırda çalışıyosan falan turkcell o zaman uygun bir seçenek.

davutergunn

Asistan
Arkadaşlar merhaba, geçen sene de böyle bir şey düşünmüştüm ancak turkcellde kalmıştım daha iyi çekiyor diye. Ama artık neti baya yetersiz gelmeye başladı (gnc 4 gb kullanıgorum) mart sonunda taahhütüm bitiyor sanırım.
Türk telekom kullanıcılarına soruyorum, iyi çekiyor mu ? istanbul, izmir gibi büyük şehirlerde kesin iyi çekmesi lazım.
Bide bana önerebileceğiniz 35-40 tllik en iyi faturalı paket nedir ?
Önerileirnizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)
Aman aman sakın diyim ucuz paket ayağına adam gondikliyorlar resmen, TURKCELL candır.
Hem fiyata bakma, kaliteye bak, kaliteden şaşma. Turkcell'le bağlan hayata 😂😂

AbdulkadirGUNAY

Üyecik
Faturasız kullanmama sebebim her dakka paket yükleme şeyi oluyo faturalı daha iyi hem spotify falan da ödenebiliyo ya da net yetmezse paket falan
Lifecell paketlerine baktım da 1 gb netli paket 30 tl diyo benimki daha karlı :D
LifeCell Mix diye bir paket var şurada, faturasız ama güzel bir paket.
Pek çok sosyal medya ve müzik uygulaması arasından 4 tane seçme hakkın var seçtiğin her uygulama başına 5'er GB internet veriyor.
Onun dışında herhangi bir yerde kullanabileceğin ekstradan 3GB internetin oluyor.

Ayrıca BiP'ten BiP'e sınırsız konuşma ve eğer varsa Fizy, TV+ ve Dergilik'tede 20GB internetin oluyor.

500DK'yıda unutmamak lazım tabii :D
Senin için tek kötü tarafı faturasız olması.

Arkadaşın da dediği gibi Turkcell'le bağlan hayata... 😂😂

phasan

Üyecik
Ben tt kullanıyorum 5 yıldır nerdeyse hiç sıkıntı olmadı

stat counter