Turkcell den türk telekoma geçilir mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
İstediği kadar pahalı olsun. Turkcell iyidir.

Logithx

Profesör
Evet iyi fiyatlarıda iyi daha önce kullandım Ankara'nın ortasında evde çekmiyordu o Türk telekom'a geçtim paket olsun faturalı faturasız fark etmez daha uygun şimdiye kadar köy olsun hiçbiryerde çekmemezlik olmadı her markanın saçma sapan yerlerde çekmediği oluyor..

PARAzitCELL

Dekan
turkcell dürüst çalışıyor, ayrıca haftada bir hediye veriyor. Bi sorun olduğunda cebelleştirmiyolar, çözüyolar kısa sürede.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Uzun zaman geçirdim tt ve bağlı servislerinde, tek kelime ile ifade edersem "SOYGUNCULUK" amaçları... Yıllardır halkı soyan, kurulduğundan beri sömüren en büyük beladır bana göre.
Kesinlikle katılıyorum.
Mobil olarak hiç kullanmadık. ADSL olarak kullandığımzda da bize çileden başka bir şey yaşatmadı.
2013'ten beri Superonline var kafamız rahat yemin ederim.
Babam mobilde TT'ye geçti bin pişman :D.

stinghardyzz

Profesör
Arkadaşlar merhaba, geçen sene de böyle bir şey düşünmüştüm ancak turkcellde kalmıştım daha iyi çekiyor diye. Ama artık neti baya yetersiz gelmeye başladı (gnc 4 gb kullanıgorum) mart sonunda taahhütüm bitiyor sanırım.
Türk telekom kullanıcılarına soruyorum, iyi çekiyor mu ? istanbul, izmir gibi büyük şehirlerde kesin iyi çekmesi lazım.
Bide bana önerebileceğiniz 35-40 tllik en iyi faturalı paket nedir ?
Önerileirnizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)
Türk telekomda iyidir. Geçilir aynı fiyata daha iyi teklifler varsa geçin derim türkcel pahalıdır ama çeken ve hızlı interneti vardır türk telekomda ondan asagı kalır yanı yok ben türkcelim senelerce türkcell kullandım sonra vodofone geçtin vodofome 3 ay dayanabildim sadece tahatümü bozdum türkcele geri döndüm

melik.bck

Asistan
Arkadaşlar merhaba, geçen sene de böyle bir şey düşünmüştüm ancak turkcellde kalmıştım daha iyi çekiyor diye. Ama artık neti baya yetersiz gelmeye başladı (gnc 4 gb kullanıgorum) mart sonunda taahhütüm bitiyor sanırım.
Türk telekom kullanıcılarına soruyorum, iyi çekiyor mu ? istanbul, izmir gibi büyük şehirlerde kesin iyi çekmesi lazım.
İlk sene her şey çok güzel cazip gibi geliyor ama faturaların falan gitgide artıyor sebepsiz yere. Hayatında verebilceğin en yanlış kararlardan biri olur. Aman diyim uzak dur.

Mois

Üyecik
Bana göre diğer operatörlerin var olmasının sebebi Turkcell'de yeni müşteri kampanyalarından faydalanabilmek içindir. Git gel yaparak lifecell 7+3GB için 54 TL ödersin.

TT gecersen bi yerde iyiyse iki yerde kötü olur ve cinnet geçirebilirsin. Ucuzcu olma, kalitenin peşinde ol.

Fazla olsun Turkcell olsun.

Enes HCKYL

Doçent
1000dk 1000sms 15gb lık tarife vardı 35 tl ye tt de

PARAzitCELL

Dekan
deli mi öptü derler...
:D

İlk sene her şey çok güzel cazip gibi geliyor ama faturaların falan gitgide artıyor sebepsiz yere. Hayatında verebilceğin en yanlış kararlardan biri olur. Aman diyim uzak dur.
Bana göre diğer operatörlerin var olmasının sebebi Turkcell'de yeni müşteri kampanyalarından faydalanabilmek içindir. Git gel yaparak lifecell 7+3GB için 54 TL ödersin.

TT gecersen bi yerde iyiyse iki yerde kötü olur ve cinnet geçirebilirsin. Ucuzcu olma, kalitenin peşinde ol.

Fazla olsun Turkcell olsun.
Bu kadar kişi diceni demiş, artık tt soyguncusundan uzak durmalı...

Inan Yetmen

Profesör
Anladığım kadar türk telekomdan uzak durmam lazm.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Faturasız gnc paketlerine baktım turkcellde ve 35 tlye bile benimkinden daha iyi paket var. Fiyatların değişmeyeceğinden emin olsam 45 tllik paket var ona geçerim :/

Son düzenleme:

Inan Yetmen

Profesör
arkadaşlar bugün türk telekoma gittim 1 sene taahhüt olunca fiyat değişmez dediler

doğru mu söylüyolar

Son düzenleme:

turantir

Üyecik
arkadaşlar bugün türk telekoma gittim 1 sene taahhüt olunca fiyat değişmez dediler

doğru mu söylüyolar
evet her ay paket fiyatı + vergileri ödersin

diğer soruna gelirsek geçme 30 liraya 8 gb net veriyor diye türk telekoma geçmiştim 120 lirada tahhüt bedeli verip çıktım telefon çekmiyor ki interneti bitirelim, konuşalım. Şuanda turkcell kullanıyorum.

PARAzitCELL

Dekan
10 gb internet verip 1500 dk konuşma verip fiyatı da 35-40 tl yapsalar bile tt ve benzerlerine geçmem!!! Çok dolandırıcılar... Ha şu olursa geçerim, sınırsız ama yavaş da olsa internet verirseler bi düşünürüm :D zira bimcell 10 gb 1000 dk 39 tl idi ama geçmedim sonradan cinnet geçirmeyeyim diye :)

stat counter