Turkcell Bip'in Bu Kadar Kullanışlı Olduğunu Bilmiyordum?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hayatsever

Asistan
Bip'i telefonda kullanıyordum ama web de başka bir uygulama kullanıyorum. Ama web de kullandığım uygulamada görüntülü grup konuşmaları yapamıyordum web de. Bir de benim için önemli olan telefona bağımlı olması can sıkıcı bir durum şarjım bitiyor telefon kapalı oluyor o zaman web deki uygulamayı kullanamıyordum. Bip de öyle değil telefondan bağımsız kullanabiliyorum çünkü ben iş yerinde bir çok işimi Bip'le görüyorum. Bir de geniş ekranda görüntülü konuşma olayıda baya iyi iş için konferans konuşması yada bi arkadaşında görüşeceksen gayet kullanışlı bir uygulama.

yusufozkan58

Doçent
Bip bence wpdan filan da güzel ama wp yerleşti artık kültüre . Bir de bip , turkcell in olduğu için vodafone un saçma güzel tarifelerindeki sınırsız wplı paketler gelmez bip e

ben kullanıyorum web Bipi seninde dediğin gibi şarj olayı güzel görüntülü sohbeti ise büyük ekranda yapmak çok rahat

Inan Yetmen

Profesör
Bip'i telefonda kullanıyordum ama web de başka bir uygulama kullanıyorum. Ama web de kullandığım uygulamada görüntülü grup konuşmaları yapamıyordum web de. Bir de benim için önemli olan telefona bağımlı olması can sıkıcı bir durum şarjım bitiyor telefon kapalı oluyor o zaman web deki uygulamayı kullanamıyordum. Bip de öyle değil telefondan bağımsız kullanabiliyorum çünkü ben iş yerinde bir çok işimi Bip'le görüyorum. Bir de geniş ekranda görüntülü konuşma olayıda baya iyi iş için konferans konuşması yada bi arkadaşında görüşeceksen gayet kullanışlı bir uygulama.
Bi dönem soru şeyleri vardı kim 1 gb ister diye. 100-200 mb kolaylıkla kazanılıyodu bazı kampanyalara ordan katılınıyor bence de iyi bir uygulama. Zaten bip netini turkcell bola döke veriyor, görüntülü konuşmalarda mobil veriye katkısı var

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Moderatör
İyi hoşta türkcell pahalu

beleşadam

Profesör
Iş için Slack ve oyun için discord var onlarda mükemmel

stat counter