Turkcell Bedava İnternet

Bu konuyu okuyanlar

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Hic internete girmediysen 1 hafta 500mb hediye int. Veriyor turkcell. Sitesinde var yanlis bilgi vermiyim.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Turkcell sacmaliklari iste. İnternete hic girmeyen simdide girmez. Turkcellde cok nadir oluyor bedava int. Kampanyasi. T50 aldim diye int. Verdiler varsa baska beles yazarim

xahmetx57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim şey hani yok şöyle yaz şuraya gönder gibi şeyler var ya turkcellde öyle yokmu

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Fırsat kampanyasından daha önce yararlanmadıysan DEVAM yaz 2197 ye gönder. Haftalık her yöne 1000 SMS ve 1 GB net geliyor. Bir de izle kazan uygulaması var onu da denemeni öneririm. Bu söylediklerim tamamen ücretsizdir.

StyleWaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aklınızda bulunsun, turkcell.com.tr adresinden hızlı giriş yaparsanız hediye internet kazanırsınız.

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
bu arada bir oluyor zaten, diğerleri de yapıyor, çok cazip değil bence

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Salla Kazan,Goller Cepte, Kim 1GB ister,Her ay 1GB
----------------------------------------------------------
Salla kazanı hepimiz biliyoruz zaten 4.5g hattı olup telefonu destekleyen her Turkcelli sala kazan yaparak bedava hediyeler kazanabiliyor.. :)
Goller Cepte: Play Store, App Store dan indirebileceğiniz bir uygulama indirip bir maça oynuyorsunuz ve o maçta kaç gol atılırsa o kadar internet veriyor örn: 3 gol 300mb ama hiç gol atılmazsa 100mb veriyor yani her şekilde 100mb alıyorsunuz
Kim 1GB ister: Bip üzerinden yapılıyor haftada 1 yapabiliyorsunuz girip başla yazıyorsunuz ve size sorular sormaya başlıyor tüm soruları bilirsiniz 1gb onları unuttum şimdi şu kadar soru bilirsen 250mb falan gibi bir şeyleri var
Her Ay 1GB: Bip üzerinden her ay bir grup kurup 2 3 mesaj yazıp 1gb internetinizi alabilirsiniz.. :)

Ragnox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Turkcell Rahat Hadi Üçlük kampanyası var şuanda arkadaşlar.

10 TL karşılığında 3 saat boyunca 1200 GB internet sunan Turkcell, Rahat Ek Paketler kapsamında tarife üzerinden “Rahat Paket” kullanan müşterilerine özel bir anlaşma yaptı. Rahat Paket bulunan müşteriler ek paket satın alabilecek muhteşem gelişmeler yaşandı. Paket aşımı olmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz paket sonrası ücretlendirme periyodu 1 kb kadar düşürüyor.

En Fazla İnternet Turkcell’de
Turkcell bedava internet kampanyaları 2019

Turkcell bedava internet kampanyaları 2019
Turkcell mobil hat kullananlar için ek paketi rekor kıracak. 3 saat geçerli olan 1200 GB internet sahibi olarak herşeyi indirebilirsiniz. Anlık ihtiyaçlar için hızlı çözüm üreten paketin fiyatı 10 TL olarak açıklandı.
Rahat Hadi Üçlük Paketi nasıl yapabilirim?
Turkcell uygulamasını indirerek, Turkcell mağazalarından rahat hadi Üçlük paketi satın alabilirsiniz.
Müşteri hizmetlerini arayarak hemen satın alabilirsiniz.
Rahat Hadi Üçlük yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
İptal etmek için “İptal Rahat Hadi UCLUK” yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Reaksiyon puanı
51
Pardon ama biraz akıllı olan Turkcell kullanmaz kardeşim 1gb internet harcadım faturam normalde 50 tl ydi 1 gb internet fazladan kullandım 140 tl fatura geldi Turkcell i bırakacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve hiçte hediye vermiyor hepsi yalan arkadaşını davet et yazıyodu ettim bir gb bile vermedi

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Sürpriz nokta diye bir sey var bip’te ben oradan birkez 10 GB çıkarmıştım (o zaman bu zaman haftalık 1 GB/Günlük 120 DK dışında bir sey çıkaramıyorum)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Pardon ama biraz akıllı olan Turkcell kullanmaz kardeşim 1gb internet harcadım faturam normalde 50 tl ydi 1 gb internet fazladan kullandım 140 tl fatura geldi Turkcell i bırakacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve hiçte hediye vermiyor hepsi yalan arkadaşını davet et yazıyodu ettim bir gb bile vermedi
Aksine akıllı olan turkcell kullanır. Bir senedir turkcellde paketsiz kullanım yapıyorum 20 gb aşağısına düşmüyor kullanımım. Tamamen bedava olmasa da küçük bir miktar harcayarak rahat rahat kullanabilirsiniz turkcelli.

Son düzenleme: