Bu konuyu okuyanlar

turker71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yazılım işine ilk girdiğimde karşılaştığım en büyük problemlerden biriside türkçe kaynak eksikliğiydi ve hala da öyle. Bu eksikliği bir parçada olsa giderebilmek adına Xcode ve Swift ile Mobil Uygulama geliştirme konusunda yeni bir video ders serisi hazırlıyorum. Youtube üzerinden ücretsiz sunuyorum ve sıfırdan başlayıp Appstore da yayınlamaya kadar ayrıntılı şekilde hazırlanacak olan ders serisi 12 farklı Bölümde yüzlerce video ile tüm konular adım adım anlatılacak. Ayrıca şunu da belirmek istiyorum hazırlamış oldugum ders serisinin en amatörce hazırlanmış olanları dahi ciddi rakamlarla satışa sunuyor. Maddi karşılığı olmayan bu çalışmayla siz ilgilenmeseniz bile meraklı arkadaşlarınıza duyurmanızı rica ediyorum.

Aşağıdaki Link ten Kanal a üye olarak yeni eklenen eklenen Bölümlerden ve Derslerden haberdar olabilirsiniz.
Turker Bilge

Mümkün olduğu kadar fazla kişiye ulaşabilmek .. Mümkün olduğu kadar fazla kişiye yardımcı olabilmek dileğiyle.
Türker Bilge Güney

Reaksiyon puanı
30
Böyle bir şeye ihtiyaç var gerçekten. Swift ile ilgilendiğim için en kısa zamanda izlemeyi düşünüyorum. Emek verip hazırladığınız için çok teşekkürler.

turker71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Desteginiz için çok teşekkür ederim ..çok olumlu geri dönüşler alıyorum .. inşallah hep birlikte çok güzel işler ortaya çıkaracagız