Türkçe Rap'in Gerçek Kralı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce

• Ceza

Kullanılan: 4 19.0%
  • Dr.Fuchs

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sehinşah

• Canbay&Wolker

• Ben Fero

• Ezhel

• Norm Ender

Kullanılan: 2 9.5%
  • Killa Hakan

• Sansar

• Kolera

• Sagopa Kajmer

• Ayben

• Sagopa ve Ceza RAP İÇİN BİR PRANGA

Kullanılan: 6 28.6%
  • Sansar Salvo

Kullanılan: 1 4.8%
  • Diğer (Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    21

crow88

Dekan
alın bu ????? dünyanın en kral müzik aletlerini verin,bilgisayar desteği de verin:)bunun yanında karga bile durmaz .Ben müziği dinlerken ,müzikteki ritim le,sözlerin akışına bakarım,birbirlerini tamamlıyorsa ,akıcı ise dinlerim,asıl olan zaten ruhu okşamasıdır.tabi genelde herkesin zevki farklıdır.Mesala 2.müzik

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
alın bu ????? dünyanın en kral müzik aletlerini verin,bilgisayar desteği de verin:)bunun yanında karga bile durmaz .Ben müziği dinlerken ,müzikteki ritim le,sözlerin akışına bakarım,birbirlerini tamamlıyorsa ,akıcı ise dinlerim,asıl olan zaten ruhu okşamasıdır.tabi genelde herkesin zevki farklıdır.Mesala 2.müzik

Kesinlikle haklısınız. İstediğiniz kadar destekleyin kimse Ajdar ın yaptığını yapamaz:D

rawkid

Dekan
Listedekilerin hiç birinde kral olma yeteneği yok. İşi hakkıyla yapanlar kim derseniz

No.1, Allame, Patron, Kezzo, 90BPM ve Farazi, Saian falan daha var da şimdi aklıma gelmiyor.

Foruma yeni üye olduğumda ben de bu tarz bir konu açmıştım. Daha yeni yeni Türkçe Rap dinliyordum ve aynı bu liste gibi üç dört kişi yazıp anket açmıştım. Aynı şeyi görüyorum.

stat counter