Türk Yapımı Hikaye Modlu FPS Oyunu Yarbay

Bu konuyu okuyanlar

AydinCanAltun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar, bir kaç arkadaş olarak bağımsız oyun geliştiriyoruz. Burada da oyunumuzun bir duyuru fragmanı var.

Oyun Suriye'de operasyonlara katılan Hava Kuvvetleri Pilot subayı Cihangir Atasoy'un hikayesini anlatıyor. Düşman hedeflerini bombalarken uçağımızın teröristlerce vurulması sonucu çölde esir düşüyoruz ve Türkiyeye dönmek için bir çok badire atlatırken kendimizi iyice karışan olayların ortasında buluyoruz.
Türkçe dublaj olarak ve 6 farklı dilde alt yazılı olarak çıkacak oyunumuz 15 Ağustosta Steam'de olacak.

Oyunun duyuru fragmanı,

Ayrıca oyun hakkında gelişmelerden güncel bir şekilde haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook: Roar Games Studios
Twitter: https://twitter.com/roargamestudios
Instagram: https://www.instagram.com/roargamestudios/

Bu bizim ilk oyunumuz ve ilk girişimimiz, hatalarımız olabilir. Oyun hakkında fikirlerinizi yazarsanız bize katkıda bulunmuş olursunuz ?

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Umarım güzel olur. Türk yapımcılara her zaman destek.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Yeşil okçunun dediği gibi, Türk yapımcılarına her zaman destek. Benim bir bildiğim bir platform var, oyun yapıyorsun bu oyuna giren insanlar oyun parasıyla oyun içi eşyalar satın alıp size oyun parası kazandırıyor. Bu oyun paralarını DevEx sistemiyle gerçek paraya dönüştürebiliyorsunuz.

Oyunda bir sürü türk var, bir sunucuda 1'den fazla türk bulmak kolay oluyor. Şuana kadar o oyunda iyi bi oyun yapan bir türk bile görmedim. En azından kendi oyunumu yapıp siteye yükledim. Oyun çok kötü olsada oyunu oynayan 1-5 aktif kişi var. Sizlerin böyle güzel bi oyun yapmasına bayıldım.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Yeşil okçunun dediği gibi, Türk yapımcılarına her zaman destek. Benim bir bildiğim bir platform var, oyun yapıyorsun bu oyuna giren insanlar oyun parasıyla oyun içi eşyalar satın alıp size oyun parası kazandırıyor. Bu oyun paralarını DevEx sistemiyle gerçek paraya dönüştürebiliyorsunuz.

Oyunda bir sürü türk var, bir sunucuda 1'den fazla türk bulmak kolay oluyor. Şuana kadar o oyunda iyi bi oyun yapan bir türk bile görmedim. En azından kendi oyunumu yapıp siteye yükledim. Oyun çok kötü olsada oyunu oynayan 1-5 aktif kişi var. Sizlerin böyle güzel bi oyun yapmasına bayıldım.
Hangisi merak ettim bir link atabilir misin?

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Hangisi merak ettim bir link atabilir misin?
ROBLOX deniyor. Oyun çocuklar için yapılmış 13 yaşından küçükler oynayabiliyor, buyüzden bir sürü oyuncusu var. Bir kere duymuştum bu ay 100 milyon aktif oyuncuyla bir sürü oyunu geride bırakmış. Moderasyon çok kötü anlatamam, kuralları ihlal ederek para kazanan bile var. Anti hile sistemi neredeyse yok, hemde herkezin kendi hilesini yapması için bazı kişiler API bile hazırlamış.

Fakat yinede bu ROBLOX denen yerde bazı kişiler hayallerindeki oyunları yaparak kazançlarını paraya dönüştüyorlar. Genellikle çoğu bu durumlarla bu kişiler ne ROBLOX'a neler oluyor umurunda olmaz(Roblox developer forumu hariç), kendi oyunlarıyla uğraşırlar.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
ROBLOX deniyor. Oyun çocuklar için yapılmış 13 yaşından küçükler oynayabiliyor, buyüzden bir sürü oyuncusu var. Bir kere duymuştum bu ay 100 milyon aktif oyuncuyla bir sürü oyunu geride bırakmış. Moderasyon çok kötü anlatamam, kuralları ihlal ederek para kazanan bile var. Anti hile sistemi neredeyse yok, hemde herkezin kendi hilesini yapması için bazı kişiler API bile hazırlamış.

Fakat yinede bu ROBLOX denen yerde bazı kişiler hayallerindeki oyunları yaparak kazançlarını paraya dönüştüyorlar. Genellikle çoğu bu durumlarla bu kişiler ne ROBLOX'a neler oluyor umurunda olmaz(Roblox developer forumu hariç), kendi oyunlarıyla uğraşırlar.
ROBLOX hesabım var zaten robuxlu karakterim de var fakat sistem gereksinimlerini uçurduğu için giremiyorum artık acaba hangi oyunu yaptınız siz? ben steam oyunu sanmıştım robloxta 1-5 kişi zaten yanlışlıkla girmiş olabilir. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

isminiz ne ki?

AydinCanAltun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Umarım güzel olur. Türk yapımcılara her zaman destek.

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Kısa bir süre içerisinde yayına geçeceğiz.

Senaryo iyi gibi.

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Senaryoyu tiyatro oyuncuları ile yazdık. Biz de herkesin beğeneceğini umuyoruz.

Başarılar dilerim.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler