Türk Telekom'un Yeni Tarifelerine İnsan Gülmeden Edemiyor!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
24
Daha geçen milllet vekillerine özel 29 liraya paket hazırlamaları hafızamda tazeyken şimdi de hediye GB veriyor gibi reklam yapmış 15 GB 49 TL'ye veriyormuş. Şimdi bu olaya gelde gülme sadece yeni üyelere belirli bir zaman aralığında yani cicim ayı bitince yine yüksek fiyattan fatura ödemeye başlayacaksınız. Çıkmak istediğinizde ise taahhüt bitmesini bekleyeceksiniz. Ayrıca diğer oporötörler hem eski hemde yeni üyelere uygun tarife yaparken böyle reklam çıkmaları komik olmuş doğrusu sanki müşteriyi sadece onlar düşünüyor gibi komik olma telekom :) :)

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Ben 4 yıllık kullanıcı olduğum için 10gb 1000sms 1000dk 31,32tl falan geliyor çokta memnunum şuan. Anlaşma bitince ne olucak belli değil.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Turkcell de 11 GB +dişer yan uygulama için internetleri+ 1000 dk+Cumartesi Pazar Turkcell’lerle sınırsız konuşma+ SMS filan 50 tl gayet memnunum. Telekom’a baktım ama fiyatları pek te cazip değil.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
turkcell bip ile neredeyse sınırsız her yöne konuşma ve dergilik gibi uygulamalarla da bedava 10 15 gb gibi internet veriyor ayrıca salla kazan da var ve süpriz nokta ile de internet veriyor ama bana aylık 5 gb fazlasıyla yettiği için şimdilik kullanamıyorum :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
dergilik indir bişey oku diyor faiş fiyatlar internette para verceksek ne anladık? gb verecek miş vermedi pinç...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
dergilik indir bişey oku diyor faiş fiyatlar internette para verceksek ne anladık? gb verecek miş vermedi pinç...
ScreenHunter 54.png

ScreenHunter 55.png

...

Bunlar yetmedi mi dahası da var :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
:D izlemedim öyle bi şey, haberim yok... Dedim bizim konfik usta neden kızmış :) Turkcell'den iyisi yok ağa.
dergilik yükle dedi bişey al dedi 20TL dergi internet 30TL bitirdiğim 30TL bunları bu kafa ile 100TL katlarına çıkan para söğüşler faturalıya geçirtmek için ayak bunlar faturalıya geçmicem paketleri çöp zaten tv+ için kullanıyorum...

Reaksiyon puanı
24
Valla ben Turkcellliyim çok fazla uygulaması var hepsi ne de ayrı ayrı hediye internet veriyor salla kazan dan alıyorum fatura mı öderken 2 gb da dijital operatörden alıyorum bana yetiyor müşteriyi çok düşünüyorsa telekom millet vekillerine yaptığı tarifeden bizede yapsın madem

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Valla ben Turkcellliyim çok fazla uygulaması var hepsi ne de ayrı ayrı hediye internet veriyor salla kazan dan alıyorum fatura mı öderken 2 gb da dijital operatörden alıyorum bana yetiyor müşteriyi çok düşünüyorsa telekom millet vekillerine yaptığı tarifeden bizede yapsın madem
Faturayı uygulamadan ödeyince mi hediye veriyor?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Fiyatları yüksek tutup, sonra kampanyalı fiyat öneriyorlar. Kullansan da, kullanmasanda ödüyorsun ama kampanyalı fiyattan hesaplı ödüyorum diye seviniyorsun. Onlar öptükleri için mutlu, biz az öpüldük diye.