Türk Telekom’dan kesinti açıklaması!

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
Türk Telekom kesinti hakkında açıklamasını yaptı! 26 Eylül İstanbul Silivri’de yaşanan deprem sonrasında Türkiye geneline yayılan Türk Telekom kesinti hakkında açıklamasında neler söyledi? İstanbul depreminden sonra neler oldu? İstanbul’da 26 Eylül tarihinde saat 13.59‘da Silivri açıklarında yerin 6.99 kilometre derinliğinde 5.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin ardından ilk 1 saat içerisinde tüm operatörlerden GSM üzerinden sesli iletişim kurmak neredeyse imkansız […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,755
Dün akşam aynı sorunu Ankara'da yaşadım. Mecburen WI-FI ile Whatsapp üzerinden görüştüm.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
tt dün depremden gece yarısına kadar çekmiyordu :D batmış yolsuzluk ve tembellik batağına, halkı soymaktan işini yapamamış bir şirket.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
tt dün depremden gece yarısına kadar çekmiyordu :D batmış yolsuzluk ve tembellik batağına, halkı soymaktan işini yapamamış bir şirket.
Satın alan firma hiç yatırım yapmadığı gibi sağlanan tüm gelirleri alıp gitmiş dolayısıyla bu operatör bu hale gelmiş yatırım olsaydı emin olun düzgün olurdu.Ancak deprem anında ve sonrasında bütün operatörlerin kesilmeside hiç iyi bir durum olmadı.Bir yıkılma bir baz istasyonun zarar görmesi durumunda nasıl olacak.
Devlet buna çözüm sağlamalı.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Türk Telekom çöktüğü zaman Turkcell'in hem kendi hemde TT müşterilerini sırtlayabileceğini zannetmiyorum :)