Turk Telekomdan 24 mbps internet alsam ne sonuç alırım?

Bu konuyu okuyanlar

Kroston

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Turk Telekom'un bir paketini gözüme kestirdim 95 ,90 TL'e 24mbps limitsiz internet alsam indirme hızım kaç olur uploud hızım kaç olur?Kullanan varsa veya daha önce kullanan varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim.Son bir soru daha bu internetle rdr2 i kaç saatte indiririm?

Ekli dosyalar

• Opera Anlık Görüntü_2020-01-01_160748_bireysel.turktelekom.com.tr.png
    Opera Anlık Görüntü_2020-01-01_160748_bireysel.turktelekom.com.tr.png
    4.7 KB · Görüntüleme: 651

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Tahminen 2,1mb/s ile 2,4mb/s arasında bir hız alırsınız.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Alt yapı ve sizin ekipmanlarınız iyiyse max. 3 Mb/s indirme hızı alırsınız.
Fakat ortalama 1.9 mb/s ile 2.4 mb/s arasında gider gelir.

Kroston

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Alt yapı ve sizin ekipmanlarınız iyiyse max. 3 Mb/s indirme hızı alırsınız.
Fakat ortalama 1.9 mb/s ile 2.4 mb/s arasında gider gelir.
Peki bana önerebileceğiniz bir paket var mı yüksek hızda indirmek istiyorum fiber altyapımız da var Turk Telekom dışında bir yerden almak istiyorum ama öyle bir hakkım yok galiba.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Peki bana önerebileceğiniz bir paket var mı yüksek hızda indirmek istiyorum fiber altyapımız da var Turk Telekom dışında bir yerden almak istiyorum ama öyle bir hakkım yok galiba.
Bölgenizde bulunan alt yapıya göre değişir o maalesef :)

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Araştırmalısınız, birçok firma var.Altyapınız var mı diye arayıp sorun veya internetten bakın.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Daha önce aynı bölgeden aynı sağlayıcının internetini kullandın mı?
Zamanın da bende TürkTelekom kullanıyordum fakat bulunduğum bölge de alt yapısı oldukça iyiydi.
Gayet memnundum yani. Bölgeye göre değişir.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Hangi sağlayıcı olursa olsun 24 mbit hızda alacağın indirme hızlarını arkadaşlar yazmış yüksek hızda indirme istiyorsan hızı yükseltmelisin buda daha fazla para demek..

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
netspeed tırttelekomun altyapısını kullanıyor ama sorunsuz, çok iyi hizmet veriyor... Muhakkak incelenmeli, tırt telekoma mahkum değil kimse :D

1577891348846.png

Kroston

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
netspeed tırttelekomun altyapısını kullanıyor ama sorunsuz, çok iyi hizmet veriyor... Muhakkak incelenmeli, tırt telekoma mahkum değil kimse :D

Ekli dosyayı görüntüle 84296
Keşke daha önce görseydim bunu az önce telefondan başvuru yaptım türk telekoma 12mbps üzerinden 12mb indirme hızı alırsınız dedi kadın ses kaydına aldım eğer alamazsam Türk telekoma bunu bildireceğim.Büyük ihtimalle bildiririm

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Keşke daha önce görseydim bunu az önce telefondan başvuru yaptım türk telekoma 12mbps üzerinden 12mb indirme hızı alırsınız dedi kadın ses kaydına aldım eğer alamazsam Türk telekoma bunu bildireceğim.Büyük ihtimalle bildiririm
Sn. Kroston, altyapınız tamamlandı herhalde, internet hizmeti için başvuruda bulunabildiğinize göre. Sizden ricam olarak Vodafone'u arayarak (paket almamış gibi) Türk Telekom altyapısı ile onlardan hizmet alıp alamayacağınızı sormanız. Ve ya bilgi sahibi iseniz anlatmanız. İnternette bu konuda bilgi çok az ve olan bilgiler birbirinin tersi. Emin olamıyorum. Şu an bizim altyapımız tanımlanmadığından müşteri hizmetleri hiçbir bilgi veremiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
tırttelekom altyapınız fiber olsa da NETSPEED FİBER tarife veya paketlerinden yararlanabilirsiniz.

1578231771712.png

eğer tırt telekomdan sözleşme imzaladıysanız 14 gün içinde vazgeçme hakkı olması lazım.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
He sanki 24 - 35 mbps hızları kaldıramayacakmış gibi ... :D Sanırsın 100 mbps hız veriyolar da ucuza ?

tırt telekom ve vodikpon gibi kazıkçı şirketlerin 100 metre yakınından dahi geçmeyin, pişman ederler...

lAlpertunga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
tırttelekom altyapınız fiber olsa da NETSPEED FİBER tarife veya paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 84566

eğer tırt telekomdan sözleşme imzaladıysanız 14 gün içinde vazgeçme hakkı olması lazım.

Hocam yanlış anlamayın ama bu firmanın da modem vermediğini ve bağlantı yapılırken aktivasyon ücreti alındığını neden hiçbir konunuz da belirtmiyorsunuz sadece resim atıp geçiyorsunuz? Bir bilgi veriyorsanız yardımcı olmak için tam anlamıyla verin yarım yamalak değil lütfen.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hocam yanlış anlamayın ama bu firmanın da modem vermediğini ve bağlantı yapılırken aktivasyon ücreti alındığını neden hiçbir konunuz da belirtmiyorsunuz sadece resim atıp geçiyorsunuz? Bir bilgi veriyorsanız yardımcı olmak için tam anlamıyla verin yarım yamalak değil lütfen.
Modem vermemesi daha iyi, eski modemler sorunsuz çalışmakta (firmalar verdiğinde mağaza ve internet fiyatından daha pahalıya verir dikkat ederseniz ve modem marka ve modeli seçemezdiniz) ve aktivasyon ücreti diye bi şey yok (en azından bundan bi yıl kadar önce öleydi) , ilk hat bağlama ücreti vardı galiba ama ben zamanında bildiğim bir elektrikçiye bağlatmıştım internet hattını...

Bir bilgi veriyorsanız yardımcı olmak için tam anlamıyla verin yarım yamalak değil lütfen.

Öyle bir yazmışsınız ki sanki burda netspeed firmasına çalışıyormuışum gibi, attığım yorumlarda en son olarak iletişim numaralarını da genelde atarım, sorun öğrenin yani...

Biz haber veririz, ayrıntıları burda firma reklamı ya da çalışanı gibi yazmamız mümkün değil. :) Yorumunuzun bu kısmından "balık piş, ağzıma düş" mantığında olduğunuz anlaşılmakta, hiç kusura bakmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet aktivasyon ücreti getirmişler bazı kampanyalar, tarife ve paketlerde, siteye baktığımda kampanya şartlarında yazabilmekte ama ayrıntıları siz istediğiniz tarife ya da paketi seçerken ancak bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Son mesajlar