Türk telekomda çalışmak nasıl

Bu konuyu okuyanlar

Blade90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaşlar 21 yaşımdayım ve türktelekom bayisinde daha önce çalışmış ve ya çalışan varsa ortamı nasıl ordaki calisan elemanlar mudurler nasil benim deneyimim yok daha once teklonoji magazalarda calismadim ama teklonijiyi sabah aksam takip ediyorum cihazlari biliyorum ve taniyorum donanim hakkinda butun detaylarini iyi biliyorum yani oraya girersem hangi alanda olurum yani kisacasi turk telekomda calismak nasil rahatmidir cevaplariniz icin tesekkurler simdiden

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Cevabını ben bilmem ama şunu bilirim ortam var ortam var, tecrübesizsen zaten sen kendi iş performansını ve iş yerindeki performansını bilmelisin derim sonra onu geliştirmek. Bir ürünü bilmek ile onu satmak farklıdır veya müşteri sorunlarını çözmek teknik konuları bilmek. Ayrıca alacaklarmı o da var.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
İyiside var kötüsüde elektronikten anlıyorsan her işe sürerler satış hat geçişi ürün stok kontrolü temizlik her işi yaptırıyorlar
İş seçme imkanı yok

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
Senden istedikleri NT yap ve gelen müşteriye bayiye en çok satan cihazdan sat. Satış baskısı fazla var. Çalışma saatleri 12 saat veya üzeri olduğu için temposuna ayak uydurman zor olabilir.

Blade90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sabah 8:30 aksam 6:30 dediler bide evime 1 saatlik yol var hem gidis hem gelis yol sıkıntısı yaşamamda yani bilmiyorum onceden staj yaptigim yeri arayacaklar sonra bana beni arayacaklar

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
759
Bence satış işiyle uğraşılmaz.

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Daha önce çalışmışlığım yok fakat küçük bir mantık yürütürsek her düşünce ve davranış farklı olduğu için X şubesi ile Y şubesinin yönetimi farklı olur