Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Bu konuyu okuyanlar

murat.122a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
5g ye geçince internet kotaları 10 kat artarmı 100gb mobil internet paketi olurmu

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu alana bir cevap yazın...sınırsız mobil internet olurmu

Son düzenleme:

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
5g ye geçince internet kotaları 10 kat artarmı 100gb mobil internet paketi olurmu

Hayır hocam olmaz btk izin vermez 100 gb kotalı cep internetine

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Hocam, upload hızımı en fazla ne kadar arttırabilirim?

murat.122a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
btk neden mobil internet kotalarının artmasına izin vermiyor turk telekom sınırsız 1mbps ye düşen internet verirmi 5g de

YavuZZers01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evimin 150m ilerisinde baz istasyonu var fakat evin içerisinde internet çekmiyor.Telefonla konuşurken bile cama çıkmazsam kesilme oluyor.Sebebi nedir?

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Türk telekom wifi güvenli internet hizmetini nasıl iptal edebilirim

Haymatlozzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hattım annemin üzerine kendi üzerime almak istiyorum ne kadar ücret öderim? Faturalıyım

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Hattım annemin üzerine kendi üzerime almak istiyorum ne kadar ücret öderim? Faturalıyım

Masraflı, bayi ek ücret alır bir de açılış vergisi ödersin tt de taksitli alıyorlardı galiba açılış vergisini tutarı da bi 75tl var galiba

Evimin 150m ilerisinde baz istasyonu var fakat evin içerisinde internet çekmiyor.Telefonla konuşurken bile cama çıkmazsam kesilme oluyor.Sebebi nedir?

TT baz istasyonu olduğuna emin misin? Sorun olmaması lazım aslında

Zannetmiyorum baz istasyonları ses, data ve sms trafiğini ayrı yapar tek bir müşteri için 100gb kullanım baz istasyonun yoğunluğuna neden olur özellikle kalabalık şehir merkezlerinde bu durumda sürekli şebeke meşgul uyarısı ve arama yaptığımızda hat direk düşer.

Son düzenleme:

Haymatlozzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki hattı faturasıza geçirip üstüme alırsam olur mu? Onda da ücret aynı mı?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Peki hattı faturasıza geçirip üstüme alırsam olur mu? Onda da ücret aynı mı?

Ücretler hemen hemen aynı faturasız hatta geçiş ücreti vardı 6ay önce benim faturama 20tl yansıtmışlardı ve bir vergi den bahsettiler yıl sonuna kadar alınması gereken ücret toplu yansıdı. Açılış vergisini de bayiye toplu vereceksin aynı şey

jemu54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesim 6 aydir tt faturali hat kullaniyorim cihaz almak istiyorum j7 pro alabilirmiyim 500 de pesinat verebilirim

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Yere düşen telefonları ne yapıyorsunuz

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Sim kart kırdırmak için ücret alınıyor mu? Alınıyorsa ne kadar?

Yok alınmıyor ama SİM kartı kırdırırken, çalışmayadabilir bilginiz olsun ona göre önleminizi alın. Yanlış kırdırma sonucunda hem SİM kartınızdan olursunuz hemde numaralarınızdan. 4.5G kartı almamışsanız bence numaralarınızı yedekleyip kırık halde verilen 4.5G kartına geçin. Ücretsiz bi şekilde geçebilirsiniz.

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Hocam, upload hızımı en fazla ne kadar arttırabilirim?
Sabittir hocam altyapı bölge yogunluguna göre değişir

Bayiler teknik sorunlarla ilgilenmiyor hocam bilgim yok malesef

Türk telekom wifi güvenli internet hizmetini nasıl iptal edebilirim
Müşteri hizmetlerinden

75,52 kuruş hacım öyle kullan yada yeni hat al avantajlı tarifelerden alırsın:)

reis sa turk telekom çekmiyo diyolar ne düşünüyorsun ?
Çekiyor usta ama kırsalda cekmiyor diyorlar kırsalda hangisi cekiyor ki

kardesim 6 aydir tt faturali hat kullaniyorim cihaz almak istiyorum j7 pro alabilirmiyim 500 de pesinat verebilirim
Sistem kontrol edilmesi lazım bütün operatörler kkb ile satısa geciyor en yakın magazadan sorgulama yaptırın

Sistem kontrol edilmesi lazım bütün operatörler kkb ile satısa gecig
Sim kart kırdırmak için ücret alınıyor mu? Alınıyorsa ne kadar?
15 tl hocam

Son düzenleme:

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hocam türk telekomda şöyle bir paket arıyorum eğer var ise geçeceğim.şimdi 500 mb yada 1 gb dan başlayıp akn li yani 1 gb ta kadar normal hız sonra 96 kbps yada 128 kbps li paket arıyorum aktif olarak kullandoğım bi kaç forum gazete var ve whatsap msjlarına yetiyor o hız 3 lü dk sms internet yada sade net paketi şeklinde farketmez faturasızda varmo böyle paket daha önce vardı hatırlıyorm kullanmıştımda sonradan türkcele geçtim şimdi geri türktelekoma geçeceğim eğer var ise

hakanert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam. Evimin önündeki sokakta Türk Telekom altyapısı yok. Evime internet bağlamıyorlar. 4 tane tahta direk ve 200 m kablo gerekiyormuş. Yüksek maliyet yazılmış. İnterneti çok aktif kullanıyorum ve muhakkak bağlatmalıyım. Nasıl bir yol izlemeliyim. Bir çaresi olmalı? Bir arka sokakta 15 20 m mesafede direk ve kutu var. Arada da sadece boş arsa var. Onu da kabul etmiyorlar. Ben diyorum size para kazandırcam, onlar istemiyor. Nasıl bir iş anlamadım.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
yaz tatilinde 3 aylığına çalışmak istiyorum da nasıl girebilirim?

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bimcell, PTT cell de Türk telekom alt yapısını kullanıyor diyorlar. Öyleyse onların çekim kalitesi ile türk telekom çekim kalitesi aynı oluyor, değil mi?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Bimcell, PTT cell de Türk telekom alt yapısını kullanıyor diyorlar. Öyleyse onların çekim kalitesi ile türk telekom çekim kalitesi aynı oluyor, değil mi?

Pttcell,gsmobile falan sanal opt. TT altyapısını kullanıyorlar. Sözleşmeleri gereği evraklarda markaların adları var.

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55

Arrow.90

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Sakarya da oturuyorum 4.5G mobil internet neden bu kadar düşük?
3873853070.png

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
vodafone bayisinde çalışan da olsaydı süper olurdu :) ama şöyle birşey sorayım madem vodafone da bana hattı üzerime almak istediğim zaman şuan ücretli ara sıra kampanya oluyor ücretsiz bir şekilde hattı üzerine alabiliyorsun demişlerdi o Türk telekom içinde geçerli mi yoksa oradaki çalışan bana blöf mü yaptı

Son mesajlar