Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Constantin87

Doçent
Arkadaş turk telekom fatura bozmak istiyor 250 gün var mış nekadar ceza gelir
Mobil ise herhangi bir cihaz falan yoksa yararlandığı ay kadar indirim alır örneğin 50tl lik paket taahhütlü 20tl ise aylık 30tl indirim aldığı anlamına gelir iki ayın sonunda bozduğunda 60tl cezası olur.

bakkal77

Üyecik
Geçen sene 24 ay taksitki iphone x almistim hala ödüyorum 2.cihaz olarak telefon alabiluyormuyum aynı hat üzerine ? Yoksa baska hatta mi alabililiyorum net bilgi verirmisiniz

bakkal77

Üyecik
Cihaz tanimli hattim var 1 ay odeyemicem 2.fatura geldiginde odeyebilicem ancak.hat kisitlamasi yada baska bir sikinti olurmu

Murat97

Üyecik
Selamünaleyküm,

Türk Telekom faturasız hattım var, uzun zamandır da kullanıyorum, İki üç aydır telefon çekmiyor evde internet (4,5G) kullanamıyorum, Beni arayanda arada ulaşamıyor, bende çoğu kez birini ararken ya düşecek diye uzunca bir süre bekliyorum ya da çekmediğinden düşmüyor (Telefonda sim kartı yok gibi) Bölge Ankara başkentte bu durumu yaşıyorum. Bu durumu bu bölgede benim gibi çok kişi yaşıyor, müşteri temsilçiler le irtibata geçtim, ne geri dönüş, ne de ilgilenme... Başka bu durumda ne yapabilirim?

İyi Günler, Kolay gelsin.

Constantin87

Doçent
Selamünaleyküm,

Türk Telekom faturasız hattım var, uzun zamandır da kullanıyorum, İki üç aydır telefon çekmiyor evde internet (4,5G) kullanamıyorum, Beni arayanda arada ulaşamıyor, bende çoğu kez birini ararken ya düşecek diye uzunca bir süre bekliyorum ya da çekmediğinden düşmüyor (Telefonda sim kartı yok gibi) Bölge Ankara başkentte bu durumu yaşıyorum. Bu durumu bu bölgede benim gibi çok kişi yaşıyor, müşteri temsilçiler le irtibata geçtim, ne geri dönüş, ne de ilgilenme... Başka bu durumda ne yapabilirim?

Kardeş telefonuna kayıt numaran geldi mi? geldiyse mhz ara sonucunu sor 2 aydır bu sorun oluştuysa ya hizmet aldığın baz istasyonu devre dışı kaldı(mahkeme, belediye, kira sözleşmesi gibi nedenler) ya da yeni bir bina yapılanmasından dolayı aldığın sinyal seviyesi düştü.

phasan

Üyecik
Selamünaleyküm,

Bende ankarada kalıyorum cogu yerde evde dışarda çekiyor

phasan

Üyecik

Enes HCKYL

Doçent
Yeni yıl 4gb(19tl) tarifemin anlaşması bitiyor 4gb lık en ucuz paket hangisi acaba

sozler-e

Üyecik
yeni faturalı hat almak ücretlimi birde ne kadar faturalıda kalmak gerekiyor.

ÆSir

Tek bir gülüşün yeter.
Yönetici
Moderatör
Yıllardır TT kullanıyorum; İzmir, İstanbul, Yalova, Sakarya, Adapazarı, Denizli, Antalya, Manavgat, Kırklareli, Karaman, Konya vb bir çok ilde bulunmuş olmama rağmen hiç şebeke sorunu yaşamadım.

stat counter