Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ysfgz

Üyecik
Hocam bu tarifelerde indirim muhabbeti var TT da ne zaman olacak yada olacak mi

ÆSir

Profesör
Çekim bölgesel bir şey. 4.5G full kullanıyorum ben ev ve iş yerimde. Tarifelerde indirim tamamen şans eseri potansiyel riski yüksek olan müşterilere verilir. Sistem algoritması geniş bir elekten geçirip bunları belirler. Kimi müşteriye %50 indirip çıkarken kimine %10 bile verilmez. Burada senin 18 yıllık müşteri olmanda önemli olmaz. Uzun süredir kullanıyor olmak operatör için bir avantaj sayılmıyor çoğu zaman. Yakın zamanda yeni sistem geliyor bununla indirim alman mümkün olur. Ama taahhütün olmamalı.

daimy2017

Üyecik
Hocam ev internet paketimin süresi doluyor (Turkcell), şuan Turkcell bana 100gb kotalı (ev fiber alt yapılı) tarife için 70 TL önerdi. Ne dersiniz? Turk Telekom a geçmeli miyim? Daha iyi bir tarife alabilir miyim oradan?

ÆSir

Profesör
daimy2017 öncelikle evinin alt yapı hızlarını test et. 8 Mbit hız alacaksan değil 100 sana 200 GB kota verseler dahi bir işe yaramaz.

ysfgz

Üyecik
Enflasyon la mücadele kapsamında GSM operatörleri indirim yapacaklarını bildirmiş bu ne kadar bi indirim ve ne zaman geçerli olacak aslında ben onu sormustum

ÆSir

Profesör
Türk Telekom çakal. Yeni tarifelerde sadece %10 indirim yapacak.

ysfgz

Üyecik
Ben yeni geçiş yapacağım vadafone dan bekliyeyim mi prime tarifeye gececegim

bakkal77

Üyecik
2017de 1 adet cihaz almıstım.Şimdi kanunlar yine değişmiş galiba türk telekomda.2. cihaz veriyolarmı
şöyle bi açıklama var cihaz alımında 2.yi vermiyolarmı aynı tc ye @ÆSir

• Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.

ÆSir

Profesör
Artık yeni yönetmelikle verilecek cihaz sayısı bire düşürüldü ve 6 ay taksit sınırı getirildi. Bkz. Türk insanı sıkınca kızarıyor mu?

Nativist

Asistan
bir şey soracağım, aras kargoda tt çalışanlarına özel indirim kodu var doğru mudur

yusuf_c1

Üyecik
Teknoloji haber sitelerinde cep telefonu taksit sınırını delmek için farklı yöntemlere başvurulacağı yazıyor. Sizin böyle bi konudan haberiniz var mıdır? Bizi bilgilendirebilir misin?

yaltunay

Üyecik
Hocam, telefon aracılığıyla internet başvurusu yaptım randevu oluşturuldu henüz evrak vs imzalamadım. İptal etsem oluyor mu ? Herhangi bir cezası var mıdır ?

ÆSir

Profesör
İmza atmadan kimse ceza yazamaz :) Oldu gülüm senin adına arayarak başvuru yapayım sen iptal et ceza öde. Et gitsin iptal.

Oflucrevv

Üyecik
Hocam merhaba Turk telekom da akıllı cihaz yenileme ve taksit planlama sistemi hala devam etmekte mi ? Eğer devam ediyorsa her yetkili bayi de yapılıyor mu ?

bakkal77

Üyecik
Hocam turk telekom galiba simdi 2.cihaz almak icin farkli bi secenek sunmus.benim 1 adet hattim ve 1 adet cihaz taahutum var.2.yi nasil alabilirim ?

stat counter