Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

faruksincar

Asistan
Forumda yeniyim sorun varsa kusura bakmayın
Merhabalar ben hattımı kopyalatacaktım da faturasız hatlar kopyalanabiliyor mu? çünkü ben internette faturasız hatlarla ilgili birşey göremedim de
Yedek simkart alabilirsiniz hocam. Onun haricinde aynı sim kartı 2 anda aktif olarak kullanma imkanı Türk telekomda mevcut değil şuan.

faruksincar

Asistan
Neden TTNET'i kapattırmamak için 6 kişiye yönlendiriyorsunuz? Bu olay 5 ya da 6 yıl önce yaşandı.
Hocam o an işlemi yapan kişiler farklı olabilir işlem yapan iptal bölümüne yönlendirme yapmış olabilirler. Şuan bayilerde bütün çalışanlar neredeyse genel müdürlüklerde iptal bölümü yapıyor.

teknoman007

Asistan
Türk Telekom'da 1 yıllık sözleşme yapmıştım. Sözleşmemin bitmesine 29 gün kaldı. Başka operatöre geçersem ceza öder miyim? Son 1 ay kala ceza ödeme yok diye biliyorum

teknoman007

Asistan
arkadaşlar askere gideceğim bu yüzden faturasız olmam gerekiyor. 2 tane acil sorum var.

1. sorum
türk telekom faturalıyım. faturasız olmak istersem kaç günde faturasız olurum taahhüt bitti. ve faturasız olduktan sonra türk telekom faturasız bu paketi mevcut müşteri olarak kaç liradan kullanabilirim.

2. sorum
2017 yılında kardeşim türk telekom faturasız bir pakete numarasını taşıdı. o zaman 23 liraya paketi alıyordu. yıl 2020 oldu aynı paketi aynı içerik ve fiyata hala almaya ve kullanmaya devam ediyor. turkcell faturasıza numaramı taşıyıp faturasız bir paket alsam kardeşim gibi fiyatta değişme olmadan kullanabilir miyim? turkcell faturasız paketlerde durum nasıl oluyor bilen var mı?

faruksincar

Asistan
Türk Telekom'da 1 yıllık sözleşme yapmıştım. Sözleşmemin bitmesine 29 gün kaldı. Başka operatöre geçersem ceza öder miyim? Son 1 ay kala ceza ödeme yok diye biliyorum
BTK kararyla yok ama müşteri hizmetlerinden teyit alabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mobil İnternetlerde akn kalktı mı
kalkmadı hocam

TAHHUT yazıp 5555 şe sms atadabilirsiniz.

arkadaşlar askere gideceğim bu yüzden faturasız olmam gerekiyor. 2 tane acil sorum var.

1. sorum
türk telekom faturalıyım. faturasız olmak istersem kaç günde faturasız olurum taahhüt bitti. ve faturasız olduktan sonra türk telekom faturasız bu paketi mevcut müşteri olarak kaç liradan kullanabilirim.

2. sorum
2017 yılında kardeşim türk telekom faturasız bir pakete numarasını taşıdı. o zaman 23 liraya paketi alıyordu. yıl 2020 oldu aynı paketi aynı içerik ve fiyata hala almaya ve kullanmaya devam ediyor. turkcell faturasıza numaramı taşıyıp faturasız bir paket alsam kardeşim gibi fiyatta değişme olmadan kullanabilir miyim? turkcell faturasız paketlerde durum nasıl oluyor bilen var mı?
o paketi alamazsınız 3 günde faturasıza geçer. 12GB 750DK 1000 SMS VAR BAL 12GB 70 TL mevcut müşteri için.

phasan

Asistan
Cevap için teşekkürler ederim. Bugün numaramı turkcell faturasız genç pakete taşıdım. 26 yaş ve altında olan kişiler yararlanıyormuş. 25 yaş ile kurtardım. Yeni faturasız paket arayan arkadaşlara tavsiye ederim. Turkcell Faturasız Genç Paket
Ben vodafoneye sürekli internet paket hediye aldıgım için aylık 20 gb geliyor ve 10 gb 27 tl ödüyorum

stat counter