Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

faruksincar

Asistan
Hocam kkb puanıyla 1 adet diyor cihaz alımı ya benım 2 tane acaba fatura ödeme geçmısıylemı oldu net 2 cihazmı diyorsunuz ?
Hocam ttmobil 2 adet yeni sisteme geviş yapıldı tüketici finansmanı adlı yeni sistemde ing bankası referans oluyor faturalar hattın üstüne yansıyor. En yakın bayimize gidip sorgulayın en son aldıgınız cihaz dan 6 ay geçti mi?

bakkal77

Üyecik
2.cihazun üzeirnden 6 ay geçmedi.ama ilk cihazın taahüt bitmesine 1 ay kaldı

hasancebir

Üyecik
Sınırsız internet paketi bir türlü çıkartamadılar. Turkcell kadar olamadılar. 129 TL ye sınırsız veriyor Turkcell.

MURO41

Üyecik
Hocam Türk Telekom a yeni geçiş yapıyorum Online başvuru yapmıştım ilk ay faturası Türk Telekom tarafından karşılanacak dendi ve ilk 3 ay 30 GB internet hediye dendi ama bunlar İçin mesaj atılacakmış bana yardımcı olur musun nereye ne mesajı atacağını bilmiyorum tarifem prime fırsat webte 15 GB

faruksincar

Asistan
Hocam Türk Telekom a yeni geçiş yapıyorum Online başvuru yapmıştım ilk ay faturası Türk Telekom tarafından karşılanacak dendi ve ilk 3 ay 30 GB internet hediye dendi ama bunlar İçin mesaj atılacakmış bana yardımcı olur musun nereye ne mesajı atacağını bilmiyorum tarifem prime fırsat webte 15 GB
Hocam
12 Aylık taahhüt işlemleri bunlar.
SOZ yazıp 5555 şe gönderin
Gelen SMS'e ONAY diyip cevaplayın.

30GB hediyesi için
PRİME EK 30GB yazıp 5555 şe gönderin boşluk bırakalım yazdığım şekilde. Bilgi sms ile bilgilendirme yapılacaktır size.

PARAzitCELL

Dekan
Mobil işletmecilerin abone sayılarına göre pazar paylarına bakıldığında, Turkcell'in yüzde 42,1, Vodafone'un yüzde 31, TT Mobil'in ise yüzde 26,9'luk paya sahip olduğu görülmektedir.

Buna göre müşteriler en çok tt nefret ediyolar :p

phasan

Asistan
İnternet çekimi çok berbat. Tahattüt bitsin dğeiştircem
Benim iş yerim de tt az çekiyor vodafone ful 3g çekiyor ama arkadaşın vodafone ile benim tt aynı uygulamayı arkadaş açamıyor ben açıyorum demek istedigim vodafone çektiğine bakmayın sadece çeker internet zor girer

MURO41

Üyecik
Hocam
12 Aylık taahhüt işlemleri bunlar.
SOZ yazıp 5555 şe gönderin
Gelen SMS'e ONAY diyip cevaplayın.

30GB hediyesi için
PRİME EK 30GB yazıp 5555 şe gönderin boşluk bırakalım yazdığım şekilde. Bilgi sms ile bilgilendirme yapılacaktır size.
Eyvallah hocam sağolasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ilk ay fatura hediyesi için ne yapmam lazım onu biliyor musun

Leͥgeͣnͫd

Asistan
Benim iş yerim de tt az çekiyor vodafone ful 3g çekiyor ama arkadaşın vodafone ile benim tt aynı uygulamayı arkadaş açamıyor ben açıyorum demek istedigim vodafone çektiğine bakmayın sadece çeker internet zor girer
Tarifeleride çok pahalı olmaya başladı artık. 4 yıldır faturalıym Türk Telekomda hiç birgün geciktirmedim faturayı ama bana hiç güzel fiyatlı avantajlı taahhüt sunmuyorlar.

stat counter