Türk Telekom yavaş internet ve cayma bedeli

Vodafone mi şeçmeliyim Türknet mi?

• Vodafone

• Türknet

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

ArKaDo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, türktelekom kullanıyorum normalde hızım 8mbps falan oluyor fakat son 1.5 aydır 1-1.5 falan ben iptal ettirmek veya hattımı taşımak istiyorum türknet veya vodafone vodafone istememin sebebi evin önünde fiber olması fakat bizi apartmana verilmemiş olması (inşallah verecekler dün fen işlerine eposta attım :D) sizce hangisini seçmeliyim?

2.sorum ise cayma bedeli ödemeden iptal ettirmem mümkün mü elimde 10mbps olduğu zamanlardan kanıtım var kuzenimle konuşmuştum foto falan atmıştım.Mümkün müdür?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,370
Taahhüt devam ediyorsa cayma bedeli olur, müşteri hizmetlerini arayabilirsin veya TTNET ofisine gidebilirsin, ofisten daha sağlıklı bir yanıt alabilirsin.
Ayrıca; Vodafone'a geçmeyi düşünüyorsan, cayma bedelini ADSL için 150 TL tutara kadar karşılıyor. Bkz

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhaba, türktelekom kullanıyorum normalde hızım 8mbps falan oluyor fakat son 1.5 aydır 1-1.5 falan ben iptal ettirmek veya hattımı taşımak istiyorum türknet veya vodafone vodafone istememin sebebi evin önünde fiber olması fakat bizi apartmana verilmemiş olması (inşallah verecekler dün fen işlerine eposta attım :D) sizce hangisini seçmeliyim?

2.sorum ise cayma bedeli ödemeden iptal ettirmem mümkün mü elimde 10mbps olduğu zamanlardan kanıtım var kuzenimle konuşmuştum foto falan atmıştım.Mümkün müdür?
Taahadüt bitene kadar kullanmak zorundasın. Bu anlaşmanın bedeli sana fazla pahalıya patlayabilir. Bittikten sonra turknet'e geçebilirsin ben kullanıyorum memnunum. :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,370
Taahhüt cayma bedeli çok yüksek çıkarsa ve TTNET kullanmaya devam etme durumunda kalırsan, artık taahhütte kaç Mbps'ye kadar geçiyorsa o hızda sana internet sunmak zorundalar, yeterli hizmet almadığını ve ne kadar zamandır hızın yetersiz olduğunu mutlaka bildir müşteri hizmetlerine, bir şikayet kaydı oluştur. Olmazsa TTNET merkezine şikayet dilekçesi ver. Ilgilensinler ve bunun takipçisi ol.

ArKaDo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler yarın ekip gelicek eğer altyapıda bir sıkıntı varsa ücretsiz cayma hakkı doğuyormuş inşallah halledebiliriz

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,279

Aldığın paket, yani imzaladığın sözleşmede 8mbps ye kadar veya 16 mbps ye kadar diye bir ibare var mı ? Eğer böyle bir ibare varsa Telekom hattınız bu kadar kaldırıyor, sözleşmede de şu hıza kadar diye belirttik der ve işi kapatır. Haksız yine siz olursunuz.

Cayma bedeli olarak, bugüne kadar aldığınız tüm indirimler veya bugünden itibaren taahhütünüz bitene kadar olan zamanda ki toplam indirimler toplamı hangisi daha düşükse o size cayma bedeli olarak yansıtılır.