Türk Telekom - Turkcell Süperonline | Fikir Alışverişi

Bu konuyu okuyanlar

Elawachi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar arkadaşlar,
3-4 yıldır Türk Telekom kullanıcısıyım fakat artık farklı bir firmaya geçiş yapmak istiyorum. Etrafın olumlu yorumlarından dolayı Süperonline düşünüyorum.

Türk Telekom ve Turkcell Superonline arasında kıyas yaparsak hangisi daha ağır basar ? fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Tekrardan şimdiden teşekkür ederim dostlar.

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
771
Adsl ise süperonline hiçbi fark olmaz aynı yani.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Param ziyan olmasıb diyosan türknet tek sıkıntısı müşteri hizmetleri

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
bende Türknet öneririm uygun fiyata aknsiz 65 tl

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Merhabalar arkadaşlar,
3-4 yıldır Türk Telekom kullanıcısıyım fakat artık farklı bir firmaya geçiş yapmak istiyorum. Etrafın olumlu yorumlarından dolayı Süperonline düşünüyorum.

Türk Telekom ve Turkcell Superonline arasında kıyas yaparsak hangisi daha ağır basar ? fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Tekrardan şimdiden teşekkür ederim dostlar.

İkisi arasında Turkcell Superonline ağır basmaz, tektir yani. 1,5 yıldır Superonline Fiber'e geçiş yaptık. Bir kere modem konusunda sorun yaşadık ücretsiz bir şekilde gelip değiştirdiler. Aradığımda da Apple'dan sonra ilgi konusunda müşteri hizmetleri üst düzey. Fiyat konusunda hiç bir şekilde bir sürpriz yaşamadık bir kere 50 kuruşluk bir ekstra bir şey oldu aradım yanlışlık olduğunu söylediler diğer ay düştüler o 50 kuruşu hiç bir sorun olmadı. Her aradığımda da çok çok ilgilendiler. Sorunum çözmek için çabaladılar. Fakat fiyat konusunda 1 Ocaktan itibaren çok çok aşırı pahalı olacak açıkçası taahhütten sonra değiştirmeyi düşünüyoruz. Şuan 100Mbps hızında, 175GB AKK'li internet kullanıyoruz. 1 Ocaktan itibaren 100Mbps AKK'siz ve Kotasız paket olursa ücreti ₺300 lira olacak taahhüt bitince, bu yüzden değiştirecez. Size de tavsiyem eğer alt yapı varsa taahhüt istemeyen servis sağlayıcıları bir kaç ay deneyip daha sonra hiç biri size uygun değilse Superonline deneyin derim.

Son mesajlar