Türk Telekom *REZALET*

Bu konuyu okuyanlar

Fatih`SRGL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Türk telekomun 24 mbs lik tarifesini kullanıyorum fakat bu sabah öyle yavaşladıki internet artık hiçbirşeye girmemeye başladı cs 1.6 da 180 ping alıyorum speed.test den internet hızımı ölçtüm 2 mbs çıktı Yardım ederseniz veya tavsiyede bulunursanız sevinirim arkadaşlar bu arada modemi kapatıp açmak işe yaramadı

EYİ günler

eefee1176

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Merhaba Türk telekomun 24 mbs lik tarifesini kullanıyorum fakat bu sabah öyle yavaşladıki internet artık hiçbirşeye girmemeye başladı cs 1.6 da 180 ping alıyorum speed.test den internet hızımı ölçtüm 2 mbs çıktı Yardım ederseniz veya tavsiyede bulunursanız sevinirim arkadaşlar bu arada modemi kapatıp açmak işe yaramadı

EYİ günler
aynı şey superonlinedede oluyor.

Fatih`SRGL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sanırım bu sabah internet altyapılarında sorun var çünkü bir serverde 16 kişi var 8 kişinin pingi 100 den yüksek

Reaksiyon puanı
142
Babamgil superonline bağlattı. Videolar yüklenmiyor. 2 mb'lık video bile takılmaktan ilerlemiyor. Üstelik fiber. Aradık halen aynı. Türkiye'de adam gibi işini yapan bir internet olmayacak mı?

Fatih`SRGL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Allah'ın cezaları işte 16 mbs bile 95 TL
Almanya'da 30 euroya 100mbs fiber internet
Singapur da mobil erişim noktası bile ücretsiz ben halen anlamış değilim bizim almanyadan singapurdan veya diğer devletlerden farkımız ne?

Reaksiyon puanı
16,109
Babamgil superonline bağlattı. Videolar yüklenmiyor. 2 mb'lık video bile takılmaktan ilerlemiyor. Üstelik fiber. Aradık halen aynı. Türkiye'de adam gibi işini yapan bir internet olmayacak mı?
senin pc bozuk sorun yok...

birde spotify Led Zeppelin çalıyor.

Reaksiyon puanı
142
@ConfickerBelasi babamlarda pc yok. Herkes telden giriyor. Binanın önünden kablo geçmiş bir yer. Pc'm senden de iyi. Sen o testi kimin net adresinden yaptın beybi?

Reaksiyon puanı
16,109
modemin wifisi 802.11n değilse telefonlarda hız düşük oluyor pc ile bak...
Ralink Technology, Corp. RT5572 Wireless Adapter ile o hız oluyor...
Ekran Görüntüsü 2019-01-16 15-15-15.png

bu pc ile ergenus.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
routerdan + solnet youtube için hız sınırlaması yapıyor olduğundandır...
Kod:
speedtest-cli
Retrieving speedtest.net configuration...
Testing from Turkcell Superonline (92.45.235.3)...
Retrieving speedtest.net server list...
Selecting best server based on ping...
Hosted by Turkcell (Izmir) [5.81 km]: 37.672 ms
Testing download speed................................................................................
Download: 39.28 Mbit/s
Testing upload speed......................................................................................................
Upload: 5.42 Mbit/s
Kod:
sudo speedtest-cli
[sudo] password for grezimonk:
Retrieving speedtest.net configuration...
Testing from Turkcell Superonline (92.45.235.3)...
Retrieving speedtest.net server list...
Selecting best server based on ping...
Hosted by Turkcell (Izmir) [5.81 km]: 22.994 ms
Testing download speed................................................................................
Download: 47.68 Mbit/s
Testing upload speed......................................................................................................
Upload: 5.41 Mbit/s
root olarak farklı ping?

Reaksiyon puanı
16,109
kabaca btk youtube'a ayar olmuş bandı kıstırıyor kıllık yapıyor...

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Superonline kullanıcısıyım 30 Aralık'da internetim gitti, 3 hafta Superonline'ı aramaktan dilimde tüy bitti, bi kaç kere yaptılar 5 dakika sonra tekrar gitti şaka gibi, şimdi internet var ama 12 mbps. Bu ay faturanın yarısını ödesek dava ederler ama almam gereken hizmetin yarısını alıyorum. Arayıp söylesem yine interneti kesecekler diye uğraşmak istemedim işim nedeniyle internet bağlantısına ihtiyacım var bir şey yapacakları zaman defalarca internet kesiliyor. Daha iyi bir firma olmadığı için değiştiremiyorum da. Hepsi aynı.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Bi bıkmadınız şu konuları açmaktan. Şunu kafanıza sokun artık ! Türkiye'de internet kullanıyorsan mızmızlanmayacaksın hepsi aynı