Türk Telekom Mobil Veri Yavasligi

Bu konuyu okuyanlar

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Merhabalar. 4.5 G kullanıyorum ve speedtest sonuçlarım,

Screenshot_2019-09-29-19-56-36-095_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Download berbat. Upload iyi gibi bazen 0.5 bazen 1 çıkıyor bazense 8-15 arası çıkıyor ama fark etmiyor. 15 de olsa upload, çok yavaş 480P yayın bile izlenmiyor. Siteler yavaş açılıyor. Ping hep 60-70 civarı. Jitter oluyor sürekli 100-590 arası oluyor. Bu değerler normal mi? Yani aslında elbette normal değil ama sizde de böyle sıkıntılar oluyor mu çok? Bende sürekli olan bir şey. Herhangi bir çekmeme gibi Bi durumda olmuyor hep 5 çubuk çekiyor ve 4.5G . Xiaomi telefon kullanıyorum. Bende kaynaklı mi acaba? Anlayamadım. TT'yide arayacağım ama zaman bulamıyorum pek. Zaten son günlerde çok kez aradım sıkıldım artık problemlerden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan ölçtüğümde Jitter 690. :f

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
İstanbul depreminden sonra mı oluştu bu sorun? Çünkü depremden sonra hatlarda sorun oldu hala tam düzeltilememiş olabilir.

Ve İnternete de vurdu bu sorun

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
İstanbul depreminden sonra mı oluştu bu sorun? Çünkü depremden sonra hatlarda sorun oldu hala tam düzeltilememiş olabilir.

Öncesinde de oluyordu ama şimdi daha sık oluyor gibi aslında şu sıralar kullanmam gerektiği için dikkatimi çekti daha önceleri çok kullanmadigim için pek dikkatimi çekmemisde olabilir.

Ama bir soracağım bu upload ile neden ben 360P yayın izleyemiyorum. Önceden 5 upload ile 720p rahat izlerdim.

Ama bir şey soracağım bu upload ile neden ben 360P yayın izleyemiyorum. Önceden 5 upload ile 720p rahat izlerdim.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Öncesinde de oluyordu ama şimdi daha sık oluyor gibi aslında şu sıralar kullanmam gerektiği için dikkatimi çekti daha önceleri çok kullanmadigim için pek dikkatimi çekmemisde olabilir.

Ama bir soracağım bu upload ile neden ben 360P yayın izleyemiyorum. Önceden 5 upload ile 720p rahat izlerdim.

Ama bir şey soracağım bu upload ile neden ben 360P yayın izleyemiyorum. Önceden 5 upload ile 720p rahat izlerdim.
Yine de Bi müşteri hizmetleri ile konuşun

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ben test ettim değerler yüksek sizin hattınızla yada telefonunuzla alakalı bir sorun olabilir..

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Ben test ettim değerler yüksek sizin hattınızla yada telefonunuzla alakalı bir sorun olabilir..

Telefonla ilgili olduğunu sanmıyorum. Büyük ihtimalle hatla alakalı. Veya cidden depremin etkisi devam ediyor.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310
Bizim evdede depremin etkisi devam ediyor bizim eve 2-3 sokak kala şebeke çekmiyor hiç evdede aynı şekil devam ediyor 5gb İnternet verdiler evde kullanamıom illa evden uzaklaşma lazım