Türk Telekom limitsiz internet fiyatları geçmiş olsun şimdiden

Bu konuyu okuyanlar

Sloshed Rabbit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bir kez deneyimlemiş olup da Türk Telekom'u (eğer mecbur değilse) internet servis sağlayıcısı olarak kullanmaya devam eden de ne bileyim...

metin nerkis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türk Telekom' a mecbursa ,onun yerine onun alt yapısını kullanan Türknet'i kullanabilir.Fiyatıda 65 TL

Sloshed Rabbit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Alınan hizmet altyapı TTNet'e ait olduğu sürece firma ne olursa olsun müşteri hizmetleri ve bakım/onarım haricinde değişmiyor maalesef. Çünkü son yapılanlar haricinde gerçekten kalitesiz bir internet altyapısına sahibiz :( .
Düzenleme: Fiyat farkı da var tabii yazmamak olmaz. Türknet AKN ve fiyat konusunda oldukça iyi bir firma.

metin nerkis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alınan hizmet altyapı TTNet'e ait olduğu sürece firma ne olursa olsun müşteri hizmetleri ve bakım/onarım haricinde değişmiyor maalesef. Çünkü son yapılanlar haricinde gerçekten kalitesiz bir internet altyapısına sahibiz :( .
Düzenleme: Fiyat farkı da var tabii yazmamak olmaz. Türknet AKN ve fiyat konusunda oldukça iyi bir firma.
Çaresizlikte son çare olarak bende Türknet kullanıyorum.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar benim kafama takılan sorular var acaba bunlar ne olabilir yorumlarınız var mı veya benim gibi olanlar ?

Olay şu :

Ben 2 ay önce telekomdan internet aldım. 35 Mbps'e kadar hız 300 gb AKN li paket. Yanında türk telekom modemiyle beraber 12 ay taahhütlü. Ödediğim fiyat ise 108,90 tl internete , 14 tl ise modeme. Yani toplamda 122,90 tl ödüyorum her ay. AKN bitincede hızım 16 Mbps'e düşüyordu. Ama geçen ay gelen faturamın altında şöyle bir not vardı. " 1 aralıktan itibaren 300 gb kotalı pakete dönüştürülecek paketiniz ve kotanız bitince daha avantajlı olan 20 Mbps ücretsiz ek paketiniz tanımlanacaktır " yazıyordu. Bu ayki faturada da " 1 ocak 2019 dan itibaren paketiniz limitsiz internete çevrilecektir " tarzında şeyler yazıyordu.Fakat fiyatla ilgili herhangi bir ibare yoktu. Şimdi asıl merak ettiğim konuya gelincede arkadaşın attığı linkten baktığımda benim paketimin yani 35 Mbps limitsiz internetin modem dahil olmadan fiyatı 165 tl olarak yazıyor. Modemide eklerde 179 tl yapıyor. 12 ay taahhütlü aldığım için heralde bu parayı benden almayacaklardır diye düşünüyorum. Yani ben acaba yine 123,90 tl ödemeye devam mı edeceğim ?

Bir diğeri ise aynı hıza sahip olupta benden daha düşük AKN ye sahip olanlar örneğin 35Mbps 100 Gb veya 35 Mbps 200 Gb benden daha az ücret ödüyorlardı. Şimdi bunlarda sınırsız olunca ikimizde aynı pakete sahip olacaz , yani ikimizin paketide 35 Mbps limitsiz olacak.Fakat diğer vatandaş benden daha mı az ödeyecek.

Kafamda deli sorular. Arkadaşlar kusura bakmayın karışık anlatmış olabilirim :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Superonline 50 mbps full limitsiz paket vardı zaten ve 170 TL fiyata sahip. Bunlar kendilerini ne sanıyor ki aynı paketi 250 TL den satıyorlar. Bütün limitsiz paketleri karşılaştırdım Superonline her türlü daha ucuz ki bu firma fiyatlarının pahalılığı ile bilinirdi. Kimse almasın bundan sonra o zaman napıyorlar görürüm.

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bence Limitsize Geçmek İçin Müşterileri Mecbur Durumda Bırakıcaklar Ayriyetten Türk Telekom Battı Çıkmak İçin Müşterilerine Güzel Bir Geçirme Yapıyor

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
1 yıldan fazladır Turknet'i sorunsuz kullanan birisi olarak bu fiyatlar yanıyor diyorum...Turknet maliyetler artmadıkça düşük fiyatlardan internet vermeye devam edeceğini de taahhüt ediyor.TTnetin işi yeni yılda gerçekten zor.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Hani zam gelmeyecekti bakan falan da açıklama yapmıştı bu konuda kullanıcıları temin etmek için. Bu ne demek şimdi? Aptal yerine mi konuyoruz tekrar?

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Valla geçin türknete rahat edin 9 aydır kullanıyorum gayetde iyi

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Türk telekom...

Benim için hep sen vardın
Bunu hep senden senden duyardım
İki gözüm kör olsun
Of nasıl sana inandım

Bin cefa gördüm
Bin defa öldürdün
Kahrolsun bıktım ya artık
Beni benden aldın attın
Beni sattın yazıklar olsun

2x

Allah belânı versin
Allah seni kahretsin
Bana gelen sana gelsin yaaa
Hayatımı sen mahfettin
Acımadın neler çektim
Kader seni de kör etsin

Bomboş yere yaşıyorum
Hergün acı çekiyorum
Her dakika eriyorum
Yeter artık senden nefret ediyorum

Beni benden aldın attın
Beni sattın yazıklar olsun

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
rusya da 6 sene önce kaldırıldı kota sistemi.ben bile 50mbps hızda ayda türk parasıyla 40 tl ödüyorum.ne kota derdi var ne hız problemi.fiyatlar gerçekten uçuk.diğer sağlayıcıların da fiyatları bize göre uçuk.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Allah belasını versin ile olmaz bu iş.
Tüketici olarak bilinclenip karşı çıkmamız, protesto etmemiz ve sesimizi ilgili devlet kurumları ile buyuklerine dogru ve yapıcı bir üslupla duyurmamiz gerekir.
Yoksa bilgi çağının temel ihtiyacı internet lüks olmak üzere.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Allah belasını versin ile olmaz bu iş.
Tüketici olarak bilinclenip karşı çıkmamız, protesto etmemiz ve sesimizi ilgili devlet kurumları ile buyuklerine dogru ve yapıcı bir üslupla duyurmamiz gerekir.
Yoksa bilgi çağının temel ihtiyacı internet lüks olmak üzere.

Taahhütüm bittiği gibi TurkNET'teyim. Bana daha fazla download hızı, daha fazla Upload hızı, daha özgür politika ve daha uygun fiyat sunuyor. Gelene geçene de altyapı desteği olduğu sürece TurkNET tavsiye edeceğim. Bence bir ülkede internetin ücretli olması bile saçmalık. İnternet, şehirden köye herkese çağ atlatabilecek ve vatandaşın bilgili olmasına, bilgili kalmasına, hiç bir zaman geride kalmamasına ve daima ilerlemesine yardım edebilecek bir teknoloji.

Çalıştığım şirkette zaman zaman kişilerle Turk Telekom ile alakalı yaptığımız anketler oluyor. Ülkemizdeki telekominikasyon özgürlüğünün "para" denen kara zincirlerle bağlanmasına en iyi şahit olan ve bir çok ağızdan şikayetleri duyan birisiyim.

Ben Turk Telekom'un herhangi bir kuruma başvurarak veya kapısının önünde protesto yaparak bir yere varabileceğimizi düşünmüyorum. Şuan piyasada en iyi ne ise onu kullanmalı vatandaş. Turk Telekom elinden giden yüz binlerce müşterisini görünce bizim kapımızda yatmaya başlayacaktır zaten.

Konuşsam bu konu hakkında uzun uzun konuşacak kadar dertliyim :D Fakat devletin "AKN KALKACAK" dediği dönemde bile hala kota getirmeyi düşünüp, sonra olayın ciddiyetinin farkına varıp "ŞAKA YAPTIK, KOTA YOK" diyerek insanlarla dalga geçer gibi davranıp sonra fiyatları elmas kablolarla evimize internet hizmeti sunar gibi dağlara taşlara çıkaran bir firma hakkında uzun uzun konuşup da değişmeyeceğini bildiğim bir politikanın isyanını buraya dökmeye gerek yok. Bak yine tutamadım kendimi...

ABV TURK TELEKOM

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Gelişmiş ülkelerde adamlar trenlere falan 100 mbps internet koyuyor. Bizde de 4mbps internete istenen ücrete bak. Rezaletten başka bişey değil