Türk Telekom İnternet+Tivibu 60 TL

Bu konuyu okuyanlar

Saeva0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçenlerde TT internetin teahhütü bitti.Benim aklımda Türknete geçmek vardı ama birsürü insanın Türknetden memnun olmayışından ve tavsiye etmemesinden dolayı TT ye devam edeyim dedim.TT mağazasına gittiğimde 2 yıl daha önceden kullandığım için 100 Gb 16 mbps internet+Tivibu için aylık 60 TL ye sözleşmeyi imzaladım.Sizce yaptığım doğru mu yoksa Türknet'e geçmeli miydim?

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Geçenlerde TT internetin teahhütü bitti.Benim aklımda Türknete geçmek vardı ama birsürü insanın Türknetden memnun olmayışından ve tavsiye etmemesinden dolayı TT ye devam edeyim dedim.TT mağazasına gittiğimde 2 yıl daha önceden kullandığım için 100 Gb 16 mbps internet+Tivibu için aylık 60 TL ye sözleşmeyi imzaladım.Sizce yaptığım doğru mu yoksa Türknet'e geçmeli miydim?

Doğruyu yapmışsın ben de uzun zamandır tt kullanıyorum evde internet için sorun yaşamadım. Seçmiş olduğun kampanya güzelmiş adı nedir?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Sözleşmeyi yaptıktan sonra geri döneceğini zannediyorsun?
Aynı hatayı 2 kez yapmışsın Turknet daha iyiydi resmen tuzağa çekmişler

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
770
Türknet devri bitti gibi birşey türk telekom kullanman senin avantajına adamlar alt yapı sahibi.

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Fiber altyapı yoksa TurkTelekom ADSL tarafında en iyisidir sonuçta alt yapı onların altyapısı herkes aynı altyapıyı kullanıyor.

Derfils

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sakın bulaşmayın !!! Dolandırıcı bunlar