Türk Telekom internet paketi düşürme

Bu konuyu okuyanlar

Sedat Çelik

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Merhaba ben türk telekom 75 gb akk sınırsız internet kullanıyorum. Fiyatı 1 sene önce 50 tl iken şimdi 80 tl ödüyorum. Paket adı ultranet 75 gb limitsiz önerebileceğiniz paket var mı hız benim için pek önemli değil yani çok kötü olmasın yeter oyun oynamıyorum sadece video film ders v.s 50tl bildiğiniz var mı. Müşteri hizmetlerini aradım ancak bu konuda hiç yardımcı olmadılar aksine paket yükseltmemi istediler.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,140
Kaç MBPS hız alıyorsunuz?

Sedat Çelik

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Biz 50Mbps 100Gb nete 89 Tl ödüyoruz.
Turkcell.
Açıkçası paketiniz aşırı pahalı.

Evet müşteri hizmetlerini aradığımda da paketimi değiştirmek istiyorum diyor değişik konuşmalar yapıyor bot gibi hiçbirşey anlamıyorum. Hiç yardımcı olmuyor.

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Merhaba ben türk telekom 75 gb akk sınırsız internet kullanıyorum. Fiyatı 1 sene önce 50 tl iken şimdi 80 tl ödüyorum. Paket adı ultranet 75 gb limitsiz önerebileceğiniz paket var mı hız benim için pek önemli değil yani çok kötü olmasın yeter oyun oynamıyorum sadece video film ders v.s 50tl bildiğiniz var mı. Müşteri hizmetlerini aradım ancak bu konuda hiç yardımcı olmadılar aksine paket yükseltmemi istediler.
yanlış hatırlamıyosam kullandıgın paketten bi düşük pakete düşeremiyorsun sözlesmeyle alakalı sanırım ama yükseltebiliyorsun tahaatüt süresince tahaatüt bittinmi düşürülüyormu onu bilmiyorum

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930

Yani nasıl bu kadar para vermeyi başarıyorsunuz tebrikler! 100gb akn li 16mbps paketi + ev telefonu + tivibu uydu süper paketi toplamda 72tl ödüyorum.