Türk Telekom Digiturk'e Talip Oldu

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
D-Smart'la sağlam bir kapışma olacak.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Telekom alırsa, piyasaya digiturklü modemler bile çıkabilir. :)

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
türk telekom digiturk alırsa servisleri birleştireceğini hiç düşünmeyin.Kesinlikle yine digiturk adı altında fahiş fiyatlarla satacaktır.

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Kesinlikle engellenmeli. Digitürk'ü ne DSmart ne de TTelekom almalı yoksa piyasada ciddi tekel oluşur. Digitürk, Superonline ile iyi bir birliktelik oluşturuyor. Bu birliktelik bozulursa Superonline zayfılar.

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kotalı yaparlar onu 50 saatten izledikten sonra ay sonuna kadar 3 saat limit koyarlar :D

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Aha hapı yuttuk. Türk telekom alırsa seyreyle cümbüşü... :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
D-Smart alsın Avrupa Maçları Zaten 1-2 sene daha onda kalcak sonra sadece ligler onda kalır Avrupa macları karasal yayından verilir mis gibi D-Smart ın HD Keyfi Bambaşka hem Cam Gibi gösteriyo normal kanalları bile...

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
şöyle diyim size :) şuan digitürk ve ttnet bir anlaşma yaptılar ve ttnet+digitürk vericekler kısa bir süre sonra tahaddütleri filan hazır satılırmı bilmem ama bizim primleri versinler yeter bana :D

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
türk telekom alırsa şöyle kampanyalara hazır olun 8mbs net+6 ay diğitürk üyeliği 63 tl mesela

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Tv & maç izlemesemde TT nin alması pek sıcak gelmiyor bana son kullanıcı açısından

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Demekki çatır çatır tivibu satması boşuna değilmiş.Ayrıca ödenek yok diye kablo bile döşemeyen Telekom iş paraya gelince milyoncukları hazır ediyor.Fazla söze gerek yok.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Nasıldı ttnet s....>sıvadı>tüy dikecek o hesaptan almasın ttnet

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben ne d smart ın nede telekomun almasından yana değilim verdiği hizmetlerdeki aşırı dandik hizmet yüksek maliyet i dolayısıyla d smart dan iyi olsada alırsa tam bi tekel olucak iletişim sektöründe ayvayı tam yeriz abicim sky italia platformuna acayip özeniyorum adamlar platform ya ne ararsan var bizimkiler onun çeyreği olamaz..