Türk Telekom Alt Yapı Rezilliği Bi Bakar mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar merhaba ;
İki hafta önce yeni eve taşındık. Eve taşınmadan önce türk telekomu arayıp internetimizin nakil işleminini yaptık geçenlerde türk telekomdan aradılar nakil işlemi yapamıyoruz bulunduğunuz mahallede port girişi sayılı olduğundan şuanlık internet size veremiyoruz dedi. Bende sözleşmem olduğunu hatıtlattım 2 yıllık sözleşmem var 6 ay içinde türk telekomdan gelip mahalleye port takmazlarsa sözleşme fesh edilecekmiş. Bu durumda benim sadece yapabileceğim türk telekomun müdürlüğüne gidip dilekçe yazmammış. Arkadaşlar ben cimere şikayet etsem bi işe yarar mı yada aranızda türk telekomda çalışan var mı bana yardım edecek. Bana bir fikir verir misiniz napmam lazım.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Şikayetiniz bir işe yaramaz. Her halukarda bütün işiniz bulunduğunuz yerdeki müdürlüğe giderek başvurularınızı tamamlamak ve süreci sıkı bir şekilde takip etmek. Başvurunuzdan sonra sosyal medya üzerinden firmanın üst yönetminden birilerine ulaşarak derdinizi anlatabilirseniz süreç daha da hızlanır.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Arkadaşlar merhaba ;
İki hafta önce yeni eve taşındık. Eve taşınmadan önce türk telekomu arayıp internetimizin nakil işleminini yaptık geçenlerde türk telekomdan aradılar nakil işlemi yapamıyoruz bulunduğunuz mahallede port girişi sayılı olduğundan şuanlık internet size veremiyoruz dedi. Bende sözleşmem olduğunu hatıtlattım 2 yıllık sözleşmem var 6 ay içinde türk telekomdan gelip mahalleye port takmazlarsa sözleşme fesh edilecekmiş. Bu durumda benim sadece yapabileceğim türk telekomun müdürlüğüne gidip dilekçe yazmammış. Arkadaşlar ben cimere şikayet etsem bi işe yarar mı yada aranızda türk telekomda çalışan var mı bana yardım edecek. Bana bir fikir verir misiniz napmam lazım.
Portların hepsi dolu olduğu için portun boşalmasını bekliyeceksiniz o da kim bilir ne kadar sürer

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Bugün müdürlüğe gidip şubenin amiriyle konuştum. Port cihazları boşa çıkatmak için yeni bir güç kaynağı yapacaklarını ancak bunun yerini daha tesbit etmediğini söyledi. Tespit edildiğinde hemen çalışmalara başlayacağını söyledi. Buda yaklaşık 1 2 ay sürer tahminince. Açıkçası umursamadı. Ama ben bunla yetinmeyeceğim BİMERE yarın şikayette bulunacağım.