Türk Telekom Akk 02:00-08:00 uygulaması ile ilgili

Bu konuyu okuyanlar

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Türk Telekom AKN ile ilgili 02:00-08:00 uygulaması var
Sitesi:
Adil Kullanım Noktası (AKN) > Yardım > Türk Telekom

Aklıma Takılan Cümle Bu:
02:00 ile 08:00 arasında yapılan kullanımlar AKN’ye dahil edilmeyecektir. Aynı zamanda AKN’nin %100 aşması durumunda bu saatler arasında hız düşümünden etkilenilmemektedir.

Buna göre eğer 50 mbps internet hızım varsa ve ben aknyi bitirdikten sonra 16 mbps ye düşse bile bu saatler arası 50 mbps kullanabilmem demek değilmi?

Ama müşteri hizmetleri böyle oladığını akn bittikten sonra hangi saat olursa olsun 16mbps kullanacağımı söylüyor

Türktelekomda olan arkadaşlar beni bilgilendirebilirmi hangisi dogru

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Hatalı söylemişler, dediğin saatler arasında anlaştığını 50 mbit alman gerekiyor..

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
türk telekom ve türevleri zaten hep böyle, ya devletin yazdıklarını ya kendi yazdıklarını inkar ediyolar :mad:

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
sen ne bakıyorsun onlara. eve internet bağlatıcaktım türktelekom müşteri hizmetleri max 50 mbite kadar alabilirsiniz diyo bayiye gdiyorum fiyat almaya 16 mbit öneriyo :D sizin orada ki hatlar fazlasını kaldırmaz diyo. şuan 35 mbitlik pakette sorunsuz 35 mbit alıyorum.

soruya gelecek olursak eve geceleri hızın normale dönücek

firtinax

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Türk Telekom AKN ile ilgili 02:00-08:00 uygulaması var
Sitesi:
Adil Kullanım Noktası (AKN) > Yardım > Türk Telekom

Aklıma Takılan Cümle Bu:
02:00 ile 08:00 arasında yapılan kullanımlar AKN’ye dahil edilmeyecektir. Aynı zamanda AKN’nin %100 aşması durumunda bu saatler arasında hız düşümünden etkilenilmemektedir.

Buna göre eğer 50 mbps internet hızım varsa ve ben aknyi bitirdikten sonra 16 mbps ye düşse bile bu saatler arası 50 mbps kullanabilmem demek değilmi?

Ama müşteri hizmetleri böyle oladığını akn bittikten sonra hangi saat olursa olsun 16mbps kullanacağımı söylüyor

Türktelekomda olan arkadaşlar beni bilgilendirebilirmi hangisi dogru

02-08:00 arası akkyi aşsan bile en yüksek hızdan kullanırsın. BTK bunu söylüyor. Çağrı merkezindeki elemanın eğitimsizliğinden bu yanlış bilgilendirmeler.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
02-08:00 arası akkyi aşsan bile en yüksek hızdan kullanırsın. BTK bunu söylüyor. Çağrı merkezindeki elemanın eğitimsizliğinden bu yanlış bilgilendirmeler.
eğitimsizliğinden değil patronlarının dediğini söylüyolar bile bile, ben pttcelle belgeleri sundum adamlar yine de bildiklerini okuyolar... bizi bağlamaz diyolar. :mad:

Son mesajlar