Turk.nete geçmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
119
Arkadaslar turktelekom ile olan taahut bugun bitiyor turknet sitesinden hiza baktim en az 16mbps verecegini yazdi aldigim zaman 60tl fiyati bu 60 liranin ustunde bir ekstra fiyat cikarmi yoksa stabilmi bide kota kac gb kullanan varsa yardimci olabilirmi birde kac gune baglarlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaslar turktelekom ile olan taahut bugun bitiyor turknet sitesinden hiza baktim en az 16mbps verecegini yazdi aldigim zaman 60tl fiyati bu 60 liranin ustunde bir ekstra fiyat cikarmi yoksa stabilmi bide kota kac gb kullanan varsa yardimci olabilirmi birde kac gune baglarlar

VDSL bağlantı varmı sizde varsa daha yüksek hız alabilirsin

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Onu TTNET e sorman lazım bölgemde VDLS bağlantı varmı diye

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Bende TurkNet kullanıyorum. Hızı Türk telekomdan çok daha iyi. Memnun kalırsınız. Ocak ayında yani bu aralar teknik saha ekibi ile Türkiye genelinde hizmet verecekler(kurulum vs yapamayanlar için) Hiç düşünmeyin direkt geçin :cool:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Turknet'i bir de şikayet sitelerinden araştırın derim. Ben de bir ara öyle bir niyete girmiştim, lakin bir huyum var, yeni bir şey alacağım zaman mutlaka bu yola baş vururum. Okuduğum kadarıyla bi dünya dolusu insan ağlaşıyordu adeta bu firmadan. O kadar şikayet okuyunca vazgeçtim bende.

1515003287725.png

Bu şikayetvar sitesinde tüm zamanların istatistikleri oluyor. Son bir yıldaki memnuniyetsizlik bu grafikten çok daha kötü durumda. Zaten alttaki pembe renk grafiğe baktığınızda son bir yıldaki şikayetler adeta tavan yapmış durumda.

Son düzenleyen moderatör:

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Doğru diyorsunuz Sayın Seyyah, Yükselen grafik sebebi (bana göre) Çağrı merkezi sitemini değiştirdikleri ve bir anda o kadar abonenin ihtiyacını karşılayacak personel olmadığı için olabilir. Çağrı merkezini Amazon gibi yapmaya çalışıyorlar.
Bende 17 gün iletişim kuramadım. Şikâyet kayıtları v.s bıraktım. Sonrasında hızım da 35'e çıktı ve yaklaşık 6-7 aydır sorunsuz kullanıyorum.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yeni başvuru yapmak isteyenler için davet kodu
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum.Faturam Otomatik Ödeme Talimatlıdır.Her türlü konuda da yardımcı olmaya çalışırım.

Bir ara çok heveslendim, niyetlendim... De, sonra şikayet sitelerine bir göz atayım dediydim... Bu şirketin müşteri hizmetlerinden öyle şikayetler var ki gökyüzünden yağan sağanak yağmurlar gibi... Önceleri iyiymiş, lakin daha sonra hiç kimse ulaşamaz olmuş derdini anlatmak, mağduriyetini dillendirebilmek için.

Şimdi siz öncelikle bu sorununuzu halledin, her arayanın anında ve kolaylıkla ulaşabileceği, mağduriyetinin giderilebileceği bir konuma gelin, size söz veriyorum, bundan sonra ilk müşteriniz ben olacağım. Türk Telekom'un üç günde bir gelen "akn'niz doluyor, doldu, dolacak" saçmalıklarından da böylece kurtulmuş olacağım sayenizde. Ama önce bu büyük sorununuzu halledin mutlaka.

Not: Unutmuşum, bakın yukarıda bu konuya yine parmak basmışım, anlatmışım, memnuniyetsizlik grafikleri koymuşum. Lakin bunlara cevap veren kimse yok. Yok çünkü, eski tas eski hamam aynen devam ediyor demek bu.

AtakanK77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Geçmeyi halen düşünüyorsan, sakın geçme derim. Söylenildiği gibi bir firma değil. Çok kötü, hatta berbat bir firma.