Turk.net modem satıyormu, ilk ay faturası, kargo

Bu konuyu okuyanlar

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
türknet vdsl modem satıyor mu,
bide ilk ay 120tl fatura şeyi gerçekmi,
evrakları verirken kargo parası bizden mi, bakarsanız sevinirim

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
yeni müşterisi olacaksanız satıyor asus marka vdsl modem şimdi fatura konusuna gececek olursak türknet ön ödemeli çalışıyor şimdi diyelim bugun baglattın türkneti ayın 5 inde ay sonuna kadar kısmı faturan geliyor ay sonu birde eylül ayın faturası geliyor ikisini aynı anda ödüyorsun fatura ödeme tarihi nezaman oldugu faturada yazar birde ilk interneti baglattıgında başka saglayıcıdan gecmediysen kurulum için ekip geliyor bunun için eger kredi kartı bilgisi verirsen 30 tl alıyolar kredi kartı bilgisi vermessen 60 tl kurulum ücreti yansıyor faturaya evrak konusuna gelicek olursak mng kargoyla anlaşması var türknetin sana gönderdigi evraklarda mng kargo müşteri numarası oluyor türknetin o numarayla ücretsiz gönderiyorsun ben 5.5 aydır kullanıyorum hiç bi problemim olmadı 35 mb hız verdiler rahatlıkla 32-33 seviyelerindeyim birde şu verdigim kodla üye olursan 1 ay bedava kazanıyorsun ilk faturanı ödedikten sonraki ay kod bu LGG21QX12GPM ayrıca seni davet ettigim için bende 1 ay kazanıyorum bu kod sayesinde verirsen müşteri temsilcisine