Türk.net Kullananlar Bakabilirmi

Bu konuyu okuyanlar

eqin111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben ortalama 10senedir falan ttnet kullanıyorum artık değiştirmemin zamanı geldiğini düşünüyorum şans eseri türknet reklamlarını gördüm ve biraz araştırdım genel olarak güzel yorumlar var ama kafama takılan 1-2 şey var
1.si ttnetten ayrılırken olcak taahüt cayma bedelini 120tlye kadar karşılıcaklarını söylüyolar formlardakı bıkac arkadaş karşılamadıgını söylemiş tahütlü internetten türknete geçiş yapanlar oldumu karşıladımı ?
2.si 75mbite altyapının kaldırdıgını söylüyolar gerçekten 70 75mbitler görürmüyüm yoksa ttnet gibi 50mbit diyip 15 20mbit verenlerdenmi ?
3.sü eğer şuan ttnetten cıkıp türknete geçmek istersem nekadar süre beklemem lazım yani nekadar süre internetsiz kalırım :D
Geçip geçmeme konusunda kararsızım Türknet kullanıcı arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim :)
Edit: Adsız.png Şuan ttnette bu hızı alıyorum ve bu pakete geçtim geçeli hızda hiçbi problem yaşamdım tek sıkıntısı 200gb kotalı fiyatı 90tl

Son düzenleme:

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
1-120 tl ye kadar karsılıyor 6 ay boyunca faturanda 20 tl indirim olarak yansıtıyor
2-ben ttnetde 16 mbps lik paketi kullanıyordum 8 anca geliyordu hız olarak türknete gectim ve suan 75 mbps paket kullanıyorum ve 70 mbpslere kadar alıyorum muhtemelen sende alırsın alt yapın kötü degilse
3-tasıma yapıcaksanız ttneti türknete ortalama 3 gün sürüyor yeni bastan hat çektirmek isterseniz 6 gün sürüyor(yeni hatta aktivasyon,kurulum ücreti vs var) burdanda bakabilirsiniz TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri
kendi yorumum: gayette memnunum 2 sene olcak martta iyiki gecmişim diyorum bence deneyin nede olsa taahatsüz begenmezseniz cayma bedeli vs yok zaten

eqin111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-120 tl ye kadar karsılıyor 6 ay boyunca faturanda 20 tl indirim olarak yansıtıyor
2-ben ttnetde 16 mbps lik paketi kullanıyordum 8 anca geliyordu hız olarak türknete gectim ve suan 75 mbps paket kullanıyorum ve 70 mbpslere kadar alıyorum muhtemelen sende alırsın alt yapın kötü degilse
3-tasıma yapıcaksanız ttneti türknete ortalama 3 gün sürüyor yeni bastan hat çektirmek isterseniz 6 gün sürüyor(yeni hatta aktivasyon,kurulum ücreti vs var) burdanda bakabilirsiniz TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri
kendi yorumum: gayette memnunum 2 sene olcak martta iyiki gecmişim diyorum bence deneyin nede olsa taahatsüz begenmezseniz cayma bedeli vs yok zaten
Altyapı fiber değil ama ttnette fotoda gördüğün gibi 50mbitlere kadar alıyom türknettede sıkıntı olcagını sanmam ama ttnetin akk kalkmasını yediremeyip kotalıya cevirmesine tavım değişcem yani interneti :D bide nerde oturuyosun ilden ile fark yaratırmı acaba aldıgın hız
Mesaj otomatik birleştirildi:

580tl cayma bedeli çıkardılar bi süre daha ttnetliyim :D

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Merhabalar ben ortalama 10senedir falan ttnet kullanıyorum artık değiştirmemin zamanı geldiğini düşünüyorum şans eseri türknet reklamlarını gördüm ve biraz araştırdım genel olarak güzel yorumlar var ama kafama takılan 1-2 şey var
1.si ttnetten ayrılırken olcak taahüt cayma bedelini 120tlye kadar karşılıcaklarını söylüyolar formlardakı bıkac arkadaş karşılamadıgını söylemiş tahütlü internetten türknete geçiş yapanlar oldumu karşıladımı ?
2.si 75mbite altyapının kaldırdıgını söylüyolar gerçekten 70 75mbitler görürmüyüm yoksa ttnet gibi 50mbit diyip 15 20mbit verenlerdenmi ?
3.sü eğer şuan ttnetten cıkıp türknete geçmek istersem nekadar süre beklemem lazım yani nekadar süre internetsiz kalırım :D
Geçip geçmeme konusunda kararsızım Türknet kullanıcı arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim :)
Edit:Ekli dosyayı görüntüle 87638Şuan ttnette bu hızı alıyorum ve bu pakete geçtim geçeli hızda hiçbi problem yaşamdım tek sıkıntısı 200gb kotalı fiyatı 90tl

Altyapın mükemmel olmasa bile 50 mhps'i rahatlıkla görebilirsin.
Geçiş süreci yaklaşık 1 hafta sürüyor. Hız yükseltmesi mümkünse yaklaşık 1 hafta daha bakım yapıyorlar ve kesinti söz konusu olabiliyor.
8 mhps'ten 75'e kadar yükseltmeyi başardım. Ben o zamanlar pek şansım olmadığı işim daha uzun sürdü.

Ek olarak ise bir kaç ay daha bekleyip cayma bedelinin düşmesini bekleyin. 200 liraya kadar düştüğünde fazla beklemeyin Turknet'e geçin.
Aldığınız hız gayet harika. Aklınızda bir sorun olduğunda çağrı merkezinden bir yetkiliyle konuşmak için Turknet'in Çağrı Merkezi numarasıyla uygun adımları tuşlamayı unutmayın ve sitelerine destek kaydı da düşün. :)