Türk bayrağı açana polis tekmesi!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
317731_10152238140890113_753511170_n.jpg

az bile yapmış elleri dert görmesin o polisin bu ülkede atatürk ü bayrağı ve daha nice değerlerimizi kullanıp bozgunculuk çıkaranlara bu muamele az bile insanların namazına namaz evdede kılınır diyen bozguncular neden bayramı statda kutlamayı kabul edemiyorlar bu bayrak tantanaları sayesinde yuzde elli ile başa geldi o sevmedikleri insanlar birileri bunlara k**ı ile gülüyor haberleri yok
milli bayramda bayrak açıp anıtkabire gitmek istemek mi bozgunculuk oldu?

ayrıca stadyumda bayram kutlamasını reddeden bu yönetimdi, halk değil!..

dün "dini inançlarımıza müdahale ediliyor" diyerek mazlumları oynayanlar, bugün toplumun en temel değerlerine müdahale edilyorlar. kimin niyetinin ne olduğu apaçık ortada...

halk getirdiği gibi götürmesini de bilir, hiç merak etme...

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
29 Ekimde Türk bayrağı ve Atatürk bayrağı açan vatandaşlardan aklına neden ilk olarak provokatif eylem yaptıkları geliyor, orada kendini sorgulaman gerek bu algıyı oluşturan nedir böyle bir düşünce nasıl oluşur ?

Bir polisin ilk onca ben burada neden varım diye sorgulaması lazım sonra bir polisin annesine veya babasına küfür edilmesi diğer vatandaşın ona hakaret etmesi ona tekme atma hakkını doğurmaz polisin yetkisi vardır alır içeri gerekli işlemleri o vatandaşa yaptırır o kadar polis 1 vatandaşı sorgulayıp alamıyorsa tekme atmak işin kolayıdır ve savunulacak yanı değildir polise vursa o kalkan boşuna durmuyor o kıyafet vatandaşta değil sende var kelepçe sende var bide utanmadan savunmasız adama vuruyor

Biraz ülke gündemini takip eder de haber izlersen neden provakatif eylem olacağını sormazsın bana.Öğlen haberlerinde çıkan ismi lazım değil bir partinin milletvekilinin söylediği sözleri dinleseydin söylediklerinin bayramla alakalı değil sadece hükümeti hedef alan sözler olduğunu görürdün.Kimse kimseyi kandırmasın.

Polis olayı içinde şunu söyleyeyim, diyelim ki senin dediğin gibi oradaki adam o kadar insan varken orada, o polisten, ki demekki polis gözüne onu önceden kestirmiş anladığımız kadarıyla, tekme yedi yok yere.Olabilir, ben olamaz demedim ki zaten.Benim söylediğim şuydu siz polisi vatandaşı dinlemeden direk polisi suçlamakta çekinmiyorsunuz da, o polisin de haklı olabileceğini niye düşünemiyorsunuz ? Nereden, nasıl bilebiliyorsunuz olayın iç yüzünü ? Siz Türkiye'm dediğiniz memlektinizin polisine vurmaya,saldırmaya kalkıyorsunuz bu normalde, polisin karşılık vermesi mi anormal ? Ayrıca olaylar direk çıkmadı biliyorsunuz ki, bildiğinizi varsayıyorum, önce uyarı yapılır taşkınlık devam ederse müdahale edilir.Bu iş böyledir.Polis birileri gelse de pataklasak diye göbek atmıyordur zannımca.Her işin kendine göre zorlukları var yaşamayan bilemez o yüzden bol keseden atmak kolay olabilir tabi.Aklı salim insan zaten neyin ne olduğunu görüyorda sesini çıkarmıyor.Show peşinde koşmak herkesin derdi değil bu memlekette o yüzden.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bende sana acıdım bu yazdıgını okuduktan sonra.sadece bu.bişey yazmak da gelmiyor içimden.sadece acıdım..
beni düşündüğün için.
devletin izin verdiği şekilde yapılan kutlamaları trt1'den takip ettim ve devletine baş kaldırmayan duyarlı vatandaşları izleyerek gayet mutlu bir bayram geçirdim. aslında gayet de mutluyum

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
allah herkese gerçekleri görebilmeyi nasip etsin demekten başka birşey gelmiyor elimizden
annesinin kucağında olması gereken çocuk o sokakta ne işi var o elindeki bayrağın ne olduğunu bile bilmiyor onu bu işlere alet edenleri ve bu şeytanca hazırlanmış milletimizi bölmeye kutuplaştımaya çalışan bozguncuları göremeyipte tesadüf denk gelmiş bir polisi görmek de diyelim

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bir taraf "Vatan, Millet, Sakarya" ayağına malı götürüyor, diğer taraf "Her Cuma namazı sonrası camiden çıkarken kameralara boy gösteriyor" dini bütün ayağına milleti uyutuyor... Din-Dil-Vatan toplumun afyonudur, kamuya düşen şey ise bunlar üzerinden siyaset yapanlara prim vermemektir... Türk Milleti bunu idrak etmediği müddetçe hiçbir zaman muvaffak olamayacak...

- Her cümlesinin sonuna noktalama işareti niyetine "Ben Atatürkçüyüm" ü yapıştıranlar, "Kemalizmin" mensubu odaklar özetle; "Atatürk' ün adını keyiflerince kullanan fakat onu hiçbir zaman tam olarak anlamayan kesimdir..."
- Bir de dinler arası diyalogcu kesim vardır ki evlere şenlik... Günün 5 vakti namazı niyazıyla övünen bu kesim, Allah (c.c)' nun kelâmına "Allah (c.c) Katında Hak Din İslam'dır. (Al-i imran / 19)" ters gitmektedirler... Libya' da haçlılarla bir olup Libya karasularını ablukaya alanlar da, Irak' a yapılan 3000 den fazla hava bombardımanına yardım ve yataklık edenler de bunlardır...
- Milliyetçiliği körükleyerek işin en başından halkı gruplaştıranlar da bambaşka bir dünya...

Allah (c.c), hayırlısıyla Milletimize akıl fikir ihsan eylesin de doğru vekilleri seçsinler artık... Devletin görevi;

• Adaleti Sağlamak
  • Güvenlik
  • Sağlık
  • Eğitim
gibi alanlarda vatandaşına hizmet etmektir... Bakıyoruz bizim meclise, birbirleriyle dövüşmekten fırsat bulamıyorlar görevlerine el atmaya...

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
317731_10152238140890113_753511170_n.jpg

milli bayramda bayrak açıp anıtkabire gitmek istemek mi bozgunculuk oldu?

ayrıca stadyumda bayram kutlamasını reddeden bu yönetimdi, halk değil!..

dün "dini inançlarımıza müdahale ediliyor" diyerek mazlumları oynayanlar, bugün toplumun en temel değerlerine müdahale edilyorlar. kimin niyetinin ne olduğu apaçık ortada...

halk getirdiği gibi götürmesini de bilir, hiç merak etme...

Bu fotoğraf montaj, en az 1 senelik ve yer Türkiye değil.

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Devlet yasak olan yerlerde gösteri yapmayın diyor. Birileri Eline Türk bayrağını ve Atatürkün resmini almış inadına ve zorla orada kutlama yapmaya çalışıyor. Bu ne demek ? Benim elime bayrağı alırım kimseyi takmam mı ? Evet kesinlikle bu. Eskiden beri alışık bunlar. 2 bayrak 1 Atatürk posteri ile istediklerini yapıp istedikleri kapıyı açıyorlardı. Geçti artık sür eşşeği...

Bayram tüm yurtta kutlandı biz burda böyle şeyler görmedik. Gayet güzeldi.

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kendi ülkemizde kendi bayrağımızı açamıyoruz...Durun bakalım daha neler gelecek başımıza...

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bu olaya yine biraz farklı şekilde bakacağız.Geçen cumhuriyet bayramlarını hatırlayalım.Kartoloşlar başörtülülerin başörtülerini çarşaflarını parçalıyor evet yapanlar ne yazıkki kadın erkek giyimli yani efemine ve rüküş giyimli kokonalar.Onların bu yaptığı trebiyesizlikler ne kadar aşağı ve bayağıysa Cumhuriyet kutlamalarını yasaklamak kaba çirkin hür iradeye bir darbedir.Ancak şimdi gerilerini gırtanların o zamanda o hanımlara sahip çıkmaları kokonaları eleştirmeleri gerekirdi.
Nereden bakarsanız bakın iki taraf var bu iki tarafta aynı değirmene su taşıyor yani cumhuriyet balosu düzenleyen mason locaları gösteriye katılan sol görüşlü gençler gibi.
Düzeltelim bir saçmalık var diyoruz hangisini düzeltelimki kokuşmuşluk çürümüşlük var.
Cumhuriyetin tüm yurttaşlarımız tarafından coşkuyla kutlanması ve bu vesileyle Mustafa Kemal Atatürkün yad edilmesi yurdumuzu parçalayıp yem yapmak isteyen emperyalist devletlere ve onların gerek sivil gerekse resmi oligarşik uzantılarına ters geliyor istiyorlarki milletbirbirini yesinde biz malı götürelim.
sen mason locası Atayı o kadar çok mu seviyorsun bayar sizden biriydi ve sizi tekrar serbest bırakana kadar Atanız sizi kapattı sürdü çalışmalarınızı yapınızı lağvetti.EEEE siz celladınızamı aşıksınız masojist dürtüleriniz mi var
Siz solcu gençler ali suphi kimdir niye asılmıştır tkp yi kim kapatmıştır Atanız şimdi yırtınıyorsunuz sağ olsaydı yine aynısını yapardı
ulusalcı geçinen maoistler ya Wake up Wake up yani çinde daki mao zedung un ho che minh in heykelleri kaldırıldı kapitalizme geçtiler yani köyden kente devrim teorisi çuvalladı artık o törenler ordada yok maoistlerde birde gizlenmeyin milliyetçilğin ardınada saklanmayın ki biz doğu per çingi çeng i iyi tanırız
hükümete bakıyorsun ne kadar polis var yığmış anlaraya atatürk büstlerinin önüne ya bırakın izin verin isteyen tören isteyen ayin yapsın ne zararı var pkk bugün her ilde etrafı yıkarak gösteri yapıyor ama bu şekilde engellenmiyor
Cumhuriyet bayramı mağduru olanlar özellikle müslümanlardır her iki tarafta bunu kabul etmeden sidik yarışına girmesin.
Şimdiye kadar müslümana bu bayramı kendi edeb ölçülerinde kutlatmadınız bir karış eteklerle zorla kızlarımıza bayram yaptırdınız devir değişti birileri zorla picama giydiriyor oysa kimse demiyor ki kızım senin isteğin ne gençler önemli değilki
Bayrak işine gelince durum farklı o bayraklar o ellere yakışmıyor rengi kanımızın rengi hilali ebced hesabıyla Allah[cc]yıldızı şekil itibarıyla Muhammed[sav]yani o kişilere yakışmıyor biz abdestsiz ellemeye dahi irkiliriz.Ha sen mitingte paçavra açacan bu gün provakasyon için albayrak ıııh yemezler

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Devlet yasak olan yerlerde gösteri yapmayın diyor. Birileri Eline Türk bayrağını ve Atatürkün resmini almış inadına ve zorla orada kutlama yapmaya çalışıyor. Bu ne demek ? Benim elime bayrağı alırım kimseyi takmam mı ? Evet kesinlikle bu. Eskiden beri alışık bunlar. 2 bayrak 1 Atatürk posteri ile istediklerini yapıp istedikleri kapıyı açıyorlardı. Geçti artık sür eşşeği...

Bayram tüm yurtta kutlandı biz burda böyle şeyler görmedik. Gayet güzeldi.

Gerçekten böyle mi düşünüyorsun bu kadar basit mi "yasak olan yerlerde gösteri yapmayın diyor " padişah. Sen ilk önce orası neden yasak, yasak olan yerde bayrak ve Atatürk resmi ile dolaşmam insanlara ne gibi zarar verebilir, sen böyle düşündükçe bende orada inadına zorla gösteri yapacağım olaylara bu kadar at gözlüğüyle bakılmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bakın burda medya gibi polise suç atmayalım burda suç o emri verende polisler sadece emirleri uygular şimdi o emri kim vermiş bakın

Reaksiyon puanı
0
Eline bayrağı alan kendini dokunulmaz ,vatansever sanıyor.Tuttuğunun bayrak olduğundan bihaber pervasızca saldırıyor etrafa.Sonra da bayrağın arkasına saklanarak sözde bayram kutluyor.Asıl bayrak insanın yüreğindedir.Elinde bayrağı sağa sola sallamakla vatanseverlik olmaz.
Polisi suçlamaya geldin mi MAŞALLAH laf torbayla.Millet sütten çıkmış ak kaşık zaten...
http://www.youtube.com/watch?v=yZwSn6UVA7g

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bazı insanları anlamak gerçekten zor. Dünyanın hangi ülkesinde polis ülkenin kendi bayrağını açanlara biber gazıyla, copla müdahale ediyor? Cumhuriyet Bayramı Türkiye' nin en önemli bayramlarından biridir. 1. Dünya Savaşında ve Kurtuluş Savaşında Türklerin ülkelerini korumak için nasıl savaştığını biliyor musunuz? Türk kadınının sırtında çocuğuyla cepheye mermi taşıdığını biliyor musunuz? Sarıkamış' a gönderilen 90.000 askerin 50.000 tanesinin daha Ruslarla karşılaşamadan donarak öldüğünü biliyor musunuz? Askerlerin tek yemeğinin -bulabilirlerse- bayat ekmek olduğunu biliyor musunuz? Yunanlıların İzmiri, İtalyanların güney illerini, Fransızların doğu illerini işgal ettiklerini ve Osmanlının bu durum karşısında halk direniş göstermesin diye çaba gösterdiğini biliyor musunuz? Hadi bunları geçmiş bir Türk olarak Türk bayrağının açılmasından nasıl rahatsız olursun? Jennifer Lopez dahi Atatürk' e olan hayranlığını dile getiriyor fakat bazı Türkler pek çok yabancının hayran olduğu Atatürk ten nefret ediyor. Bir ülke düşünün ki kendi bayrağından kendi liderlerinden kendi tarihinden nefret etsin.

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten böyle mi düşünüyorsun bu kadar basit mi "yasak olan yerlerde gösteri yapmayın diyor " padişah. Sen ilk önce orası neden yasak, yasak olan yerde bayrak ve Atatürk resmi ile dolaşmam insanlara ne gibi zarar verebilir, sen böyle düşündükçe bende orada inadına zorla gösteri yapacağım olaylara bu kadar at gözlüğüyle bakılmaz.

"PADİŞAH" Kelimesini kullandığına göre senin işin bayrakla vs. değil. Sanırım Başbakanla. Ve sanırım . Değilsen bile Şunuda unutmayın bu bayrak kimsenin TEKELinde değil.

Ayrıca padişah dediğin adamın belediyesi İstanbul Boğazında muhteşem bir kutlama yaptı gördün mü ? Ama nerde siz anca sağa sola saldırın. Sanıyorsunuzki vatana hizmet ediyorsunuz. Bu memlekette vatan bayrak diye alenen bağranların bu memlekete zarardan başka hiçbirşey vermediklerine inananıyorum.

"Sen böyle düşündükçe ben inadına orda gösteri yapıcam" demişsin. Benim birşey düşündüğüm yok. Ben sana niye kutlama yapıyorsun demedim. Niye böyle kutlanıyor dedim. Devlet eğer 1 bölge için yasak diyorsa uyun kardeşim yasağa. İşinize gelen her yasağa uyduğunuz gibi.

Bizde kutladık. Adam gibi kutlayın gelin beraber kutlayalım.

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Yeni düzenin yandaşı olmayan herkes provakatördür, teröristtir, ayrımcıdır, vs vs. :)

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=124235]execute[/MENTION] olaya çok yanlış bakıyorsun.

Nedne böyle kutlanıyor değil bu mevzu. Neden bu bayram kutlanamadı? Hiç bunu sormuyorsunuz kendinize körü körüne bağlanmışsınız. Birisi size provakatör bunlar demiş ve inanmışsınız öyle kalmış. Halkın içinde halkı düşman ettiler göz göre göre.

Bu arada evet boğazdaki gösteri muhteşemdi, keşke öğle vakti de aynı muhteşemlik olsa idi. Elinde bayrak tankere sallayan hanımın birini tazyikli su ile yere deviren bizden değildir arkadaş! Bunu göremiyorsanız yaşamayın.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Kanunlarda bir sürü hak ihlallerine Konu olan yasaklara ları sesini çıkarmayıp üstüne üstuk devlet bu kuralları koymuş ise uyacaksin denilip aba altından sopa gösteren güruh şimdi neden devletin yasak dediğine uymayıp ben bayrağımi alıp meydanlara çıkarım diyor düşündürücü değilmi dinazorlar hala ölmedi aramızdalar zamanında ne etti isenız şimdi onu görüyor şunuz merhamet etmeyene merhamet edilmez bu böyledir.

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Bu fotoğraf montaj, en az 1 senelik ve yer Türkiye değil.
zaten montaj olduğunu anlmayan yada anlamak işine gelmeyen sivrizekalılar demiyor ki o çocuk o hızla koşsa elinde bayrak öyle durmaz rüzgar o bayrağı geri savurur. O poliste Türk polisi değil üniformasından belli.

ikinci olarak şuraya da bir baksınlar kim daha zeki daha gözü açık uyanık görelim bi. Öyle ahkam kesmekle olmuyor! :D http://www.haber7.com/gazeteler/haber/945485-hurriyetten-bakan-sahine-sinsi-tuzak …

rashoaga

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir polis ağbisi olarak söyleyecek çok söz var ama Albert Einstein'ın dediği gibi "Sabit bir fikri değiştirmek atomu parçalamaktan daha zordur."

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@execute olaya çok yanlış bakıyorsun.

Nedne böyle kutlanıyor değil bu mevzu. Neden bu bayram kutlanamadı? Hiç bunu sormuyorsunuz kendinize körü körüne bağlanmışsınız. Birisi size provakatör bunlar demiş ve inanmışsınız öyle kalmış. Halkın içinde halkı düşman ettiler göz göre göre.

Bu arada evet boğazdaki gösteri muhteşemdi, keşke öğle vakti de aynı muhteşemlik olsa idi. Elinde bayrak tankere sallayan hanımın birini tazyikli su ile yere deviren bizden değildir arkadaş! Bunu göremiyorsanız yaşamayın.

Siz sanıyorsunuzki bu bayrak sizin TEKELinizde. Yok öyle bir dünya. Kimsenin körü körüne birşeye bağlandığı yok. Ne birinin demesiyle olaylara inananacak nede gerçekleri görmeyecek kadar saf değilim ve değiliz. Bu bayram çok güzel kutlandı. Bayram sadece Ulusda değildi.Malum parti halkı galyana getirmişti. Bak internette o kadr foto dolaştı yok polis çocuğu koşturuyor vs. hepsi düzmece çıktı.

Ulusda sokakları savaş alanına çevirenler milletde 81 ilde kutlama yapanlar devlet millet değil mi ? Burda hükümeti savunmuyorum. Cumhuriyet bayramından bahsediyoruz. Devlet 8 altarnetif sunmuş niye seçmiyorsun birisini ? Hiç sunmasa veya yapılan kutlamalara kısıtlama koysa seninle birlikte bende ineceğim sokağa. Ama ulusdan buram buram kokular geliyor.

Çok siyasete girmek istemiyorum sonu gelmez tartışmanın.

Dediğim gibi biz kutladık gayette güzel geçti. Adam gibi kutlayın gelin beraber kutlayalım. Vatan hepimizin vatanı.

Kimse kendi menfaatleri için vatan sevdalısı olmasın. Vatan karşılıksız sevilir.

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
esh457_10.jpg

Her gördüğünüze atlamayın balıklama...

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Fatih Sultan Mehmedi zehirleyen zihniyet, Mustafa Kemal Atatürkün ölümünü hızlandırdı. Aynı zihniyet 60, 80 ve 2001 ekonomik darbeyi yaptı ve yine aynı zihniyet dün Ulustaydı !

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya şu sözde kemalistlerin yaptıklarına cidden çok gülüyorum. Adam biri iki fotomontaj resim koyup önce kitleyi gaza getiriyor daha sonra ise hemen alta polisin güya bayrak açan vatansevere tekme attığı sahneyi koyuyor. Tabi bizim milletin alayı kahin ya o adamın kahraman olduğunu polisin hatalı olduğunu şipşak anlıyoruz.
Şu bayrak açanı tekmeleme olayına gelince bayrak simgelediği duygular anlaşılmadığı, istenerek ve gururla açılmadığı sürece birşey ifade etmez. O kişi eminim oradaki polislere olmadık laflar söyledi ve sırf poz amaçlı taşıyordu o bayrağı. Çok gördük bu senaryoları biz. Polisi tekmeleyip daha sonra yere düşünce "ben hamileyim beni tekmelediler" diyen versiyonu da vardı bunun hatırlarsanız (ki daha sonra ortaya çıktı yalanı).

Özetle diyeceğim o ki dün ki müdahele gayet yerindeydi. Bayrağı ve Atatürk'ü sapkın fikirlere kalkan edinmek isteyenlere tekme az bile. Ne zaman ki adam gibi muhalefet etmeyi, cumhurun seçtiğini ancak ancak cumhuriyetin verdiği demokratik yollarla eleştirmeyi öğrenirler ancak o zaman polisin müdahelesine laf edebilirler.

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Birisi yine tazmanya canavari gibi ağzından salyalar saçarak öfkeyle, teröristler, holiganlar, hainler, bölücüler, provakatörler, ayrılıkçılar, elitler şeklinde açıklama yapmış.

Froz11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Terörist alkışlanarak iniyorda ona su falan yok bu ülkenin CUMHURİYET BAYRAMI'nı kutlayana engel var bana burda adaleti gösterin.

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Bir devlet büyüğümüz! Hakkaride niye bayrakla dolaşmadınız demiş. Eeee, dolaşamıyorsak, orada terör örgütü korku salıyor ve sosyal hayatta insanlara göz açtırmıyorsa o bizim değil sizin ayıbınızdır.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
O eskidendi artık millet yemiyor bu tezgahlarınızı. Fotomontaj resimlerle kuru kalabalıkla geriye dönüş olmaz artık.

Bayrağı üstüne geçir polise saldır ortalığı birbirine kat. polis sana karşılık verincede bayrağa saygısızlık :)
Allaha hamdolsun ki artık medya sadece bunların tekelinde değil. Gerçekler hemen ortaya çıkıyor.

Yemezler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...