Türk bayrağı açana polis tekmesi!

Konusu 'Gündem (Dünya/Türkiye)' forumundadır ve spybot tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hidoriumen

hidoriumen Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bayrağın rengi değişsede "ya ne yapsaydık,provake mi etseydik?"filan diyecek zekası gerilerde kalmışlar olacaktır.Bazıları kavramları manaları karıştırıyor arkadaşlar tehlikenin farkında değilmisiniz?U**n yarın bu ülkeyi bizim polisimizi de kullanarak kuşatsalar (ki bunu 100yıl önce yaptılar)yine mi ya bu polisler bizim polisimiz ne olacak canım mı diyeceksiniz?merak ediyorum hangi kandansınız?Açın bi tarih okuyun ama lütfen OKUYUN!!!

2. by10ur

by10ur Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    29 Ekimde Türk bayrağı ve Atatürk bayrağı açan vatandaşlardan aklına neden ilk olarak provokatif eylem yaptıkları geliyor, orada kendini sorgulaman gerek bu algıyı oluşturan nedir böyle bir düşünce nasıl oluşur ?

Bir polisin ilk onca ben burada neden varım diye sorgulaması lazım sonra bir polisin annesine veya babasına küfür edilmesi diğer vatandaşın ona hakaret etmesi ona tekme atma hakkını doğurmaz polisin yetkisi vardır alır içeri gerekli işlemleri o vatandaşa yaptırır o kadar polis 1 vatandaşı sorgulayıp alamıyorsa tekme atmak işin kolayıdır ve savunulacak yanı değildir polise vursa o kalkan boşuna durmuyor o kıyafet vatandaşta değil sende var kelepçe sende var bide utanmadan savunmasız adama vuruyor

Burada bayrağı kullanıp üstünden bu günde prim yapan insanlar bunlar diye bana kanıtla amaçları da şunlardır bu eylemin sonuçlarından devletin güvencesi zarar görmüştür ? Peki benim aklıma bugünde 29 ekim çoşkusu geliyor Cumhurriyet bayramı geliyor insanların bayraklarla sokaklara çıkıp kutlması ve polisinde kutlayan halkı güvence altına alması geliyor, hukuka aykırı davranış yapıp bayrağın arkasına sığınan insanlar gelmiyor neden acaba ? kanıt yok diye mi hepsi teori den ibaret diye mi yoksa bilmediğimiz şeyler mi var

3. goodtornado

goodtornado Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Soylenecek cok sey var. Neyse, Herkesin Cumhuriyet Bayramini kutluyorum. Ataturk'u ve birlikte mucadele eden sivil, asker tum ecdadimizi rahmet ile aniyorum, Ne mutlu Turk'um diyene ve Turk gibi yasayana.

4. Nemre

Nemre Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Kasıtlı haber, aynı görüntüleri , öncesini sonrasını izledim.Elemanlar bayrağı üstlerine alıp gidip polise tekme atıyorlar.Tabiki poliste karşılığını veriyor. Polisimize kalkan eller AYAKLAR kırılsın.

5. H SİZER

H SİZER Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    az bile yapmış elleri dert görmesin o polisin bu ülkede atatürk ü bayrağı ve daha nice değerlerimizi kullanıp bozgunculuk çıkaranlara bu muamele az bile insanların namazına namaz evdede kılınır diyen bozguncular neden bayramı statda kutlamayı kabul edemiyorlar bu bayrak tantanaları sayesinde yuzde elli ile başa geldi o sevmedikleri insanlar birileri bunlara k**ı ile gülüyor haberleri yok

6. karizmaxi

karizmaxi Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Asıl sen bana onların amacının düzgünce bayramı kutlamak olduğunu kanıtla senin söylediklerin sadece teori asıl.

7. HRNKC

HRNKC Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bir paket makarnaya tav olan millete, bir kamyon jop atsan nafile... Halkın gözü açılana kadar daha çok şey kaybedeceğiz...

8. by10ur

by10ur Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Ben gördüklerimi yorumluyorum canlı yayını izlemedin galiba yayının tekrarını izle kanıt orada senin kanıtını bekliyorum ?

9. by10ur

by10ur Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Ayrıca orada ki iki kelimeyi çekip soruya sorula karşılık vermek yerine benim aklıma Cumhurriyet kutlaması gelmesi senin aklına bu bayrama düzmece bayram diyecek bir düşünce gelmesi nedir ben onu merak ediyorum kanıt yok bir şey yok olay da canlı bomba mı patladı devlet mi zarar gördü 29 ekimi kutlayanlar darbe mi yaptı korkun nedir onu anlamadım.

10. VincentVega

VincentVega Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Lütfen biri bana açıklasın bu bayraklarla toplanan kalabalık aslında ne için toplanmıştı?
    Herkes bi teori uydurmuş kafasına göre yok neymiş onların amacı bayramı kutlamak değilmiş.
    Nerden biliyorsun kardeşim bi yerden bi duyum mu aldın?
    Bayrağı kendine siper edip polisi tekmeliyor denmiş, bunu söyleyen adam kendine sordu mu acaba neden orda polis barikatı var?
    Kimi kimden koruyor bu polis?
    Neden Anıtkabir'e giden yollarda barikat var?
    Anıtkabir'e gidip Türk bayraklarıyla yasadışı eylem mi yapacak bu binlerce insan?

Benim bilmediğim bişeyler var sanırım lütfen bi anlatın.

11. YellowRed

YellowRed Rektör

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0

milli bayramda bayrak açıp anıtkabire gitmek istemek mi bozgunculuk oldu?

ayrıca stadyumda bayram kutlamasını reddeden bu yönetimdi, halk değil!..

dün "dini inançlarımıza müdahale ediliyor" diyerek mazlumları oynayanlar, bugün toplumun en temel değerlerine müdahale edilyorlar. kimin niyetinin ne olduğu apaçık ortada...

halk getirdiği gibi götürmesini de bilir, hiç merak etme...

12. uma350

uma350 Profesör

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz ülke gündemini takip eder de haber izlersen neden provakatif eylem olacağını sormazsın bana.Öğlen haberlerinde çıkan ismi lazım değil bir partinin milletvekilinin söylediği sözleri dinleseydin söylediklerinin bayramla alakalı değil sadece hükümeti hedef alan sözler olduğunu görürdün.Kimse kimseyi kandırmasın.

Polis olayı içinde şunu söyleyeyim, diyelim ki senin dediğin gibi oradaki adam o kadar insan varken orada, o polisten, ki demekki polis gözüne onu önceden kestirmiş anladığımız kadarıyla, tekme yedi yok yere.Olabilir, ben olamaz demedim ki zaten.Benim söylediğim şuydu siz polisi vatandaşı dinlemeden direk polisi suçlamakta çekinmiyorsunuz da, o polisin de haklı olabileceğini niye düşünemiyorsunuz ? Nereden, nasıl bilebiliyorsunuz olayın iç yüzünü ? Siz Türkiye'm dediğiniz memlektinizin polisine vurmaya,saldırmaya kalkıyorsunuz bu normalde, polisin karşılık vermesi mi anormal ? Ayrıca olaylar direk çıkmadı biliyorsunuz ki, bildiğinizi varsayıyorum, önce uyarı yapılır taşkınlık devam ederse müdahale edilir.Bu iş böyledir.Polis birileri gelse de pataklasak diye göbek atmıyordur zannımca.Her işin kendine göre zorlukları var yaşamayan bilemez o yüzden bol keseden atmak kolay olabilir tabi.Aklı salim insan zaten neyin ne olduğunu görüyorda sesini çıkarmıyor.Show peşinde koşmak herkesin derdi değil bu memlekette o yüzden.

13. orcnd

orcnd Dekan

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    48
    beni düşündüğün için.
    devletin izin verdiği şekilde yapılan kutlamaları trt1'den takip ettim ve devletine baş kaldırmayan duyarlı vatandaşları izleyerek gayet mutlu bir bayram geçirdim. aslında gayet de mutluyum

14. byneco

byneco Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yazıklar olsun bu ülkeye

15. H SİZER

H SİZER Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    allah herkese gerçekleri görebilmeyi nasip etsin demekten başka birşey gelmiyor elimizden
    annesinin kucağında olması gereken çocuk o sokakta ne işi var o elindeki bayrağın ne olduğunu bile bilmiyor onu bu işlere alet edenleri ve bu şeytanca hazırlanmış milletimizi bölmeye kutuplaştımaya çalışan bozguncuları göremeyipte tesadüf denk gelmiş bir polisi görmek de diyelim

16. HRNKC

HRNKC Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bir taraf "Vatan, Millet, Sakarya" ayağına malı götürüyor, diğer taraf "Her Cuma namazı sonrası camiden çıkarken kameralara boy gösteriyor" dini bütün ayağına milleti uyutuyor... Din-Dil-Vatan toplumun afyonudur, kamuya düşen şey ise bunlar üzerinden siyaset yapanlara prim vermemektir... Türk Milleti bunu idrak etmediği müddetçe hiçbir zaman muvaffak olamayacak...

- Her cümlesinin sonuna noktalama işareti niyetine "Ben Atatürkçüyüm" ü yapıştıranlar, "Kemalizmin" mensubu odaklar özetle; "Atatürk' ün adını keyiflerince kullanan fakat onu hiçbir zaman tam olarak anlamayan kesimdir..."
    - Bir de dinler arası diyalogcu kesim vardır ki evlere şenlik... Günün 5 vakti namazı niyazıyla övünen bu kesim, Allah (c.c)' nun kelâmına "Allah (c.c) Katında Hak Din İslam'dır. (Al-i imran / 19)" ters gitmektedirler... Libya' da haçlılarla bir olup Libya karasularını ablukaya alanlar da, Irak' a yapılan 3000 den fazla hava bombardımanına yardım ve yataklık edenler de bunlardır...
    - Milliyetçiliği körükleyerek işin en başından halkı gruplaştıranlar da bambaşka bir dünya...

Allah (c.c), hayırlısıyla Milletimize akıl fikir ihsan eylesin de doğru vekilleri seçsinler artık... Devletin görevi;

• Adaleti Sağlamak
    • Güvenlik
    • Sağlık
    • Eğitim
    gibi alanlarda vatandaşına hizmet etmektir... Bakıyoruz bizim meclise, birbirleriyle dövüşmekten fırsat bulamıyorlar görevlerine el atmaya...

17. engerex

engerex Dekan

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Bu fotoğraf montaj, en az 1 senelik ve yer Türkiye değil.

18. execute

execute Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Devlet yasak olan yerlerde gösteri yapmayın diyor. Birileri Eline Türk bayrağını ve Atatürkün resmini almış inadına ve zorla orada kutlama yapmaya çalışıyor. Bu ne demek ? Benim elime bayrağı alırım kimseyi takmam mı ? Evet kesinlikle bu. Eskiden beri alışık bunlar. 2 bayrak 1 Atatürk posteri ile istediklerini yapıp istedikleri kapıyı açıyorlardı. Geçti artık sür eşşeği...

Bayram tüm yurtta kutlandı biz burda böyle şeyler görmedik. Gayet güzeldi.

19. Shockxx

Shockxx Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendi ülkemizde kendi bayrağımızı açamıyoruz...Durun bakalım daha neler gelecek başımıza...

20. ashabulyemin

ashabulyemin Profesör

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Bu olaya yine biraz farklı şekilde bakacağız.Geçen cumhuriyet bayramlarını hatırlayalım.Kartoloşlar başörtülülerin başörtülerini çarşaflarını parçalıyor evet yapanlar ne yazıkki kadın erkek giyimli yani efemine ve rüküş giyimli kokonalar.Onların bu yaptığı trebiyesizlikler ne kadar aşağı ve bayağıysa Cumhuriyet kutlamalarını yasaklamak kaba çirkin hür iradeye bir darbedir.Ancak şimdi gerilerini gırtanların o zamanda o hanımlara sahip çıkmaları kokonaları eleştirmeleri gerekirdi.
    Nereden bakarsanız bakın iki taraf var bu iki tarafta aynı değirmene su taşıyor yani cumhuriyet balosu düzenleyen mason locaları gösteriye katılan sol görüşlü gençler gibi.
    Düzeltelim bir saçmalık var diyoruz hangisini düzeltelimki kokuşmuşluk çürümüşlük var.
    Cumhuriyetin tüm yurttaşlarımız tarafından coşkuyla kutlanması ve bu vesileyle Mustafa Kemal Atatürkün yad edilmesi yurdumuzu parçalayıp yem yapmak isteyen emperyalist devletlere ve onların gerek sivil gerekse resmi oligarşik uzantılarına ters geliyor istiyorlarki milletbirbirini yesinde biz malı götürelim.
    sen mason locası Atayı o kadar çok mu seviyorsun bayar sizden biriydi ve sizi tekrar serbest bırakana kadar Atanız sizi kapattı sürdü çalışmalarınızı yapınızı lağvetti.EEEE siz celladınızamı aşıksınız masojist dürtüleriniz mi var
    Siz solcu gençler ali suphi kimdir niye asılmıştır tkp yi kim kapatmıştır Atanız şimdi yırtınıyorsunuz sağ olsaydı yine aynısını yapardı
    ulusalcı geçinen maoistler ya Wake up Wake up yani çinde daki mao zedung un ho che minh in heykelleri kaldırıldı kapitalizme geçtiler yani köyden kente devrim teorisi çuvalladı artık o törenler ordada yok maoistlerde birde gizlenmeyin milliyetçilğin ardınada saklanmayın ki biz doğu per çingi çeng i iyi tanırız
    hükümete bakıyorsun ne kadar polis var yığmış anlaraya atatürk büstlerinin önüne ya bırakın izin verin isteyen tören isteyen ayin yapsın ne zararı var pkk bugün her ilde etrafı yıkarak gösteri yapıyor ama bu şekilde engellenmiyor
    Cumhuriyet bayramı mağduru olanlar özellikle müslümanlardır her iki tarafta bunu kabul etmeden sidik yarışına girmesin.
    Şimdiye kadar müslümana bu bayramı kendi edeb ölçülerinde kutlatmadınız bir karış eteklerle zorla kızlarımıza bayram yaptırdınız devir değişti birileri zorla picama giydiriyor oysa kimse demiyor ki kızım senin isteğin ne gençler önemli değilki
    Bayrak işine gelince durum farklı o bayraklar o ellere yakışmıyor rengi kanımızın rengi hilali ebced hesabıyla Allah[cc]yıldızı şekil itibarıyla Muhammed[sav]yani o kişilere yakışmıyor biz abdestsiz ellemeye dahi irkiliriz.Ha sen mitingte paçavra açacan bu gün provakasyon için albayrak ıııh yemezler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş