Tuncay Ozkan'a Yeni Web Sitesi Alan Adı Alıyoruz

Bu konuyu okuyanlar

Cem

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Tuncay Ozkan'ın CHP kongresinde yaptığı imza şovdan sonra müritlerine Kanalturk ve bilumum iştiraklerini her fırsatta saldırdığı, verip veriştirdiği adamlara satmasıyla attığı gol üzerine bizkackisiyizki platformu kaynayan kazana dönüp cortlama noktasına geldi malumunuz. Şimdi Özkan'a yeni isim ve yeni alan adları aranıyor.

Radikal'in teklifi www.[b]bizkaclirayiz[/b].com.tr idi. ^^

bir başka medyanınki yanlış hatırlamıyorsam bizkacdolariz.com idi... :)

benim teklifim bizkackisiliksiziz.com ve isim olarak Tüccar Özkan ;)

sizin Tuccar Ozkan'a teklifiniz nedir?

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
benim teklifim bizkackisiliksiziz.com ve isim olarak Tüccar Özkan
bu cuk oturur :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
1-elindeki tüm medya araçlarını kaybeden müflis gazeteci Tuncay Özkan için yeni web site önerileri.

2-www.hepiniziuyuttum.com

3-www.satiyorumsattim.com

4-www.ulusalsatis.com

5-www.bizkaclirayiz.com

6-www.alanmemnunsatanmemnun.com

7-www.soldanalsagaver.com

8-www.milliondollarbaby.com

9-www.paranindiniimanilaikligicumhuriyetiyok.tv

10-www.vatanmilletbahaneparasahane.com

11-www.bizkaçkişikekledik.com

12-www.yerelsecimler.net/akp_izmir_belediyebaskanligi_

adaylari/tuncay_ozkan.html

13-www.5koy30al.com

14-www.hepimizenayiyiz.com

15-www.bulkisiyialparayi.com

16-www.ulusalcidanalhocayaver.com

17-www.bendesattim.com

www.paramiverdilersattim.com

18-www.ulusalkaziklama.com

19-www.mühimolanpara.tv

Kaynak:medyasözlük.com

Cem

Profesör
Reaksiyon puanı
0
:]
yani cidden tahmin ettiğim kadar varmış, benim teklifler sönük kaldı.

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
12-www.yerelsecimler.net/akp_izmir_belediyebaskanligi_adaylari/tuncay_ozkan.html

süperrrr :D:D koptum buna

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
kanalı bedavaya vermeye kalktım almadılar.com

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
tayyibeselamlincedevam.com olabilir önerileri görünce. :D

Ekleme:

Oo, üstadın bizkackisiliksiziz.com teklifini atlamışım. Doğrudan adama, topla ilgisi olmayan bir hareket. Kasıt var. Sakatlamaya yönelik.

oztechin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pekibizkackisiyiz.com

cumayagittimgelicem.com

biz1bucukmilyonenayiyiz.com

bigecmisolsunbiledemediniz.com

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Maşallah ne güzel alan adları öle. :)

MdbK

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Siz nasıl insanlarsınız ya? Ya da insan mısınız? Ülkemizdeki tek tük muhalif kanallardan biri olan Kanaltürk zorla sattırtılıyor sizse insanları aşağılamaktan başka bir şey yapamıyorsunuz. Zaten ülkede herkes alışmış elindeki yetkiyi kişisel çıkarları için kullanmaya. Nerdeyse kimse olaylara objektif bakamıyor artık. Şunu dersem şunu rahatsız eder, sonra ucu bir şekilde bize dokunur. Tarafsız yayıncılık önemli ama gelir-gider dengesi de önemli, gibi bir sürü saçma sapan sözler sarf ediyorlar bu itaatkarlar. Sizlerin itaat edenlerden farkınız yönetilmeniz. Sizin oyunuz parayla satın alınıyor zaten, sizin zararınıza olan bir yasa da çıksa nasıl olsa biz size yuttururuz onun sizin yararınıza olduğuna inandırarak. Durmak yok, faşizme devam!!

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
MdbK,

Kimse zorla sattırmadı. 5 trilyona belgesel yapan kanal ayakta kalamıyorsa, bu bizim suçumuz değil. Tuncay'ın başarısızlığını destekleme sen de. Kaybeden sen olursun.

MdbK

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Troy,

Tuncay Özkan ve Kerimcan Kamal ülkemizdeki *** hükümete karşı yaptıkları yolsuzlakları ortaya çıkararak, tarafsız haber anlayışı (Tabi bunu Kanaltürk seyretmeyenler anlayamaz çünkü diğer nerdeyse bütün kanalları seyrettikten sonra Kanaltürk'ü açtığınızda sanki AKP alehine yayın yapan bir kanal zannediliyor. Fakat Kanaltürk sadece gerçekleri haber olarak sunardı. Şöyle denmiş, böyle duyumlar alınmış bla bla duyamazdınız!) ve de hükümetin aynı zamanda muhalefetin de yaptığı hataları, doğru bulmadıkları yönlerini korkusuzca söyleyerek bence birçok insanın en çok seyrettiği kanal olmayı, bunun yanı sıra AKP kollayıcı, yandaşı medyanın tam tersine tarafsız bir şekilde yayın yapmışlardır.
Fakat bu insanlar artık sınırı aşmışlardır ve susturulmalıdırlar diye düşünen bazı kişiler Kanaltürk'ü altını çiziyorum satılmak zorunda bırakmışlardır.
Anlaşılıyorki siz de tehditlere başvuran kişilerdensiniz. Kenara köşeye sıkışınca kafanıza yeni şeyler sokmak yerine (daha doğrusu gerçekleri öğrenmeye çalışmak yerine), sizi yönetenleri olayları çarpıtarak, insanlara sunmak istedikleri bir biçimde ulaştırılıyor ve siz de bunların gerçek olduğuna inandırılıyorsunuz. Hala mı bazı şeylerin farkına varamadınız? Hala mı ülkemizin en önemli kurumlarına yapılan korkunç saldırıları göremiyorsunuz? Hala mı gazetelerde satır aralarına konulan "Türkiye'li olmak"
sözlerini okuyamıyorsunuz? Hala mı ülkemizin dış tehditlerce kuşatıldığını ve de içerden destek alarak ülkemizin bölünmek istenildiğini fark edemiyorsunuz? Hala mı?

Atatürk'ün bazı sözlerini hatırlatmak isterim size:
“Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, kimseyi üstün görmeyeceksin; hiç kimseyi aldatmayacaksın; ülke için gerçek idealin ne ise onu görecek, o hedefe yürüyeceksin.
Herkes sana karşı çıkacaktır; herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır; önüne sonsuz engeller yığacaklardır, fakat sen bunlara dayanıklı olacaksın.
Kendini büyük değil, küçük, bir hiç sayarak, kimseden yardım görmeyeceğine inanarak bu engelleri aşacaksın.
Bütün bunlardan sonra da sana ‘büyük’ derlerse söylenenlere gülüp geçeceksin.”

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Sizler artık bir Vatan Aşığına hakaretler savurmaya devam edebilirsiniz, ayrıca o ettiğiniz hakaretlerin umarım gün gelir de arkasında durabilecek vicdanı kendinizde bulabilirsiniz, yoksa fırıldak bazı kültür bakanları gibi yolsuzluklarını kaleme aldığınız bir partinin mensubu olacak kadar yüzsüzlük gösterip, fırıl fırıl eskiden savunduğunuz düşüncelerden vazgeçebilirsiniz. Muhtemelen fırıldak olursunuz ya, ne de olsa fırıldaklar hep kendi kişisel çıkarlarına çalışırlar..
Neyse artık sizler faşistçe saldırılarınıza devam edebilirsiniz. Herkese iyi geceler..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Abicim biraz gözlerini aç. Ne haberciliği, ne özgürlüğü.

AKP üyesi değilim, CHP üyesi değilim. İşinde gücünde bir insan olarak yazıyorum sana bu.

Dediğin gibi bir habercilik yapsaydı izleyenler de desteklerdi. Kanalturk yerine AntiAKP TV dese daha doğru olur.

Bak işte senin Tuncay;

37302.jpg

Çok izledim zamanında. Alıyor bir sunucu karşısına. Başlıyor yorumlamaya. Belge değil yorum konuşuyor. Yorum da sadece onun oğlu böyle bunun oğlu böyle. Peki çözüm ne? Çözüm yok. Alternatif yok. Proje yok...

Tuncay'ın komedi dizisini daha çok izleyeceğiz sanırım. Parti mi kuruyormuş ne?

MdbK

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Troy dedi ki:
Abicim biraz gözlerini aç. Ne haberciliği, ne özgürlüğü.

AKP üyesi değilim, CHP üyesi değilim. İşinde gücünde bir insan olarak yazıyorum sana bu.

Dediğin gibi bir habercilik yapsaydı izleyenler de desteklerdi. Kanalturk yerine AntiAKP TV dese daha doğru olur.

Bak işte senin Tuncay;

37302.jpg

Çok izledim zamanında. Alıyor bir sunucu karşısına. Başlıyor yorumlamaya. Belge değil yorum konuşuyor. Yorum da sadece onun oğlu böyle bunun oğlu böyle. Peki çözüm ne? Çözüm yok. Alternatif yok. Proje yok...

Tuncay'ın komedi dizisini daha çok izleyeceğiz sanırım. Parti mi kuruyormuş ne?
Bu resim sanırsam Cumhuriye Mitinglerinden?
Açıkçası hükümete çok yüklendiği doğru fakat meydan o kadar boş kaldı ki, neredeyse muhalif görüşlere sahip olan kimseler muhalefet yapmaktan çekinir oldu.
Kesinlikle yeni bir kanal kurulmalı ki zaten kuracaklarmış galiba, ayrıca Tuncay Özkan da kanaldan bağımsız bir şekilde parti kurarsa da başarılı olacağını sanıyorum. En azından kendisi Türkiye için çırpınıyor ve de saldırılmayı hak etmeyen birisi..

FaTiHaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neymiş efendim mecbur kalmışta satmış
Adama demezler mi yahu kerdeşim madem satacaktın neden kendinden olana üç aşagısına satmadın diye ...
Bedavaya verdim kimse almadı demiş
Hadi Canımm
Sonra çıkıp ekranlara Küfür ederek, hakaret ederek, bağırarak kendini haklı çıkarmaya çalışıyor .
Kullandığı kelimelere baksanıza elemanın tam mahalle ağzı
Bu adam parti kursa ne olur kanal kursa ne olur

Bu zatın yandaşlarına da söyleyeceğim fazla söz yok
Sadece
Sizin en aliminiz bu adamsa gerisini düşünemiyorum diyebilirim

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
MdbK dedi ki:
Siz nasıl insanlarsınız ya? Ya da insan mısınız? Ülkemizdeki tek tük muhalif kanallardan biri olan Kanaltürk zorla sattırtılıyor sizse insanları aşağılamaktan başka bir şey yapamıyorsunuz. Zaten ülkede herkes alışmış elindeki yetkiyi kişisel çıkarları için kullanmaya. Nerdeyse kimse olaylara objektif bakamıyor artık. Şunu dersem şunu rahatsız eder, sonra ucu bir şekilde bize dokunur. Tarafsız yayıncılık önemli ama gelir-gider dengesi de önemli, gibi bir sürü saçma sapan sözler sarf ediyorlar bu itaatkarlar. Sizlerin itaat edenlerden farkınız yönetilmeniz. Sizin oyunuz parayla satın alınıyor zaten, sizin zararınıza olan bir yasa da çıksa nasıl olsa biz size yuttururuz onun sizin yararınıza olduğuna inandırarak. Durmak yok, faşizme devam!!

+1

FaTiHaN dedi ki:
Neymiş efendim mecbur kalmışta satmış
Adama demezler mi yahu kerdeşim madem satacaktın neden kendinden olana üç aşagısına satmadın diye ...
Bedavaya verdim kimse almadı demiş
Hadi Canımm
Sonra çıkıp ekranlara Küfür ederek, hakaret ederek, bağırarak kendini haklı çıkarmaya çalışıyor .
Kullandığı kelimelere baksanıza elemanın tam mahalle ağzı
Bu adam parti kursa ne olur kanal kursa ne olur

Bu zatın yandaşlarına da söyleyeceğim fazla söz yok
Sadece
Sizin en aliminiz bu adamsa gerisini düşünemiyorum diyebilirim

Tuncay Özkan Geçen günlerde hepsinin cevabını verdi [KanalTürk]. Haa yalansa o zaman çıksın sizin de en aleminiz biz ilk geldik para teklif etmedik o yüzden bize vermediler desinler.... !!! Ama hani ??? Yok !!!

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
alan adı önerimi yapıyorum...

www.tuncaya1baykala2.com

tr olmasın çünkü belge falan istiyolar, temiz bi evrakları yoktur, reddedilir. alan adı işi yapıyorum ordan biliyorum.

Cem

Profesör
Reaksiyon puanı
0
www.kacasattinbizi.com
www.milyonadegildolarabak.com
www.kisiligimikaybettimeskisihukumsuzdur.com

ya adam chp kongresinde delege olmadığı halde çok sevdiği trilyonlarını iç ettiği, arada eski yönetimden para babasının başını yediği halde chp üyelerini utanmadan öpüp kanalında kimleri öptüğünü canlı canlı yayınladı. bu adam parti kursa iki gün sonra bedava oy olmaz deyip milletinden para karşılığı oy vermelerini ister. cem uzanla akrabalığı var mıdır acaba? yani ondan da beteri varmış ya pes... bu adam süperse niye baykal'dan ret cevabı aldı? Bay kal ne ki o ne olsun denilebilir ama adam tüccar, hem de en okkalısından, sınır tanımayan cinsten, ya koca kanal ve "bedava verdim almadılar" diye yalan atabiliyor! bedava nireee, milyon dolarlar nire arkadaş, bu adamın derdinin vatan olduğu yalanına bu noktadan sonra inanan kalmamış, radikal bile patlamışsa külahınızı önünüze koyun, gerçeklerle yüzleşin. adam çatır çatır kullandı kurduğu sistemi. bi de rahat rahat bir kanal daha kuracağız diyor. neden? e parti kurmak için biraz daha paraya ihtiyaç var. öyle ya da böyle "kafa bi milyon" olanlar yine toplanacak kanalda. sonra? "borçlar ayyuka çıktı, bedava verdim almadılar, Erdoğan'a sattım ama bi sorun neden, bir sor!" diyecek.

www.durmakyokyolmayadevam.com

miroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burası int. teknolojilerinin tartısıldıgı bir sitemi yoksa,akp ve fetullahın internetteki bayraktarlarından birisimi?!

Unutmayın beyler,türkiye ne hükümetler gördü,onları arkalarına alıp esip gürleyenlerin sonunuda gördü.

Cem

Profesör
Reaksiyon puanı
0
miroglu dedi ki:
Unutmayın beyler,türkiye ne hükümetler gördü,onları arkalarına alıp esip gürleyenlerin sonunuda gördü.
seninde sonunu gördük bak...

ayrıca akp yanlısı veya yansızı bir tartışma yapmıyoruz ki bu konuda.
tüccar özkan için yeni platformlar ve alan adları arıyoruz hepsi bu.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Ben bir anlam veremiyorum bazı şeylere. Kaçırdığım varsa lütfen anlatın:

1- Borcundan dolayı satıldıysa o halde şimdi TV'ye çıkıp "şimdi bir sürü param var" diye nasıl diyebiliyor?
2- Yeni kanal kuracağı söyleniyor, madem parasızdı ve KanalTürk'ün satışından gelen para da borçlara gitti, yeni açılacak kanala nereden para buluyor?
3- Madem "milyonlarca" destekçisi var, o halde nasıl oluyor da bu kanal bir türlü yeterli reytinglere ulaşamıyor?
4- Adam yüz binlerce kişiden "aidat" topluyor, "bana reklam verin" diye bağırıp çağırıyor (ki bunlar kendi sözleridir), sonra basit bir belgeseli, üstelik yayınlanmadığı için gerçekten var olduğunu bile bilmiyoruz, 5.5 milyon YTL gibi uçuk bir fiyata hazırlıyor, aynı zamanda CHP'den 3 Milyon, bazı kaynaklara göre 1 Milyon YTL hava parası alıyor, nerede bu paralar? Bizkackisiyiz.com 'da hala para toplanıyor bir sürü, aidatlar yetmiyor gibi, oraya isim yazdırarak reklam verilip ayrıca para toplanıyor, bu da yetmiyor gibi BKK adına ayrıca isteyen gönlünden kopanı(!) bağışlıyor.

BKK sitesinde gördüğüm kadarıyla bu adama Atatürk'ten daha çok bağlı olanlar var. Hatta yakında kutsal bile ilan edilebilir. Arkadaşlar, siyaseti kumar haline dönüştürmüş bu adamlar, şimdi de kumarda kaybettikleri için ağlıyorlar. Sizler de "al yavrum al çocuğum ben sana para veririm git daha çok oyna göster onlara günlerini" diyerek bir de destek oluyorsunuz!