TÜM OYUNLARDA MAVİ EKRAN HATASI ALIYORUM

Bu konuyu okuyanlar

hhcam1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar daha dün bilgisayara format attım formattan önce pek sorunu yoktu oynadığım oyunları sorunsuz oynuyordum dün format attıktan sonra hangi oyuna girersem gireyim mavi ekran geliyor video belleğim paylaşım yapmıyor sistem video belleği yok yazıyor önceden yazıyordu tüm driverleri yükledim hatta programla tarattım herhangi eksik veya güncel olmayan yok virüs taraması yaptım ama bir türlü bu sorunu çözemedim donanımsal olduğunu zannetmiyorum olsaydı öncedende olurdu acaba eksik bi driverim mı var ekran kartımın belleği düşük ancak yinede rahatlıkla lol oynuyordum bir de çözünürlüğü 1280x800 yaptığım zaman oyundan atmıyor ancak düşürdüğüm zaman atıyor bir türlü anlam veremedim sorun nedir lütfen bilen varsa söylesin benim düşüncem ekran kartını paylaşmadığı için tüm belleği oyuna harcıyor ve ekran kartının ısınmasına sebep olabilir nasıl paylaştırabilirim. ?

Ekli dosyalar

• tecno.JPG
    tecno.JPG
    47.4 KB · Görüntüleme: 545
  • tekno2.JPG
    tekno2.JPG
    131.6 KB · Görüntüleme: 442
  • tekno4.JPG
    tekno4.JPG
    28.1 KB · Görüntüleme: 443
  • tekno5.JPG
    tekno5.JPG
    40.6 KB · Görüntüleme: 460

TurkeyRules

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Mavi Ekran Hatası neden olur? Şu Konuda Belki Senin Sorunlarından Olabilecek Bir Sorun Vardır . Oradaki Arkadaşın Dediği Gibi Mavi Ekran Yüzlerce Sebeplerden Oluşabilir Bilgisayarcıya Gitmen Daha Yararlı Olacaktır . İyi Forumlar :)