Tüm Galaxy S8'ler eğimli ekranla gelecek!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Tüm Galaxy S8'ler eğimli ekranla gelecek!

Galaxy S8 modelleri hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak ortaya çıkan bilgilere göre, Galaxy S8 modelleri için eğimli ekran bir standart olacak.

:: Ne diyorsunuz? Sizce eğimli ekran Galaxy S serisi için standart olmalı mı?

Son düzenleme:

Zavod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekranı beğendim değişikliğe her zaman açığız ama benim asıl merak ettiğim "siri" 'nin ne derece değişeceği veya akıllanacağı, tabi bunun dışında benzerlik veya ^^çalma^^ durumu nasıl olacak, apple bu durum karşısında dava açacak mı dersiniz, sanırım çok fazla paranoyakça bi yaklaşım sergiledim :)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bence Samsung harika toparlanacak bilgilere bakılırsa ortaya çıkan tek sonuç bu.;)

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Değişiklik iyidir bi sürede eğimli kullanalım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
ekranı beğendim değişikliğe her zaman açığız ama benim asıl merak ettiğim "siri" 'nin ne derece değişeceği veya akıllanacağı, tabi bunun dışında benzerlik veya ^^çalma^^ durumu nasıl olacak, apple bu durum karşısında dava açacak mı dersiniz, sanırım çok fazla paranoyakça bi yaklaşım sergiledim :)
Ne davası ne çalması?
Sirinin geliştiricisi başka bir sesli asistan yapamaz mi sesli asistanda ne çalınabilir ki

DesipecT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tüm modeller edge olur ise kırılmaz ekran için bir çözüm bulmalılar çünkü hiçbir koruyucu ekran tutmuyor.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Aga niye tüm modelleri edge yapcaksa bari aynı donanımla farklı adla düz ekran bi model çıkarsın. Çünkü herkes edge almak istemeyebilir

Son mesajlar