Tüm Android Uygulamaları Bilgisayarınızda

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

OnLT

Dekan
Onursal Üye
Bir çok android uygulaması açılabiliyor. Şebeke bağlantısı gerektiren uygulamalar hariç tabii ki. Şu anda beta aşamasında daha çok eksiği var ama tamamlanırsa çok iyi bir uygulama olacağa benziyor.

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
güzel bir program :D

erhandenizz

Doçent
Denedim. Bazı sms onayı gerektiren uygulamaları zaten kullanamıyoruz (whatsapp). Ama oyunlarda çok güzel çalışıyor gibi. Geniş ekranda çok zevkli. Çok güzel uygulama ;)

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Bütün uygulamaları tablet olarak ayarladım tam ekranda kullanabiliyorum, program beta olmasına rağmen oldukça güzel, dizüstü bilgisayarımın kamerasıyla ve mikrofonuyla entegre olabiliyor, gerçekten başarılı.

muratflash

Rektör
Tamamda yani amaç nedir??.. Bu programa neden ihtiyaç duyuyoruz??..

webrettin

Profesör
Android işletim sistemine sahip telefonum yok ama merakımı bu yazılım giderebilir, uygulama çeşidi çok diye biliyorum.

-Hewal-

Dekan
Telefon çöplüğe dönmesin diye kullanılabilir evde bir deneyelim bakalım pc de oynamak istediğim bir kaç android oyunu vardı isabet oldu.

Darknes$

$
Onursal Üye
Kurdum programı, Turkcell Müzik uygulaması kurdum, kendi masaüstü playerımı yaptım :D

Playlist ve player

Ekran boyutu küçülmüyor oda düzelir ilerde.

Fizy :)

Kurşun Kalem

Profesör
"Unable to find a version of runtime to run this application" diye bir hata alıyorum. Sistemim XP. What is this?

stat counter